Nechce ma kvôli výške

4. nov 2022

Vraj mám dosť cm. Trochu ma to zaskočilo, meriam 175 čo mi až taká extra výška nepríde. On má 182 cm. Je mi z toho smutno, vyzeralo to nádejne :(

anjelicek26
4. nov 2022

To bude nejaka blba vyhovorka 🙄 Najdes ineho, neriesila by som to...

fotoarch
4. nov 2022

Mám toľko isto CM , 🙈 tie isté problémy .. Ber to športovo - chémiu neodžubeš 😉, neprebehla - bodka .

54tinka54
4. nov 2022

Tak môžu sa mu páčiť nižšie ženy. Ale myslím si (ak je to normálny chlap), že len kvôli výške by ťa nenechal, muselo mu vadiť viac vecí.
A inak 175cm, to nie je nejaká závratná výška u ženy. Btw ja mám 174, manžel je o nejaké 3-4cm vyšší a je s tým v pohode že ma nejak extra neprevyšuje 🙂

autor
4. nov 2022

@fotoarch Veď som sa mu páčila, všetko v pohode. Až kým som mu nepovedala koľko meriam.

sense
4. nov 2022

To je len výhovorka....

jeanne14
4. nov 2022

Prepáč, ale ako vieš že si sa mu pacila, keď píšeš že dokym si mu nepovedala koľko meriaš ?

sona96
4. nov 2022

Takže ste sa ešte nevideli?

betulinka1
4. nov 2022

Si krasne vysoka. Neries blbecka. Pride niekto normalny, ktoremu sa tvoja vyska bude pacit.

autor
4. nov 2022

@jeanne14 Vymenili sme si fotky

mamamasama
4. nov 2022

A to mňa vždy chceli aj trpaslíci. Nebude to o cm. 🤭

autor
4. nov 2022

@sona96 Ešte nie naživo

catch22a
4. nov 2022

vyhovorka

autor
4. nov 2022

Neviem podľa čoho súdite, že výhovorka. Dovtedy mi písal ako sa mu páčim a že sa na mňa strašne teší. A potom sa pýtal na výšku a že jemu to vadi, že má rád maličké.

svetlonos
4. nov 2022

Minule tu uz bola velmi podobna diskusia. Chla uenu vsak po case koli jej vyske zacal ponizovat. Ze mat 175 cm na zenu je vela, vraj to je vyska muzov… No chory na hlavu. Aspom vidis, ze jeho sebavedomie je pod bodom mrazu a netreba ti do buducna ziadne psychosceny.

opica_skorica
4. nov 2022

Podla mna:
On nema 182 cm, ale 172 a nechce byt krpaty pri tebe.

hederamonstera
4. nov 2022

Mozno on klamal o vyske a takto sa z toho vyhrabal ;)

autor
4. nov 2022

@opica_skorica Vidíš, to ma nenapadlo 😁

autor
4. nov 2022
zuzap33
4. nov 2022

Moj syn ma 192cm, hovori ze nemoze mat nizku frajerku

brembo
4. nov 2022

nerieš. Hlupák.
Normálny muž výšku nerieši.To že sa mu páčia nižšie ženy neznamená,že si bude vyberat výhradne z nižších žien.

januska12323
4. nov 2022

No tak sa mu páčia nízke ženy je tam toho.

opica_skorica
4. nov 2022

@zuzap33 a nakoniec ti dovedie domov dobrú nevestu s nizkou vyskou😉😃

miadi
4. nov 2022

Ty musis mat nizke sebavedomie ked z toho si smutna ze nejaky chlap ktoreho si este nestretla no pacila si sa mu z fotky chce nizsiu babu ako si ty . 🤦‍♀️ nemala by si to virtualne tak prezivat. By som sa smiala na tvojom mieste. Su Chlapi co by ta nechceli Lebo mas podla nich .. “ moc velky zadok moc velke prsia maly zadok moc male prsia atd.” Keby si sa mu ozaj pacila tak cm by neriesil. Ved nemusis sa pacit kazdemu Hlavne je sa pacit sebe.

ankare
4. nov 2022

Podľa mňa je on krpaty a klamal Ti.

miadi
4. nov 2022

A napis mu podakovanie ze mà pravdu ze ked si das opatky Tak si vyzsia ako on a ty chces kus chlapa vedla seba.

loyda
4. nov 2022

By som sa ho spýtala na jeho CM (ale nie výšku) a reagovala nejak podobne 😅

sima338
4. nov 2022

to čo za experta zase? Kde si naňho prišla, normálne ma zaujíma, že ako sa môže stať, že najprv sympatie na oboch stranách, fotky a jemu zrazu vadí úplne normálna výška 175 cm. Toľko som inak vždy chcela mať. Stále je to ale o 7 cm menej ako on, bože ten ale rieši kraviny. Koľko má rokov, len tak zo zvedavosti :D

brembo
4. nov 2022

ked sa mi nejaká žena páči,tak jej výšku rozhodne riešit nebudem,ked jej moja vyhovuje.

ruzovakrava
4. nov 2022

Možno nemá 182cm ale 166cm ako môj niekdajší nápadník. Nedal si povedať, on v tom problém nevidel 😃 autorka, máš normálnu výšku, v džungli je ešte veľa tigrov tak nezúfaj 🙃

oranzovyvevericnik
4. nov 2022

@sima338 Ako uz bolo spomenute. Klamal kolko meria a teraz sa chce z toho vyvliect. :D