Je môj priateľ mamičkár?

7. júl 2023

Caute, pohadali sme sa s priatelom. Uz niekolko dni ma velmi boli chodidlo, 3x denne si masirujem s takym chladivym gelom ale akosi to stale nepomaha. Detaily nie su podstatne 😁 Stale ked ho poprosim ci by mi nohu nepomasiroval on, ze mi to pomaha aspon na chvilu, tak bud ma predtym okolo toho milion reci, alebo sa smeje ze som otravna pijavica a pomasiruje alebo povie ze jeho bolia z toho ruky tiez a odignoruje ma. A dnes mi hovori “Musim zavolat mame ci jej netreba prist natriet chrbat hovorila mi ze ju boli”. Tak som mu povedala ze mi to nepride ok, ze ked ho ziadam ja tak ma bud odignoruje alebo pomasiruje/pomasti az po reciach okolo toho a v zivote sa mi neponukol sam, ze ukaz vidim ze ledva teraz chodis namastim/pomasirujem ti a na druhej strane mame ide volat ze ci jej nema prist domov natriet chrbat? Tak vraj som nenormalna , ze co sa ja idem porovnavat s mamou ze ja som pre neho cudzi clovek a mama je mama a podobne veci. Zbalila som sa a odisla som k sebe. Vraj si mam uvedomit co som povedala. Vam to pride tiez v poriadku?

viestta
7. júl 2023

Provokoval, lebo mu tie masaze lezu na nervy a ty si mu na to naletela. A ano, ak povedal, ze ty si pre neho este stale cudzia osoba, tak nieco na tom bude. S touto informaciou treba pracovat, nie s tym, ci mame isiel masirovat chrbat.
Ale uz je to asi vyriesene, uz si odstahovana, asi to bude pre vas najlepsie.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
listy456
7. júl 2023

??? to posledne co by som riesila ze mamickar je🤣 ved on je cisty koko...chrapun, sedlacisko a nevim co este... Nepomasiruje ti nohy lebo chlapa chudinku z toho ruky bolia no co ma ruky jak spagety??? jeden den si to ty sama druhy den on ved o tom je vztah spolupraca ale on nechce lebo mu to na nerva lezie.... a ten bonus s matkou no ja by som mu to co ty povedala tiez ale zas jak dlho ste spolu ak 2 mesiace tak chapem co povedal ak ste spolu roky tak je ako som uz povedala velky k 😊 len sa prosiiim ta uz nazad nestahuj kazda zena si gentlemana zasluzi a daju sa najst no vacsina sa uspokoji s takymto genom.... si mlada urco hentento sa uz vyfarbil cize odpadky vyhod a chod dalej pride lepsi

miskamicha
7. júl 2023

je to debil 🙂 a uz sa ani nevracaj... maj kus hrdosti a sebaucty.

deti95060810
7. júl 2023

chodidlo si môžeš masírovať aj sama, matka si sama asi chrbát nebude masírovať...
ale to je jedno ďaleko horšie sú tie reči čo povedal o tej pijavici a nehovorím o tom cudzom človeku - to vyjadruje všetko...
Takto sa zaľúbený človek veru nespráva.... Už by som veľmi veľmi zvažovala návrat do tohto vzťahu.

shinon258
7. júl 2023

To, že chcel ísť mame natrieť chrbát nie je problém. Ja som tiež chodievala babke natrieť chrbát, keď spadla, lebo ako si to sama mala natrieť. A ty si nohu sama môžeš pomasírovať aj natrieť. Skôr tie reči okolo toho by mi vadili a dobre si urobilaz že si odišla

kubkovamama
7. júl 2023

Konečne žena so super reakciou.Vyborne si spravila a dúfam,že sa k nemu nevratis

autor
7. júl 2023

@listy456 sme spolu vyše troch rokov

autor
7. júl 2023

@shinon258 ale veď ja by som tiež nepovedala pol slova, mojej mamke by som tiež natretla ak by potrebovala, ale nie že jemu poviem nie, alebo že je otravna pijavica ale mamke by som sa nukala sama, a partnera s ktorym zijem by som odmietla.

alchemilkazltozelena
7. júl 2023

Po 3 rokoch ti povie že si cudzí človek? Je to primitiv

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tykat
7. júl 2023

Asi ta to chodidlo az tak velmi neboli ked si sa pobalila a odisla k sebe. Ja som myslela ze lezis s nohou vylozenou a stukas od bolesti.
Asi si ho velmi otravovala ked takto vyletel. Mama si chrbat nenamasiruje, ty chodidlo ano.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
7. júl 2023

@jj298 kazdy mame hranicu urazky niekde inde, kazdy ma niekde inde tu ciaru, kde zacina jeho sebeucta, takze niekto unesie aj horsie urazky, pretoze v podstate nema hrdost, niekto je prilis vztahovacny a neznesie skoro nic, niekto vie, ze kedy to je uz cez ciaru. Ale po tolkych rokoch povedat, ze priatelka je cudzi clovek? To vypoveda o tom kto to povedal a nie je to o tom, ze ona je prilis vztahovacna. Vo vźtahu ma byt predovsetkym ucta, od nej sa odvija viac ako si ktokolvek vie predstavit. Tu asi tej ucty vela nie je.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
7. júl 2023

@jj298 v konecnom dosledku je to jedno. Ked je vztah nefunkcny, tak skor ci neskor narazi kosa na kamen. No a teraz narazila a mozno sa vyriesi to co by sa mohlo tahat este roky a nemalo by vychodisko, lebo by boli deti...

marca12
7. júl 2023

Neviem,ci je mamickar,ale somar je to poriadny. Milujuci muz nema problem ti pomoct,byt ochotny pre teba nieco spravit a uz vobec ti nepovie,ze si cudzi clovek. Ani sa k nemu nevracaj s takymto neochotnym ignorantom nebudeš v zivote stastna.

siska53
7. júl 2023

Ano, tvoj priatel je mamickar. A ked sa trapis, nie je to dobre pre nikoho. Deti vycitia viac, ako si myslis. Ty netancuj, ako oni piskaju.. a jemu by som dala na vyber. Viem, o com hovorim..

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mandzula
8. júl 2023

@jj298 a to, ze je pre neho vlastna zena cudzi clovek si si precitala? To podla mna na dokreslenie situacie staci. Ziadny normalny chlap, ktory si svoju zenu vazi, jej toto nepovie a urcite nie v nadvaznosti na to, co autorka napisala predtym.

viestta
8. júl 2023

@jj298 "cudzia zena" je len take mile, vtipne, rozkosne a vzrusujuce rypnutie v ramci predohry?

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mandzula
8. júl 2023

@jj298 ale za velmi podstatne slovicka. Ja si neviem predstavit, ze by mi toto partner povedal, porucal sa potom k mamke a ja by som s nim nadalej koexistovala.
A hlavne si nemyslim, ze by sem zeny pisali po prvom konflikte, vacsinou pisu vtedy, ked si dlhodobo nevedia rady ci vtedy, ked pod vplyvom manipulacie stratili zdravy usudok a potrebuju nestranny nazor.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mandzula
8. júl 2023

@jj298 ja nepisem, ze ho schvalujes. Len chcem zdoraznit, ze je dolezitym dielikom mozaiky problemu vo vztahu.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jonnie
8. júl 2023

1. Nikdy nezobronim masaz od iných, zaplatím si masaz chodidiel napr a je to lepšie.
2 stvalo by ma prirovnanie k pijavice
3. Dal ti najavo status...cudzia osoba, zrejme naplánoval tento stav meniť.
3 roky je podľa mňa hraničná doba, bud sa dvaja vezmú, alebo rozidu..

viestta
8. júl 2023

@jj298 pozri sa, kazdemu treba nechat na jeho zvyzenie co je uz No Go zona. Nikto nikomu nic neprikazuje, kazdy si z tych rad, ktore dostane moze vybrat to co chce. A kedze kazdy kto radi ma nieco odzite, poradi to co by on spravil v podobnej situacii. Ano, castokrat sa tu radi odchod, rozchod. Ale nikto nikomu neprikazuje. Ten co sa pyta by mal vediet zvazit co je pre neho najlepsie. A moja skusenost je taka, ze mnohe zeny napriek vsetkemu zlemu sa aj tak nerozidu. Postazuju sa na to v akej katastrofalnej situacii sa nachadzaju, ulavi sa im po precitani komentov a aj tak ostanu, nic nezmenia. Preco, to vedia len ony. Na druhej strane su tu take, co by sa virtualne rozchadzali za vsetko a v skutocnosti doma "drzia ako hluchy dvere" a tu si len pridu vyventilovat svoje sklamanie zo zivota a zo svojej neschopnosti veci riesit.
V kazdom pripade cokolvek by okolo toho tu bolo, pocut v trojrocnom vztahu, ze som cudzia osoba je bolestive, urazlive a ponizujuce. K tomu sa treba nejak postavit. Ako? To uz je na kazdeho zvazeni