Gymnázium M. R. Štefánika - Košice

gabiatko_zabiatko
28. feb 2021

Ahojte, chcela by som sa opýtať, či ste náhodou niekto nechodili na túto školu, alebo či niekoho nepoznáte kto sem chodil. Aký na ňu máte názor?

nafka0483
28. feb 2021

@gabiatko_zabiatko Klasicke 4 rocne?
Podla rebricka INEKO je v ramci Kosic na 9. mieste po Postovej, evanjelickom na Skultetyho, madarskom na Kuzmanyho, Akvinskeho, Trebisvoskej, Park mladeze, Alejovej, E. Steinovej a Katkin park.
Takze podla toho nic moc no... co mam skusenost z rodiny, ale to uz viac ako 10 rokov dozadu, tak bolo celkom fajn, ale ako pozeram hodnotenie, tak kvalita asi isla dole :-/

zuvelyn
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
molkapolka
5. mar 2021

Chodila som tam, no maturovala som pred 14r..v tej dobe to bol dobry gympel, no odvtedy sa vela zmenilo a pocuvam skor negativne recenzie. Jedine bilingualna sekcia je stale fajn.

juzanka151
5. mar 2021

@nafka0483 zase netreba sa riadiť len hodnotením ineco

nafka0483
6. mar 2021

@juzanka151 A ja pisem, ze treba? Nie, ale ma to relevantnu vypovednu hodnotu. Pisem, ze kedysi bolo celkom fajn.

ibrunova
6. mar 2021

Baby, to je gympel, ktorý volajú Lacák?

nafka0483
6. mar 2021
ibrunova
6. mar 2021

@nafka0483 Dcéra má odtiaľ spolužiačky na výške, ale teda z bilingválneho, a jazykovo sú na tom vraj výborne.

nafka0483
6. mar 2021

@ibrunova Z bilingvalneho ano, to ma vysoku jazykovu uroven. Ja som pisala o vseobecnom 4 rocnom.

juzanka151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz