Je šanca schválenia spotrebného úveru v banke pre živnostníka?

Zodpovedané
3. máj 2024

Dobrý deň,

živnosť bola založená v októbri 2023 a trvá až do súčasnosti. Pravidelný mesačný príjem je cez 2300 EUR.

Je šanca schválenia spotrebného úveru v banke pre živnostníka?

Ďakujem

Dobrý deň,

pokiaľ viem, tak ani pri spotrebných úveroch nie je akceptovateľná taká krátka doba trvania živnosti.

Minimálne musí totiž živnosť trvať aspoň 6 mesiacov v predchádzajúcom zdaňovacom období, teda najneskôr 01.07.2023. Na úver budete mať nárok pravdepodobne najskôr až budúci rok.

RELYON Team
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0905 189 025, 0917 294 220, 0944 214 816
web: www.reylon.sk