Prekážalo by vám to?

9. mar 2023

Pisem takto anonymne..vadilo by vam keby ste sa obcas spytali priatela, či sa spravil ked sme neboli s nim, a on by vam na to vyslovene ZRAZU nechcel odpovedat? Do nedavna s tym problem nemal

bajka16
9. mar 2023

Toto je dúfam vtip

estrella5
9. mar 2023

Možno mu tá otázka celkovo nie je príjemná a doteraz na ňu odpovedal pre "pokoj v rodine" a už ho to prestalo baviť 🤷‍♀️ Ktovie.. V každom prípade - stačí sa ho na to spýtať a celkovo sa o tom pobaviť.. Prečo ťa to vôbec zaujíma?

lienka.7
9. mar 2023

Keby keby, boli by sme v nebi. Kolko mas rokov? 15+? Ešte sa ho spýtaj, ze keby ze sa rozidete, ako rýchlo si najde inu 👌👌👌

autor
9. mar 2023

@estrella5 snazim sa s tym o tom bavit ale nechve mi povedat..a preco ma to zaujima ? Byvame od seba daleko obaja oracujeme a mame volno len cez víkend..samozejme ze si aj posielame nejake fotky ked si chybame a niekedy ma to jednoducho zaujíma

autor
9. mar 2023

Nemusíte tu vždy takto útočiť..zaujímal ma len váš názor, čo si o tom ymslíte, či to riešite a pod.

dzulli1980
9. mar 2023

Kvôli čomu sa ho to pýtaš? ... samozrejme, že si to robí sám, stretávate sa málo ... vždy lepšie, ako by Ťa mal podvádzať, či?

mikadooo
9. mar 2023

Pýtala si sa ho osobne, alebo ste si písali? Ak ste si písali, tak môže to mať dôvod.

autor
9. mar 2023

@dzulli1980 mne nevadil to, že si to robí sám, len ma zaskočilo, že mi na to zrazu nechvel odpovedať, pritom mne osobne to nepríde nijak nevhodné, keď sme vo vzťahu

autor
9. mar 2023

@mikadooo osobne a to sme sa aj skoro kvoli tomu pohádali

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lienka.7
9. mar 2023

Vies preco ti neodpovedal? Lebo na tvoju otázku odpoveď proste neexistuje.
Pýtaš sa ho, aj kolko krát za deň sa vys...?
Lebo taky zmysel ma asi tvoja otázka.
@jabadabadu presne tak 👌

thoughtfulweirdo
9. mar 2023

Partner proste nevedel, ako ti povedať, že je to nevhodná otázka a nechce na také odpovedať. Čo sa týka mňa, vadilo by mi, keby mi partner nevedel priamo povedať, že sa pýtam koninu 😄 zároveň by som sa ho ale niečo takéto nikdy nepýtala, bez ohľadu na váš vzťah je toto výhradne súkromná záležitosť. Ak by sa o tom baviť chcel, tak fajn, kľudne to rozoberajte, ale on očividne nechce, len to nevie vyjadriť.

0silvia0
9. mar 2023

Asi sa mu nechce dokola odpovedat na debilne otazky. Uz ti par krat odpovedal, uz ho to nebavi🤷‍♀️

esmeronka
9. mar 2023

Ak sa ho chceš zbaviť tak sa pytaj taketo pixloviny dalej...je to sukromna zaležitosť daneho človeka a očividne mu taketo drbnute otazky s prepačenim s tvojej strany prekážaju a chudak nechce ti povedať priamo že je dosť kktne sa ho to stale pytať tak radšej neodpoveda

bylinka25
9. mar 2023

Myslím že si mu dala blbú otázku, muži nemajú radi takéto vyzvedačky. ja to tak veľmi intímna vec, ho to asi aj zaskočilo.
Je jedno, či si vo vzťahu, manželstve, ale určitá intímna zóna by mala byť zachovaná, aj partner, či manžel má nárok na kúsok svojho vlastného súkromia. Prepáč, pozeráš mu aj mobil?

nikiki29
9. mar 2023

A ty mu hneď vešiaš na nos, keď sa spravíš sama?

janinah
9. mar 2023

Tvoje IQ sa ani nedá odmerať....kam ten kôň speje...

reanda
10. mar 2023

a to ti mal povedat, ze nemusel sam, lebo mu niekto pomohol? vsak preto si sa pytala, nie?
mne by nevadilo, ze mi nechce odpovedat, lebo by som sa takymto stylom nikdy s partnerom nebavila

koniarova
10. mar 2023

Ty si dobrá trúba.🤦

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
svetlonos
10. mar 2023

Vies co znamena sukromie a intimita aj napriek vztahu? Nie? Tak si to nastuduj.

sense
10. mar 2023

Keby sa ma niekto každý týždeň pýta niečo takéto tak mi to po prvom týždni príde divne a tiež by som neodpovedala.
Úprimne neviem co tou otázkou sleduješ? Chceš vedieť koľkokrát si to. Robí ci je to ešte v norme alebo nie alebo ze si taka sexu ze sa odbavuje na tvojich fotkách....? Asi žijem na inej planéte ako dnešný ľudia podaktorí lebo niečo také má ešte nenapdlo

danica2711
10. mar 2023

keby mi partner položil takúto hlúpu otázku, rýchlou cestou by som ho poslala do prdele. Pokračuj v otázkach a čaká to aj teba

ninka99865
10. mar 2023

Nechcel sa pise nechcel.. a nie nechvel

stanulienkat
10. mar 2023

Ty co si za stihacku? Chlapec uz nemoze v pokoji ani lestit? By som ta poslala kratsou cestou s takou otazkou.

autor
10. mar 2023

@ninka99865 😂😂😂😂😂😂😂😂😂☹️

petamich
10. mar 2023

preco pre boha by som sa manzela pytala, ci sa spravil, ked sme spolu neboli, vedies si statistiku alebo co? 😵‍💫🤷‍♀️ ludia vam uz asi fakt sibe, to co tu citam posledne dni

vikiki29
10. mar 2023

Chudak chlap, prajem mu aby si raz našiel normálnu babu… nie počúvať a odpovedať na takéto pi.oviny

zuzki1
10. mar 2023