Kolega mi dáva návrhy

1. sep 2021

Ahojte, som nová učka na jednej škole, akurát po VŠ a nastúpila som na jednu školu. Už teraz tam po mne vyštartoval jeden kolega, skontaktoval ma cez sociálnu sieť. V škole je to taky cudak, prísny, na poradách je ho najviac počuť. Avšak mne sa takéto typy práveže veľmi páčia. Najprv sme si písali normálne, ale potom sa to nejak zvrhlo, že sme sa začali baviť o sexe, o tom, že sme si vzájomne sympatickí a hneď začal co by so mnou robil, kde a aké polohy, keď som si s ním naposledy písala, bola som fakt nadržaná, už len preto, že mám pred kramami a tiež preto, že som dlhšie nemala sex. Obaja sme nezadani, bez záväzkov. Vyzerá byt tiež diskrétny. Len ja neviem ci ísť do toho. Na jednej strane by som chcela mať vzťah a prekáža mi, keď ma vidí len ako objekt svojich radovánok. Ale nemôžem byť pokrytec, aj ja ho vidím len tak, aj ja som len človek, a aj ja mam chuť na sex. Navyše pri vzťahoch som sa popalila a mam toho prvý rok teraz veľa, ani na vzťah nebudem mat čas, tak prečo si nedopriat aspoň ten sex? Netuším ako sa zachovať, nejaké dobromyselne rady?
Vďaka.

danina09
1. sep 2021

mozno by bolo najprv dobre si vyjasnit, ze co od toho si obaja slubujete, ci je to tak ako si myslis a potom by som rozmyslala, co dalej 😉

marcellka32
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janinah
1. sep 2021

ak si chceš komplikovať život,tak nechsapáči...nebude toho naraz priveľa? nová práca a frajer,ktorého vôbec nepoznáš a môže sa z neho vykľuť podrazák a úchyl? ...ak by som chcela ostať len pri sexe,tak si nezačnem s kolegom,nikdy

heleninamama
1. sep 2021

Práve si skončila VŠ, chystáš sa učiť prvý rok, ešte si tam len nenastúpila, kontaktoval ťa cez sociálnu sieť, tak na akých poradách si ho mohla počuť?
Chcela by si mať vzťah, ale zároveň sa uspokojíš s nezáväzným sexom a s nejakým čudákom? Prekáža Ti že Ťa vníma ako ľahkú korisť, ale ak Ti to tu neznáme ženy odobria, pôjdeš do toho?
Za mňa veľmi slabý príbeh. To ani Evita neverejní. Radšej sa poriadne uč a nevymýšľaj hlúposti.

kitycat
1. sep 2021

Uprimne by som si na uzemi zamestnania ziadny romanik nehladala... Uz tie spravy su viac nez dost.. Kombinacia sympaticky cudak este vacsia sila..

stela1996
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
1. sep 2021

@danina09 no obaja asi chceme len ten sex momentálne.

@marcellka32 to mi je jasne, že by zmenil správanie ku mne, ale nie v negatívnom zmysle podľa mňa. To, že je čudák, vravím aj preto, lebo ešte 2 roky predo mnou tam tiež nastúpila mladá kolegyňa a ta mi na neho povedala, že doteraz si s nou nepotykal a keď sa ho niečo pýtala niekedy tak jej len odvrkol, pritom sympatická baba. So mnou si potykal už v prvý deň a ako vravím, vyhľadal si m na sociálnej sieti a napísal mi.

autor
1. sep 2021

@janinah Chápem, ale tak co kebyže sa ti páči. Však väčšina ľudí si nájde partnerov v práci, alebo nie?

autor
1. sep 2021

@stela1996 Prečo nie? Veď budeme obaja mlčať.

elizabet173
1. sep 2021

si si tým mlčaním istá aj u neho? 😂 Takých už bolo, určite by som si nepísala o sexe s kolegom, o ktorom dohromady nič neviem. Pripadáš mi, akoby si skončila strednú a nie vysokú, sorry

janinah
1. sep 2021

on si potykal s tebou hned v prvý den? asi ťa odhadol na ľahkú korisť...náhodou nenavrhuje potykanie žena? čím dalej,tým lepšie...páči sa ti? tak hádam nie je jediný na svete....

autor
1. sep 2021

@elizabet173 Áno, nemyslím si, že by to chcel šíriť, chcel by to udržať v tajnosti. Navyše na tom nič nie je, za to ma predsa nemôžu vyhodiť, aj keby sa to prevalilo 😁

hivanik
1. sep 2021

Ak by sa črtal možný vzťah tak ok....Ale ak iba ponuka kvalitného sexu... určite by som nepodlahla ....Vzťahy na pracovisku veľmi nefungujú a mohlo by to nastrbit ďalšie fungovanie. ..

