Je 175 cm na ženu moc?

2. apr 2023

Je podľa vás žena s výškou 175 cm príliš vysoká?

martinmmartin
2. apr 2023

Samozrejme ze je to moc, okamzite odstrelit

tomikejt
2. apr 2023

Výšku človek neovplyvní takže je úplne jedno či si niekto myslí moc alebo málo.

beata_k
2. apr 2023

Nie

dzulli1980
2. apr 2023

Ja mám 180 cm a necítim sa ako obor.

ibrunova
2. apr 2023

Ja mám 177.. Pre niekoho veľa, pre iného málo.

janai1
2. apr 2023

A keď ti tu niekto napíše že áno tak čo? Odrezes si nohy?

guiseppinka
2. apr 2023

A keby aj bolo? Tak co? Odseknes nohy?

Co su toto za stupidne otazky... To je asi taka otazka ako je 45 noha u muza ok alebo je to velka/mala? Kde su admini?🙏🙏🙏

nnnuuunnn
2. apr 2023

Malo. Krásny svet začína až od 176 cm. 😀

benit
2. apr 2023

Moja dcera ma tolko /21/ a sa smeje, ze si nevie predstavit by malinka ako ja/164/😁
Uhol pohladu😉

anonymous87
2. apr 2023

Nie. A toto nekonecne riesenie co je vela a co je malo 😳
Ja mam 153cm… je to malo? Aj keby bolo, tak co. Nepomozem si 🤷‍♀️
Vysoke zeny maju vacsinou krasne dlhe nohy (tie im brutalne zavidim)… cize kazda vyska je tak akurat. Lebo kazdemu sa paci nieco ine. A tak to ma byt… cize odpoved je: nie, nie je to vela. Je to akurat 😉

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
moze
2. apr 2023

Ja mam vyssiu vysku a citim sa super, rada nosim aj vysoke podpatky.

autor
2. apr 2023

Píšem to preto, lebo celý život počúvam narážky typu obor, žirafa a tak. Tak by ma zaujímalo, že ako to vnímajú iní.

anonymous87
2. apr 2023

A ja zas trpazlik, decko a tak. Kasli na nich. Su to ich komplexy, nie tvoje. A vobec nie si zirafa…. Si krasna zena urcite. Nos svoju vysku s hrdostou 😊 alebo mi posli 15 cm 😂😂😂😂😂

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzap33
2. apr 2023

@mb2021 poznam, mam tolko. A manzel ma 190. Starsi syn 192 cm..

lenkakravcova
2. apr 2023

Neber to v zlom. Ľudia sú divni. Ja som bola zase "trpaslík" s 160cm 😀 (aj keď si nemyslím, že som veľmi nízka). Ani ty nie si veľmi vysoká. Si vysoká, to áno, ale si to ty. Hľadaj v tom pozitíva - napr ja nikdy cez dav ľudí nič nevidím, na prt je to napr koncertoch, ale zase výhodu mám v izbe kde vyšší človek má asi väčši pocit stiesnenia keď je bližšie k vrchu zárubne.
Všetko má svoje výhody i nevýhody. Výška nie je niečo kvôli čomu by si sa musel trápiť. 🙂

akvi
2. apr 2023

Chápem ťa, som trochu nižšia od teba a tiež sa občas stretnem s narážkami na moju výšku väčšinou od zakomplexovaných chlapov 😅😁 Ešte aj muža mám trochu nižšieho odo mňa a on to nikdy nebral ako niečo divné, vždy vravel, že sa mu páčia vysoké ženy.

duunlo
2. apr 2023

Jednoznacne malo, idealne 185+😅

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andrea78
2. apr 2023

A to je nieco, co dokazes ovplyvnit? Ked Ti napisu, ze je, tak co? A vacsina nizsich Ti to napise😁 . Ja mam 175cm, nie je to vela, prijala by som s radostou aj viac. Pokojne aj topanky na podpatku nosim, nemam dovod mat komplexy. Partnera mam vysokeho dostatocne ku tomu, aby bol - aj v pripade, ze mam obuv s vysokymi podpatkami - stale ocividne odomna vyssi, o nizkych muzov som nikdy zaujem nemala.

daniela2202
2. apr 2023

Je to paráda.... môj by ťa hneď bral, ak máš dlhé nožiská 😁😂😁😂😁😁😁👍👍👍

zenulkaaa
2. apr 2023

Mat tolko, som najstastnejsia😊
Ale mam 185cm 😄😄 takze zda sa ti este stale ze 175 je na zenu moc???

januska12323
2. apr 2023

Podľa Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) bola v roku 2021 celosvetová priemerná výška mužov 173,7 cm a priemerná výška žien 160,2 cm.
Toto je celosvetový priemer, v Európe sú ľudia celkovo vyšší ale nechce sa mi hľadať konkrétne čísla. Povedzme +10 k priemeru. Takže nie, nie si veľmi vysoká len sa pohybuješ v nižšej /zakomplexovanej spoločnosti.

29simona29
2. apr 2023

mám 177cm, nechcela by som ani o 1cm menej, modelkovskú postavu, obdivné pohľady žien a mužov snáď od mojich 14 rokov..A manžela nevynímajúc😉K tomu ako bonus dlhé štíhle nohy, ja sa cítim nesmierne sexi, nemenila by som za nič☺️
Manžel má 185cm, vždy sa mi aj tak páčili vysoko chlapi a máme dvoch synov, obaja budú zrejme vysokí po nás- a aká som za to rada🙏

simca06022011
2. apr 2023

Nie nie je to veľa, je to v pohode. Aj tak s tým nič nevie človek robiť🙂 tak na čo sa stresovať:D moje dieťa bude mať iste viac :D ak má chlap komplexy, jeho problém, je kopa.muzov, ktorí majú vyššie ženy a sú s tým v pohode.

@januska12323 tak áno, svetová.. keď si pozrieš výšku azijcov tak je jasné prečo. U nás je 170cm muž naozaj nízky. 170cm žena normál.

dzejn80
2. apr 2023

@martinmmartin uz som odstrelena 😂😂 chudak mm, ma 195, teraz bude musiet hladat daco mensie ☺️

pabla99
2. apr 2023

Ja mám 171cm, moja sestra 176cm..ja mám o cosi menej ako ty, ale poznám veľa vyšších žien odomňa..alebo primeraných mne..
a osobne si nemyslim, že to je veľa.. práveže som počula od okolia, že je to pekne keď je žena vysoká .
Maj sa rada taká aká si 😍😊

pabla99
2. apr 2023

@29simona29 inak presne toto aj ja ako bonus mám nadelené dlhé štíhle nohy, myslím si že obe máme byť na čo hrdé !! :D už som počula veľa komplimentov od žien aj mužov na moje nohy..

zmrzlinka2021
2. apr 2023

@mb2021
Vysokym ludom je problem kupovat si oblecko?

Mam 178 a tento problem vobec nemám