Aké sú plusy a mínusy kočíka Easywalker Harvey3?

Zodpovedané
18. aug 2023

Ahoj,

páči sa mi Easywalker Harvey3.

Aký je Tvoj názor na tento kočík?

Aké sú jeho plusy a mínusy?

Ďakujem

Ahoj,

kočík Easywalker Harvey3 je určený pre rodičov pohybujúcich sa po mestskom povrchu a aj po nerovných cestách dediny. Nízka váha a výborná manipulovateľnosť umožňujú ovládanie jednou rukou. V prípade častého cestovania autom či potreby každodenného skladania pre úschovu kočíka zaujme jednoručným zložením a rozložením spolu s nadstavbou umiestnenou na konštrukcii. Obojsmerné športové sedenie je na rozdiel od svojho nástupcu Easywalker Jimmey korýtkového typu. To znamená, že ho možno napolohovať do úplne rovného korýtkového ľahu. Hlboká vanička aj športové sedenie patria k tým priestrannejším na trhu, preto v nich bude mať pohodlie aj väčšie dieťa počas celého kočíkovacieho obdobia. Možnosť pripojenia sedadla pre druhého súrodenca.

Mínusom pre niektorých rodičov je korýtkový tvar športového sedadla. Môj názor na túto tému som už viackrát vyjadrovala, nájdeš ho tu:

Druhým mínusom je ukončenie výroby, ktoré Ti môže v budúcnosti skomplikovať nákup príslušenstva a prípadných náhradných dielov. Na trh totiž prichádza celá rada jeho nástupcov: Easywalker Harvey5, Easywalker Harvey5 Air, Easywalker Harvey5 Premium a Easywalker Harvey5 Premium Air.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally