Pozitívne tehu testy a na sono nebolo nič vidno

mirka172
18. feb 2022

Dobrý deň chcem sa opýtať či sa vám už stalo že tehot.testy vám vyšli pozitívne a na sone nebolo nič vidieť ani v krvi nebolo nič zvýšené ale menštruácia vám meškala stále ?môžem byť tehotná?

anjelicek26
18. feb 2022

Ak je krv negativna, tak ako mozu byt testy pozitivne? Mozno sa jednalo o biochemicke tehotenstvo a uz sa v krvi HCG odburalo, kym si prisla k lekarovi. Spravila si si este jeden test? Mohli sa aj v labaku pomylit, obe moznosti su mozne... a ze na sone prve dni nic nevidno je normalne, ked tam clovek ide skoro, to by som zatial nejako nehodnotila...

mirka172
autor
18. feb 2022

@anjelicek26 koľko dní po meskajucej menštruácii vám hcg v krvi môže ukázať?

mirka172
autor
18. feb 2022

@anjelicek26 a áno spravila som si niekoľko testov vždy sú pozitívne aj iné značky

diamond007
18. feb 2022

@mirka172 môžes to mať oneskorene. Nerieš to pár dní a uvidis predsa ako sa to vyvrbi 🙂

anjelicek26
18. feb 2022

@mirka172 od hcg 1000, to je od 6 dni meskania po 9 dni meskania malilinka bodka na dobrom sone...

dadulamamula
18. feb 2022

Mne 2 týždne meškalo a hcg som mala 81.. Takže nestráca nádej... Drzim silno palce.

mirka172
autor
18. feb 2022

@dadulamamula ďakujem aj keď terás by som rada asi nebola 😭

pondelok01
18. feb 2022

@mirka172 hcg v moci sa ukaze neskor, resp v mensom mnozstve ako v krvi. Ak mas pozitivne testy z mocu, tak aj krv musi byt pozitivna

mirka172
autor
18. feb 2022

@pondelok01 mne sestrička volala a hovorila že v krvi není zvýšenie a to mi mešká už asi 2tyzdne

lyci
18. feb 2022

@mirka172 ja som volala vcera. doktor vravel, ze tehotenstvo berie za pozitivne od 50, niekde beru od 40. ja som v 4+2 mala 54,1 a to je strasne malo, takze z toho asi nic nebude. testy su nad 10, tak mozu este ukazovat, ale neberu to za pozit, lebo prilis nizke

lyci
18. feb 2022

@mirka172 na sono samozrejme nebolo nic vidno, ani gestacny vak

anjelicek26
18. feb 2022

Treba zopakovat odber s krvi, aj ludia v labaku nie su neomylny...ake silne mas testy?

nevenka
18. feb 2022

@anjelicek26 len aby to neboli ovulacne, aj to som tu uz videla 😒

miskamicha
18. feb 2022

@lyci ano to je velmi malo...ja som 4+2 uz mala vyse 1500 a ovulacia bola v strede 28 dnoveho cyklu. Je mi to luto😭

sense
18. feb 2022

Ak sa v labaku neomylili à krv je negatívna tak tehu nebudeš. Nemáš Foto testov ? Skus si spraviť digitálny test alebo skus ešte jeden odber krvi

mirka172
autor
18. feb 2022

@anjelicek26 mám pepino aj mamatest

mirka172
autor
18. feb 2022

@sense takéto mi vyšli

sense
18. feb 2022

@mirka172 ten zelený je už pekne pozitívny. Skus ten digitálny alebo si zaplať nový odber, možno sa pomýlili v a laboratóriu, pripadne ak ti bude ešte stále meškať aj o ďalšie 2 týždne tak chod opäť k lekárke.to už by niečo aj na Sone videla.. Inak taky ako máš ten modrý som mala aj ja a tehu som nebola...

miskamicha
18. feb 2022

@mirka172 isla si k dr velmi skoro. Ale pri takych testoch je nemozne aby v krvi nic nebolo...labor.chyba alebo to sestricka poplietla... pozckaj do.dalsej kontroly... zas.to.ci je nieco na spne zalezi aj od kvality pristroja. Drzim palce nech je to okej, tak.ako si prajes😉

pondelok01
18. feb 2022

@mirka172 tak sa mozno pomylili, tie testy su dost jednoznacne. Skusala si si ich robit aj teraz, ci ciarka uz nie bledsia alebo ziadna?

lyci
18. feb 2022

@miskamicha len neviem, preco kazde dalsie tehotenstvo konci skor a skor. toto je tretie za posledny rok

mirka172
autor
18. feb 2022

@miskamicha ďakujem

mirka172
autor
18. feb 2022

@lyci nie zatiaľ nebolo vidno nič tak ma objednal budúci týždeň

mamka34
18. feb 2022

@mirka172 u mňa na prehliadke nebolo vidieť nič, test u lekára bol negatívny. (Moč v laboratóriu) Domáci test pozitívny. Sestrička mi chcela pichnúť injekciu na vyvolanie menštruácie. Prišla som o mesiac a bol to 11. týždeň tehotenstva na sone, kde má lekárka poslala. (Nemala vtedy v ambulancii)

miskamicha
18. feb 2022

@lyci aj mne sa to stalo 3x behom polroka..ak chces napis spravu a poviem viac co som zacala robit ... 4.vyslo a uz mam doma dcerku

mirka172
autor
19. feb 2022

@miskamicha ahoj mala si aj nejaké bolesti ten prvý krát?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre