Je bezpečné požičať si peniaze od spoločnosti Covan Group?

Zodpovedané
7. aug 2023

Dobrý deň,

rada by som sa poradila.

Je bezpečné požičať si peniaze od spoločnosti Covan Group, ktorá sídli vo Veľkej Británii?

Poskytujú ľahko dostupné pôžičky a sú dostupné veľmi rýchlo. Jedná sa o 200 000 eur.

Ďakujem

Dobrý deň,

neviem Vám na túto otázku s istotou odpovedať.

Nepoznám túto spoločnosť, ale ja osobne by som si cez ňu peniaze nepožičiaval. Nemajú žiadne recenzie a nie sú ani kontrolované Národnou bankou Slovenska. Osobne túto možnosť neodporúčam a radšej by som na Vašom mieste išiel klasicky cez banku sídliacu na Slovensku.

RELYON Team
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0905 189 025, 0917 294 220, 0944 214 816
web: www.reylon.sk