S priateľkou to už nezvládam

2. dec 2022

Jedná sa o to že s priateľkou to už ďalej nezvládam... problém je v tom že má potrebu baviť sa s konkrétnymi ľuďmi (3 ľuďmi)... chlapci prehlasujú ako by ju "vyjebali" "mňa dobili a podobné srandy"... vysvetľoval som jej že je to dosť ponižujúce keď sa baví zrovna s týmito ľuďmi a nechce to pochopiť... Jej odpoveď je zakaždým rovnaká, som taká, nedokážem sa s niekým prestať len tak baviť alebo podľa nej len zbytočne žiarlim a zakazujem jej veci... Myslíte si že je to v poriadku alebo je tá chyba vo mne?

evita_g
2. dec 2022

Jasné, že to nie je normálne a takýto vzťah nemá žiadnu perspektívu.

andrea_prestastna
2. dec 2022

Ak mas 15r je to na teba moc ,,, ak mas rozum tak sa na nu vykasli predsa necj ju vyjebe kto chce
Ak jej to neni trapne ze toto niekto hovori o jej priatelovi tak asi o teba moc nestoji . Maj rozum a radsej bud sam ako s nou

jan510
2. dec 2022

ja som to vobec nepochopila 😕

dilino
2. dec 2022

TY si už písal minule že chodí kade tade po diskotékach a ide z kolegami na nejakú dovolenku. A teba že nerešpektuje.

autor
2. dec 2022

@dilino pravdepodobne nie, na modrý koník som natrafil len dnes 😅 (táto na diskotéky nechodí vôbec)

abbey1
2. dec 2022

Sorry, ale aké IQ musí mať človek, keď je dobrovoľne v takom vzťahu a ešte potrebuje počuť názor iných?

bloger
2. dec 2022

Tak ju pusti kde ju srdce ťahá. Ak jej len to chýba ku šťastiu. Ja by som takú priateľku nechcel. Ona si totiž neváži ani seba.

autor
2. dec 2022

@bloger takéto niečo som jej tiež už povedal

zmrzlinka2021
2. dec 2022

Priatelke si ikradnuty

viky173
2. dec 2022

@abbey1 mozno ju len velmi miluje a nechce si priznat, ze je to zle, preto sa pyta... nie je to vzdy len IQ, bohuzial, ako sa hovori laska byva slepa... ci Ty si nikdy nebola bezhlavo zalubena?

abbey1
2. dec 2022

@viky173 Prepáč, ale bezhlavo zaľúbený neznamená úplne blbý. S týmto na mňa nechoď. Štipka rozumu a sebaúcty predsa musí zostať. Ak nie, niekde je veľmi vážny problém.
Výsledok svojho bláznivého zaľúbenia mám už 30 rokov vedľa v izbe. ;)

viky173
2. dec 2022

@abbey1 to by si sa divila, co su niektori pre lasku schopni urobit... kolko je tu napr.ludi co odpustilo neveru alebo si nechaju robit zo seba handru vo vztahu/manzelstve... z Tvojho nezaujateho pohladu je to blbe, z mojho tiez, mozno by si Ty reagovala inak, oni mozno naivne veria, ze sa to raz zmeni alebo ze je to normalne... neodsudila by som hned cloveka na zaklade tohto, ze ma nizke IQ, mam aj konkretny pripad z okolia a ide o cloveka na vyssej pozicii v banke a urcite teda IQ podpriemerne nema

jan510
2. dec 2022

s IQ to nema nic spolocne, je to o sebaucte a hraniciach, co dovolim inemu aby mi urobil. A ci verit napr klamarovi alebo nevernikovi aj po desiaty raz. Lebo niektorí si ozaj myslia ze sa to zlepsi, alebo ze kvoli nej/ nemu prestane klamat, co bohuzial nie je pravda

dilino
2. dec 2022

aha tak potom prepáč

gertrudaosem
2. dec 2022

@jan510 ani ja som to vôbec nepochopila 🤣 ale že vôbec

nickpick
2. dec 2022

pozri, ak su jej prednejsi takito primitivy, tak su jej tvoje pocity ukradnute, nema to zmysel a ty stracas cas, nenechaj zo seba robit handru a uzavri to, keby jej na tebe zalezalo tak stanovi svojim znamym nejaku hranicu a oni sa o nej a o tebe prestanu takto vyjadrovat, jej taketo reci zrejme lichotia, a to uz by mi signalizovalo, ze asi iste veci v sebe nema vysporiadane, po prve vztak k tebe (dava prednost im pred tebou) a takisto aj vztah k sebe samej, normalne uvazujuca zena sa nebude bavit/priatelit s primitivmi, ktori jej budu priamo do oci hovorit, ze ju vy…bu, to je uz aka ubohost, svedci to inak aj o jej iq…

autor
2. dec 2022

@gertrudaosem @jan510 Trošku sa rozpíšem...
Som chalanisko ktorý toho nikdy moc nemal, na všetko som si vždy musel zarobiť sám a nikdy som nemal ani moc kamarátov... od malička som sníval o Tom že si nájdem niekoho pre koho budem robiť všetko tak ako som sa snažil v tomto prípade... Varil som jej, upratoval som jej, kupoval som jej všetko čo len chcela a po čom túžila... najväčšie problémy začali keď som jej povedal že chcem začať šetriť peniaze na to aby sme mohli ísť bývať sami, s tým bola samozrejme v pohode... Našiel som si prácu (dosť nebezpečnú a rizikovú prácu keďže sa mi naozaj stalo že som sa musel pozerať na niekoho kto robil vedľa mňa to isté, chudák padol z tých 30 metrov a na mieste mŕtvy)... no ale poďme k veci, robím v zahraničí tým pádom som s ňou odvtedy jeden maximálne dva víkendy do mesiaca čo znamená že jednoducho dosť málo (čo narobím keď na Slovensku si človek na vlastné bývanie našetrí tak za 50 rokov)... začala sa sťažovať že jej nevenujem toľko pozornosti, že spolu tak často už ani nevoláme alebo si nepíšeme aj keď som jej vysvetľoval že robím od rána do večera a veľakrát sa stane že už nemám energiu na to sa jej venovať spôsobom že s ňou budem hodinu volať no nechcela chápať... začala sa rozprávať s chlapcami ktorých som vyššie spomenul... jednoducho ľudia ktorí jej doslovne do očí povedia že by ju vyjebali a jeden z nich mal dokonca reči že by ma dobil... Vysvetľoval som jej že je to naozaj odveci, je to pre mňa krajne ponižujúce a za to všetko čo pre ňu robím by som si zaslúžil aby to rešpektovala a prestala sa s nimi baviť... tu sa ukázalo že niečo také odmieta akceptovať, vraj som žiarlivý, všetko jej zakazujem, ona je taká, oni sa zmenili a podobné hovná... jednoducho to ďalej takýmto spôsobom nezvládam a pomaličky zvažujem že sa s ňou rozídem... je to ale naozaj ťažké lebo som sa na ňu tak naviazal že jednoducho mi to dôjde tak strašne ťažké ju pustiť k vode... nedokážem pochopiť prečo po toľkej snahe z mojej strany sa dokáže zachovať takto a ešte mne veci vyčítať

jan510
2. dec 2022

no veru to mi skor pripada ze si na nej emocionalne zavisly, alebo ze sa bojis ze si nikoho nenajdes. Tam asi treba popracovat na svojom sebavedomi a hraniciach voci sebe, co nedokazem akceptovat na partnerovi, ci dam dalsiu sancu ak ma zas sklame, kolko sanci som jej ochotny dat a pod

janinka007
2. dec 2022

Prosim ta, pre vlastne dobro, rozid sa s nou🙏 Nerob zo seba... c...uja. Nájdeš lepsiu, ktora si ta bude vážiť.

marca12
2. dec 2022

Prilis si sa snazil. Vo vztahu nesmies zabudat na seba a nesmies lipnut na zene a robit pre nu vsetko mozne. Kupovat jej darceky a hluposti. Musis najst zdravu mieru pozornosti. A za dalsie. Hadam len nechces zenu,ktorej lichoti,ak jej chlap povie,ze by ju vyje.... Mne osobne keby toto chlap povedal,viac by som sa s nim nebavila. Da sa to povedat aj slusne,slusnym sposobom polichotit. Smutne,ze jej imponuju hulvati.

vanda323
2. dec 2022

@jan510 Ja tiež vôbec nerozumiem

autor
2. dec 2022

@vanda323 nižšie som to vysvetlil viac podrobne 😩

yasmeena
2. dec 2022

ak ta nepodvadza uz teraz,tak bude neskor...robis ako vol,ona si bude uzivat...ked makas,tak aspon na nieco a niekoho,kde to ma perspektivu a ze ked sa aj rozidete,tak to bude v dobrom,nie ze ta nejaky jej nabijak zmlati...co,vari ina nie je? viem,toto sa lahko hovori.ale nemas inu cestu ak nechces skoncit ako chudak...uvedom si,ze ta nerespektuje uz teraz a uziva si,ked ju niekto chce vyjebat...co este viac potrebujes?...

kikusha2212
2. dec 2022

Čo si také urobil, že majú potrebu ťa "dobiť"?

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luke3265
2. dec 2022

Cauko, ja som mal zakazujucu frajerku. Jedine, kedy bola kludna,bolo, keď som bol doma ale potom už vadili aj chaty s kolegami.
Viem, že to nie je úplne tvoj prípad, ale pointa je ze ona sa tých ľudí nevzdá, ty neustupis, čo je správne a budete sa len hádať a podla mňa je otázka času, kedy ta podvedie, keď bývaš v zahraničí.

euka210
2. dec 2022

A ona nepracuje, ze ma tolko casu?
Taku Ti netreba, co si nevazi co pre nu a vas robis. Najdes lepsiu, ktora si Ta bude vazit.
Aj dialka robi svoje.
Moj manzel je taky, ze pre rodinu vsetko. Ale ja by som nechcela, aby pri 3 chlapcoch a dome siel robit do zahranicia, niektori kolegovia tak odisli, volali ho, zarobil by 2-3x viac, ale my ho potrebujeme tu.

autor
2. dec 2022

@kikusha2212 nič, to len tak mu jeho kamaráti vysvetlili že robí blbosti a že mne sa to nebude páčiť

kikusha2212
2. dec 2022

Tvojej priateľke to teda lichotí, keď jej takýto egoisticky narušení jedinci lichotia. Pokiaľ akceptuje ich správanie a nevie pochopiť, že tým znižuje tvoju hodnotu a dáva im najavo ako málo pre ňu znamenas, keďže ich nestopne, a nehodlá to zmeniť, tak by si mal porozmýšľať, či chces takú partnerku. Hádam svoju hodnotu poznáš.

kitycat
2. dec 2022

No, nasiel si si daku k.undu, ktora si masiruje svoje ego. Ty tuto k.undu neviem preco pri sebe drzis, asi ju ma zo zlata...?... Ked sa nechas takto ponizovat.
Tak si prilep spat svoj pytel a nech jej ju prasia aj ti traja , co by ta dobili 🙄🙄🙄