Frajer stále rieši moju výšku...

10. máj 2022

Mám asi tak 160- max 163 a on 178. Nechce, aby som si dávala opätky aj keď nie sme rovnako vysoký ani vtedy, keď ich na sebe mám a stále sa ma pýta otázky typu ,,Chcela by si vyššieho, že?" Veď ma celkom dosť, ale on to nechápe...Milujem ho takého aký je a som spokojná, lebo vo vzťahu nejde o vzhľad, výšku, vek, ale on mi proste s tým už ide na nervy... Mali ste podobný problém, že vášmu partnerovi vadila vaša výška? Som mu už v nervoch povedala, že tak nech si nájde nejakú inú, keď točí tak často o výškach...🤦🏽‍♀️

falbala132
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
h2
10. máj 2022

@falbala132 Podľa mňa tak to presne on myslí, že je na dnešnú dobu malý. Preto nechce, aby si ona dávala opätky. Nie preto, ze by bola vysoká, lebo ani nie je. Ale že potom on bude vedľa nej vyzerať ešte menší. Chudák, má komplexy.

yoo_saerom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nyusika
10. máj 2022

podla mna je to zakomplexovany trtko...a taki vedia byt dobripsychicki manipulatori.
radost s takym chodit, vazner.
niektore zeny budu zo sufalstva radsej s hocijakym debilom, sebaucta ziadna

solange7
10. máj 2022

Zakomplexovany krpec. 😀 Nech si kupi tenisky na platforme ked ma mindraky. A nie frajerku gezovat. Boze jak ja neznasam takychto chudakov. Namiesto akceptovania sa, ponizuju a tyranizuju partnerky.

autor
10. máj 2022

@solange7 Podľa mňa až taký krpec nie je... Poznám oveľa nižších chalanov a priemerná výška je 180 🤷🏽‍♀️

oslo1
10. máj 2022

Z vlastnej skusenosti, pokial je hentaky zakomplexovany trtko, najdi si vyssieho.
Moj manzel Mal 197 cm a svet bol gombicka.

thereisabear
10. máj 2022

Úplne zbytočný problém 🤦‍♀️ Keby mal o 10cm menej (a takých je dosť), tak ešte chápem. Jemu zjavne o vzhľad ide. Môj je vyšší možno o 5cm, opätky sa mi nechce nosiť, ale nemal by s tým problém, nie je to preňho dôležité.

autor
10. máj 2022

@thereisabear Presne... To píšem, že podľa mňa nie je nízky až tak, iba mne jedine toto vadí, že furt to rieši...

deti95060810
10. máj 2022

moja susedka je o pol hlavy vyššia od manžela a žijú spolu pekne už 40 rokov...

autor
10. máj 2022

@deti95060810 Tak to majú krásne ❤️ Ja to tiež nechcem riešiť, iba on proste často, tak možno nám to nevydrží...

sim_simonka
10. máj 2022

To je pako 😀 on svoj myndrak rieši tým že zhovaduje tvoju výšku? Veď mu povedz že nie, nechcela by som vyššieho, mne tvoja výška vyhovuje, ale keď budes rýpať tak si ho najímať najdem

tinda5261
10. máj 2022

Moj manzel ma 178cm ja 164 cm. Nikdy sme taketo nieco neriesili.

beata_k
10. máj 2022

Krpec nie je. Je len zakomplexovany. A zial, bude vzdy.

solange7
10. máj 2022

Sak to je fajn, ze podla teba krpec nieje. Ale evidentne si to mysli o sebe on, a podla toho sa k tebe aj sprava.

jana_eyre_2
10. máj 2022

Povedala by som mu že hej chcela by som hlavne nezakomplexovaneho..

elizabet173
10. máj 2022

ani som nečítala diskusiu, on je poriadne zakomplexovaný, ak sa ťa nabudúce bude pýtať, či by si chcela vyššieho, povedz mu, že rozmýšľaš, že si nájdeš iného, nemusí byť vyšší, ale uvítaš, keď nebude mať komplexy zo svojej výšky a dozreje na muža, ktorý je vedomý si svojich iných hodnôt. On ešte nevidel, že žena je výrazne vyššia ako muž? Stačí spomenúť Haberu, Sklovskú...Ja mám teraz partner veľmi vysokého, ale exmanžel bol vyšší len o pár cm a nevadilo mu to vôbec, sám mi kupoval topánky s vysokými podpätkami.

denisa0504
10. máj 2022

Ja s partnerom máme rovnakú výšku 168. Keď si dám opätky, som pochopiteľne vyššia 😆 sám mi povedal, že je to moja vec či ich mám alebo nie, že jemu to nevadí.. ale aj tak sa ich snažím nenosiť moc. Dôležité je len to, že sa ľúbime a je ozaj veľa párov, kde je partnerka vyššia, aj v šoubiznise a čo..❤️

sense
10. máj 2022

Nie nevadila a o to je ešte o 2cm nižší ako ja, ale ten tvoj ma zjavne nejaký komplex

zuzap33
10. máj 2022

Je to hlupak, moja mama bola od otca vyssia o 5cm. On mal 165cm, ale nikdy problemy so svojou vyskou nemal. Bol to sebavedomy a hrdy muz

kitycat
10. máj 2022

Tvoj frajer je povrchny debil... Vobec mu nejde o jeho vysku, tvoju vysku ale o teba a akp vyzeras v steklach.. Stup mu ihlou na pipik nech premysla nad inymi vecami... ☺️

ankare
10. máj 2022

Má komplexy. 🤷 Ak to nie je nutné, nos opätky čo najmenej, aby sa necítil blbo.

lenka2710
10. máj 2022

Môj muž má 175 cm, ja o 10 cm menej a nikdy sme neriesili vysku toho druhého, ešte sa smejeme ze dobrého veľa nenarastie 😂

nafka0483
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucyluska
10. máj 2022

Colin Farrell ma 1,78 cm....mu to kľudne povedz, aj že sa v Holyvúde presadil 😜
Raz som mala frajera, k mojej výške 1,68...o máličko vyšší bol. Tak krásny bol ☺️ že mi to fakt nevadilo.

autor
10. máj 2022

Zlepšili mi vaše komentáre náladu... 😅 Ja ho vážne milujem a chcem s ním byť, iba už musím nabrať odvahu mu zase a už naposledy povedať, že nech s týmto prestane, ak ma naozaj miluje... Ak nie, tak nech ide a žije si svoj život s nejakou nižšiou....

tara42
10. máj 2022

Podľa mňa 178cm zas tak málo nie je, je kopa nižších alebo rovnakej výšky ...

mariejenka
10. máj 2022

Janson Statham, jackie chan, tom cruise,denny de vito😂 no dobre ten je az veľmi drobný...ale každý jeden z nich je nižší a tu sú 😀 keby mali so seba taky komplex ako tvoj priateľ,nikdy by sa nestali hercami...

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
10. máj 2022

@tara42 presne