Aké sú plusy a mínusy kočíka Baby Jogger City Tour 2 a Easywalker Jackey?

Zodpovedané
2. aug 2022

Ahoj,

páči sa mi kočík Baby Jogger City Tour 2 a Easywalker Jackey.

Vieš mi ich porovnať?

Ktorý z nich je všestrannejší na výlety?

Ktorý má dlhšiu chrbtovú opierku (väčší priestor pre dieťa)?

Aké sú plusy a mínusy týchto kočíkov?

Ďakujem

Ahoj,

o kočíku Easywalker Jackey som nedávno napísala podrobnú recenziu, ktorú si môžeš prečítať. Sú v nej dopodrobna opísané jeho plusy a mínusy.

Baby Jogger City Tour 2 má oproti Jackeymu menšiu váhu o 1 kg. Zároveň má aj menšiu nosnosť sedadla - 20,5 kg. Rozmery chrbtovej opierky neviem bohužiaľ porovnať, nakoľko nie sú dostupné. Nie sú uvedené ani na stránke výrobcu. Polohovanie chrbtovej opierky má pásom, čo nie je celkom praktické. Kolesá majú veľmi podobné. Rozdiel je v odpružení, to má Jackey dvojité. Jogger neprejde také terény ako Jackey.

Niekedy ani tak nezáleží na rozdieloch, ale na vnútronom pocite, ktorý model Ťa viac oslovil. Ku ktorému Ťa to viac priťahuje. Obidva sú topkami na trhu. Sú kvalitné, priestranné a populárne.

Tento model je skutočne stavaný na mesto. Posledný parameter, ktorý uvediem je rozdiel v materiály rodičovskej rukoväte. Jogger má penovú oproti koženkovej, ktorú má Jackey. Výška je tiež menšia. Je vhodný skôr pre nižších rodičov.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally