Aký športový kočík pre 16-mesačného chlapca?

Zodpovedané
25. jan 2024

Ahoj,

zháňame kočík, ktorý vieme zobrať na dovolenku a aj do mesta. Syn má aktuálne 10,5 kg, cca 80 cm a Zopa Move Cross mu začína byť malý. Na jar chcem riešiť výmenu, niečo pod 10 kg. Kočík musí prejsť aj sneh budúcu zimu v krajných prípadoch. Čím väčší a dlhší priestor na spanie tým lepšie.

Vieš mi poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

na veľmi podobnú otázku som v poradni nedávno odpovedala, tak Ti ju sem pripnem:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally