Mám 14 a rozišiel sa so mnou frajer

nikuska155
24. feb 2024

Ahojte mam 14 rokov a zamilovala som sa prvý krát do chlapca ktorý ma v konečnom dôsledku podviedol 5 krát boli sme spolu 7 mesiacov a potom ako som to zistila som na neho trošku vybehla a on sa nahneval a rozišiel sa somnou a ja som s toho veľmi smutná lebo som ho mala veľmi rada a teraz som s toho úplne v deprsiach neviem fo mam robiť

janai1
24. feb 2024

@nikuska155 nahlásené a rovno aj profil 🤭

alienkami
24. feb 2024

Poplač si, prípadne si vybi zlosť do vankúša, potom sa sústreď na školu a toho blbca pusť z hlavy.

nikuska155
autor
24. feb 2024

@janai1 preco

medda_beda
24. feb 2024

@janai1 Nesmiala by som sa veľmi.
Dievča ktoré môj muž poznal vyskočilo z okna kvôli frajerovi.

medda_beda
24. feb 2024

Ja ti poviem čo máš robiť.
Ďakuj Bohu, že si sa ho zbavila.Takého ti treba? Chceš dávať lásku niekomu kto o to nestojí?
Dám ti jednu radu.Vzťahy v tomto veku nevydržia.
Málokomu áno.
Je možné, že zažiješ ešte veľa rozchodov.
Nehľadaj, nesmúť, choď von s kamoškami alebo si nájdy záľuby a na chlapcov teraz kašli.
Oni ešte nechcú vzťahy.

Raz sa na tom budeš smiať za akým hlupákom si plakala.

nikuska155
autor
24. feb 2024

@medda_beda ďakujem pomohla si mi veľmi budem sa snažiť sústrediť na skolu a moje záľuby a vykaslem sa na chlapcov

betulinka1
24. feb 2024

@nikuska155 ako ta podviedol? To si s nim spala?

medda_beda
24. feb 2024

@nikuska155 Ver mi, tak to bude najlepšie.V tomto veku ťa žiaden nebude brať seriózne a mladí chlapci dievčatá striedajú.

nikuska155
autor
24. feb 2024

@betulinka1 nieee to by som v 14 neurobila ale chyba bola to že on mal 15 a on už také veci robí

betulinka1
24. feb 2024

@nikuska155 prosim ta venuj sa skole a záľubám. Mas iba 14 rokov, netreba ti riesit chlapcov. Neboj raz pride taky, co ta bude milovať. Ale to asi necakaj od chlapcov 15 rocnych.

nelca0510
25. feb 2024

@nikuska155 vážne neverím,že nie si trol. Venuj sa škola,nie chlapcom

lasona
25. feb 2024

Máš 14, máš čas na chlapov.. venuj sa konickom, uč sa, vzdelavaj, aby si sa mala v živote dobre. Chod na rôzne kurzy, dopĺňaj si vedomosti...keď budeš staršia, tak sa ti to vyplatí, nájdeš si dobrú prácu a potom si môžeš hľadať chlapa...

aurinia
25. feb 2024

@nikuska155 mám dieťa v podobnom veku. Si este dievčatko. Más zivot pred sebou, viem ze zalubit sa je krásne. Ale oveľa dôležitejšia je tvoja budúcnosť. Sustred sa na vzdelanie, krúžky, kamarátky. Na vážne vzťahy más este čas. Nie je to jediný chlapec na svete, aj keď ti to tak teraz možno pripadá.

anjelicek26
25. feb 2024

Na co je 14 rocnemu dietatu 7 mesiacov frajer. A este taky, co ju podvadza... a ktoremu to necha 5x prejst, kym sa rozijde 🙄 Kazdopadne kasli na to, totalne... nepotrebujes nikoho a nic, aby si si dokazovala, ze si krasna, dostatocne dobra a zapadnut, lebo "mas frajera"... sustred sa na skolu a samu seba, na vsetko ostatne mas kopu casu o par rokov...

eniaq
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sickynickyobsadene
25. feb 2024

Veď si ešte dieťa kriste! Ty nemáš mat ešte frajeroch.

eniaq
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viestta
25. feb 2024

@eniaq jezkovi oci! V tebe je tolko empatie... Ani sa necudujem, ze taky stary cap je stale sam

belllinka
25. feb 2024

@sickynickyobsadene to čo máš za skloňovanie?

eniaq
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eniaq
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janai1
25. feb 2024

@medda_beda hej, hej, preto novo založený profil, ktorý v priebehu pár minút založí 4 témy kde postupne stupňuje to čo sa jej deje 😂 určite

slovakboy
25. feb 2024

@nikuska155 momentálne trpíš a je ti za ním veľmi smutno. To že ťa nechal ti ublížilo a pociťuješ toto prvý krát. Je to zranenie. Ublížilo to tvojej dušičke, ktorá chcela jeho lásku a túžila byť s ním. Máš jednu veľkú výhodu a to je mladosť. Možno teraz trpíš ale my starší vieme že dlho nebudeš. To ti môže dať teraz akúsi nádej že to určite prebolí. Veľmi ti to nezmierni bolesť ale dá jej význam. Táto skúsenosť patrí do života a vývoja osobnosti. Sustred sa teraz na seba a na lásku k sebe samej. On v tebe teraz pokazil obraz o sebe a to ťa tiež bolí. Keď si však uvedomíš akú veľkú hodnotu v skutočnosti máš, tak odrazu sa význam toho zranenia aj význam toho chlapca začne znižovať. Pokús sa pouvažovať v tichosti sama nad sebou a zastaviť tie pochybnosti o sebe ale naopak vyzdvihnúť a nahlas si pripomenúť svoje kvalíty. Mal o teba predsa záujem. A uvedom si aj iné hodnoty, ktoré určite sú a ešte len budú pre niekoho tak veľké že ťa bude milovať.

betulinka1
25. feb 2024

@eniaq ale to je aj rodine ako sa k tomu stavia a co vštepuje detom. Podla toho maju deti aj ambicie. Niektore dievcata myslia na chlapcov uz v 14 tich. a niektore v 14 tich maju svoje záujmy, ktorym sa venuju. Neviem si predstavit, ze by som mame povedala v 14 tich, ze mam frajera. Ale teraz je ina doba, deti maju ine vzory a na tych videách co pozerajú, im nikto nehovori, neblazni mas cas a uzivaj si samu seba, uč sa jazyky, vela čítaj atd..

nikuska155
autor
25. feb 2024

@anjelicek26 ja som to zistila až potom

nikuska155
autor
25. feb 2024

@janai1 nie len pridávam tu co sa mi v živote stalo

medda_beda
25. feb 2024

@janai1 To som si všimla potom už aj ja.
Ale tak novozaložený profil som bola aj ja takže toto si nevšímam.Len ten počet odveci tém.

eniaq
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marca12
25. feb 2024

@nikuska155 Mas prvu skusenost s chlapcom a rovno takuto zlu. Ale zober si z toho ponaucenie,posilni sa z tejto skusenosti. Z tohto vztahu musis mat predstavu ako nechces,aby sa chlapec k tebe spraval. Tieto prve lasky su dost narocne a vsetky sme si presli depkami,preplakanymi dnami. Videli sme koniec sveta,lebo nas chlapec nechal. Dnes sa ja len smejem na sebe,aka som bola v case puberty. Neboj,cas vsetko vylieci. Snaz sa sustredit na skolu,konicky a casom bolest odide. Byt tebou tak si dam este par rokov pokoj od chlapcov. Chalani si v tomto veku este nevedia vazit baby,potrebuju si dokazovat kadeco a este natrafis na vela hlupakov,kym stretnes dobreho chalana.

domkakvet
25. feb 2024

@nikuska155 zabudni na neho, si este moc mlada na to aby si bola s nejakym somarom, co ta podvadza a co si ta vobec nezasluzi.