sisa_s
1. sep 2021

Spolocny kabinet vam nedaju nahodou? 🤭

autor
1. sep 2021

@janinah Neviem, no, asi som mu bola prosto sympatická. Nebol prvý, s kým som si hneď potykala, take niečo som predsa zažila aj s kolegyňami a iste nie preto, že by ma brali ako nejakú ľahkú korisť. Akurát po tom, co sme si písali, má môže tak brat. Veď ja som mu to tykanie navrhla. Nie je jediný na svete, ale budem s nim teraz často v kontakte a každým dňom vo mne rastie túžba viac a viac.

autor
1. sep 2021

@elizabet173 Tak ja som v duši stále decko 🙂 A nemienim vyrásť a stať sa vážnou a skostnatelou osobou.

slecnalemonova
1. sep 2021

Ty ako nova učiteľka a navyše čerstvá absolventka VS by si mala venovať svoj cas hlavne príprave. Aby ta deti vedomosťami nezmietli hned v prvy tyzden.
Takýto roman by nevymyslela ani Pilcherova. Moja sestra je v rovnakej pozícii ako ty a chodi uz tyzden so stiahnutym žalúdkom a klepe sa pred zajtrajším dnom. Takze “oceňujem” tvoj zaujem o sex s kolegom najmä na začiatku sk roka v novej praci.

autor
1. sep 2021

@sisa_s nie, neučíme tie isté predmety😁😁 Ale on je v tom svojom sám😀

autor
1. sep 2021

@slecnalemonova Pripravovala som sa cely august a stále sa pripravujem. Prácu nelajdačim, ale život nie je len o práci 🙂

sisa_s
1. sep 2021

Skoda, to by malo grady 🤣😁 ja by som si najskor zistila, ci to neskusa na kadekoho, lebo sa to roznesie a budes mat peknu povest na skole 😀 je to zš ci sš?

autor
1. sep 2021

@sisa_s Je to sš. Nemyslím si, že by to skúšal ešte na niekoho iného, staršie kolegyne prevažujú. Fakt vyzerá byt diskrétny.

marcellka32
1. sep 2021

Načo sa pýtaš nás, aj tak si sa už podľa mňa rozhodla čo spravíš...

kova85
1. sep 2021

to sú len tvoje domnienky, že bude mlčať a pod. Veď ho nepoznáš. Podľa toho čo tu píšeš tak si už rozhodnutá a chcela by si požehnanie od nás?

sisa_s
1. sep 2021

Tak potom je to na tebe 😀 ja by som sa do toho nepustala, ale v tomto som konzervativna 😀 takze ty si musis zvazit, co od toho cakas a co bude, ked to dopadne zle, nech nechodis po chodbach nervozna, ze sa stretnete atd

elizabet173
1. sep 2021

no zmýšľanie ako decko máš, to je fakt

nominativ
1. sep 2021

Pozri, načo sa tu vôbec pýtaš, keď úplne všetci, aj ty, vieme, že ešte sa ti pracovná zmluva ani neuležala v šanone a už budeš spávať s kolegom. :D Je to tvoj život, tvoja povesť, tvoja práca atď.

ankare
1. sep 2021

Chod do toho, aspoň zažijes vzruso. Ste obaja slobodní a vzájomne ste si sympatickí. Dovtedy Ta to bude lákať, kým sa s ním nezblizis. Daj vedieť, ak sa posuniete vo vzťahu ďalej, hihi.

spadnutaslivka
1. sep 2021

houby s octem. Mladá žaba, ja by som s budúcim kolegom takto ani nepísala, nie ešte zvažovať činy. Nechci vedieť, ako sa ti potom na tej škole bude učiť. Ako vieš, že bude mlčať? Prvé, čo všetkým povie, že už prefikol tú novú žabu.

leni1977
1. sep 2021

Veľmi blbý nápad, prepáč.

spadnutaslivka
1. sep 2021

Teraz čítam, že na strednej.... Úprimne, nič si s ním nezačínaj. Ale bacha, ak si taká žhavá, lebo maturanti vedia byť tiež hodne odvážni. Dobre si pamätám spolužiakov, ako balili našu novú učku, čo prišla rovno z výšky, mala asi 24 vtedy. A oni 18.... A vyslovene ju okato balili a viacerí. Ale len zo zábavy. Ale príjemné jej to určite nebolo. Alebo len krátkodobo. Lebo mala rozum a určite vedela, že z toho nič nemôže byť