Kde a ako mám požiadať o pôžičku na dofinancovanie auta, keď poberám opatrovateľský príspevok?

Zodpovedané
20. mar 2023

Dobrý deň,

v žiadnej banke mi nechcú požičať peniaze, lebo som matka samoživiteľka. Vraj opatrovateľský príspevok sa nepovažuje za príjem.

Kde a ako mám požiadať o pôžičku na dofinancovanie auta na ZŤP príspevok?

Potrebujem požičať 7 000 eur.

Ďakujem

Dobrý deň,

tento príspevok berie jedine VÚB banka a Slovenská sporiteľňa, ak ide o príspevok zapísaný pod paragrafom 40.

Ak by Vám tento príjem nevedeli akceptovať, tam tak bohužiaľ nepochodíte nikde.

RELYON Team
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0905 189 025, 0917 294 220, 0944 214 816
web: www.reylon.sk