Aké sú výhody a nevýhody kočíka Kunert Lazzio?

Zodpovedané
3. júl 2023

Ahoj,

páči sa mi kočík Kunert Lazzio.

Vieš mi povedať jeho výhody a nevýhody?

Ďakujem

Ahoj,

Kunert Lazzio je cenovo dostupná dvojkombinácia pre rodičov, ktorí sa pohybujú po dedine. Hlboká vanička s vnútornými rozmermi 77 x 35 cm je vhodná pre letné a jesenné dieťa, ktoré má dostatok priestoru spolu s fusakom v nasledujúcom zimnom období. Poteší aj funkcia polohovania či zloženia na placku. Športové sedadlo má nižšiu 15 kg nosnosť a spolu s 42 cm výškou chrbtovej opierky vyhovuje deťom do približene 2 a 2,5 roka. Obojručné skladanie konštrukcie spolu s nasadením sedadlom nie je vhodné na každodenné skladanie. Väčšie rozmery po zložení tiež zaberú o čosi viac miesta v kufri auta.

Pomer cena/výkon je veľmi dobrý, o čom svedčia aj pozitívne hodnotenia.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally