Nechcené poučovanie od kolegu

7. jan 2024

Ahojte. Mám taký problémik. V práci ma jeden kolega dosť poučuje (je to debil, ktorý sa len tvári že všetko vie, všade bol. Správanie ma otrasné a mna ide tento chlap poučovať) 😡
Ako reagovať? Už som mu xkrat povedala nech mi dá pokoj, ale on vždy svoje.
Keby bol starší odomna, ok, ale sme rovesníci 😂 a mysli si že je neviem kto 🙄
Potrebujem ho poriadne uzemniť (poznámka pod čiarou: mentálne sa mi zdá byť trochu mimo…)😂
Pomôžte prosim

martyzpp
7. jan 2024

Povedz zakazdym len suche “dobre” a rob si svoje.

madeincssr
7. jan 2024

Pacis sa mu. Mozno zvaz, aby sa nejako dozvedel, ze si zadana. Poucovania prejdi mlcanim, bez spatnej vazby ho to mozno prestane bavit.

cacianka
7. jan 2024

Počuj Fero, nie je ti kokotno ma stále poučovať , vtierat sa ? Keď budem potrebovať tvoju radu, názor, slušne ťa poprosím. Tak zatiaľ zalez a suchaj nohami.
Chlapov treba občas upratať a narovinu povedať.

grof_monte_christo
7. jan 2024

Ma to poucovanie svoje opodstatnenie? Robíš v práci chyby? Súvisí tvoja praca s jeho prácou, musí tvoje chyby následne opravovať? Napíš viac.

grof_monte_christo
7. jan 2024

@cacianka Táto hláška mi už chýbala 😁

cacianka
7. jan 2024

@grof_monte_christo trošku som ju oprášila 🤣, veď som za ňu pred nedávnom dostala pochvalu, 💪

grof_monte_christo
7. jan 2024

@cacianka Viem aj od koho 😃

karolinakr
7. jan 2024

Ty si mudry jak....( každý si doplní svoje . .) 😂

0silvia0
7. jan 2024

Pekne narovinu: Viem, ze si myslis, ze vies vsetko najlepsie a rad poucujes, ale najdi si uz novu obet, chytam uz na teba averziu.

katkaseiner
7. jan 2024
danica2711
7. jan 2024

@cacianka milujem tvoj výraz "kokotno" 😂

autor
7. jan 2024

@martyzpp to som už skúšala, a bolo to bez vysldku

autor
7. jan 2024

@madeincssr aj ja si myslím. Ale som single 😞😞😞 a vie o tom (samozrejme šancu u mna ma nulovú)

autor
7. jan 2024

@cacianka niekedy mu poviem až tak, že sa zle cítim. Ale on je vážne debil a nedochádza mu 🤷🏽‍♀️

autor
7. jan 2024

@grof_monte_christo to ani nesúvisí s prácou niekedy 😂😂😂

autor
7. jan 2024

@0silvia0 toto som mu už povedala a on nič 😂 ale on mi take veci hovorí, že nezabudni sa pozdraviť 😂😂😂 pritom som priateľský človek, ale toto čo on hovorí to je úplne mimo… zaostalec čistý

dusankomoj
7. jan 2024

,,Ty si taký múdry,teba je tu škoda! Nechceš ísť robiť inam? A pridaj úsmev ako v reklame😊

autor
7. jan 2024

@dusankomoj nooooo 😂😂😂 skúsim zajtra

madeincssr
7. jan 2024

AUTORKA a nejako tu zadanost sikovne nafingovat? Napr. cez kolegynu priatelku, ze len cosi utrusi tak, aby to pocul. Alebo sa mu nenapadne pochvalit snubnym prstienkom (aspon si urobis radost jeho kupou). Lebo ak sa mu pacis, ziadne odbijanie asi nezaberie a len si otravite v praci vztahy nejakymi ostrymi vyjadreniami.

autor
7. jan 2024

@madeincssr nikdy som nechcela chlapa tak, ako teraz 😂 ale nechcem klamať… 😞

madeincssr
7. jan 2024

Hej, mas pravdu. Ale potom ako z toho von bez otravenia si vztahov v praci. Aj teba bude mrziet, ked budes dotlacena mu povedat nieco velmi ostre...

cacianka
7. jan 2024

Požičiame ti nejakého fešáka,
počká pri vchode, dá ti pusu, poobzera si kolegu, trochu na neho zagani, prípadne sa mu " prihovorí" : očuj čávo, nezapáluje ti, daj si vopruz, laby preč od mojej babenky ...

cacianka
7. jan 2024

@grof_monte_christo
@katkaseiner
@danica2711
Dievčatá, priznám sa, že to nie je môj vynález ! Niekde, niekedy dávno som ho čítala, a teraz po rokoch som si spomenula.
@grof_monte_christo už som mu odpustila, ale 🤫🥰

jana_eyre_2
7. jan 2024

Ja som taký typ že mňa niektorí muži (niekedy nie len muži) radi poucuju.. niekedy premýšľam či vyzerám tak tupo, ale tak čo už.. hádajú mi menej rokov ako reálne mám, tak možno to bude aj tým.. zväčša si vypočujem, poviem ok a riešim prácu tak ako viem..

autor
7. jan 2024

@cacianka noooo 😂 najlepšie nejakého dvoj metrového, svalnáča 🙈

cacianka
7. jan 2024

Tak ja takého nemám, pupkaty šedivý, ten by ti veľa vody nenamieril s kolegom.
Takže dávam výzvu - hľadá sa vysoký urastený junak na prenájom/ brigádu. Cca 5x 30minut.
🤪

autor
7. jan 2024

@cacianka východné Slovensko 🙏🏼

tom_i
7. jan 2024

Tak keď bude mať v príhovore pauzu, spýtaj sa ho: už si skončil?

autor
7. jan 2024

@tom_i skúsim aj toto. Ale myslím že nepomôže 🙈 je to taký čudák, čo ho môžem poslať aj neviem kde a on len na mna pozerať bude jak teliatko 😂

autor
15. jan 2024

Ľudia on je na hlavu padnuty 🙄 poučovanie prestalo, ale začalo niečo horšie 😡 on ma lubi. Som jeho všetko… 😀😀😀😀😀😀😀 neviem či sa smiať alebo plakať. Podla mna je retardovany. SÚRNE zháňam chlapa!!!