Otehotnenie deň pred menzesom

6. okt 2023

Dobrý deň,prosím vás...verím že sa tu nájdu aj také ktoré otehotneli deň pred očakávanou MS,prišla vám vtedy aj MS či už vôbec neprišla?A tehot.test vám vyšiel kedy pozitívny?Ďakujem

anjelicek26
6. okt 2023

Otehotnela som dva dni pred MS... ta uz neprisla...pripisovala som to stresu s novej prace, do toho bol maly v nemocnici...vlastne az po dvojtyzdnovom meskani co som vravela kamoske, ze ma boli mocak a som furt unavena tak mi vravi, ze test... a ciary riadne... muz bol doma len ten vikend 😅

autor
6. okt 2023

@anjelicek26 akože nebránime sa ničomu,ale ešte teraz sme nechceli...ale MS neprišla zatiaľ.Uz 5 dní mešká,test je zo včera negatívny.Tak rozmýšľam či ešte môže vyjsť pozitívne alebo nie 😀Alebo len nejaké iné okolností😀

autor
6. okt 2023

@anjelicek26 a jediný deň kedy sa to mohlo stať je deň pred Ms

belllinka
6. okt 2023

takže styk si mala deň pred MS, čiže pred 6-timi dňami a už si aj robíš test?

autor
6. okt 2023

@belllinka robila som si test,lebo MS meškala a nezvykne meškať aby som vylúčila tehotenstvo.. preto sa pýtam či test ak bol negatívny ešte pozitívne môže vyjsť.Nic iné prosím za tým nehľadajte.

anjelicek26
6. okt 2023

@belllinka styk mali urcite aj pred tym, ale "vedome" im uslo az den pred... podla mna je zmyslanie meska mi MS a robim si test celkom logicke 😂

Autorka uvidis este...je to vysoko nepravdepodobne, ale takych deti beha po svete dost...

autor
6. okt 2023

@anjelicek26 ďakujem ti,presne si to vystihla 😊

sara07
6. okt 2023

xy založených tém presne na tuto otazku pohladaj si

lydion20
11. okt 2023

Presne to máme takto my , dnes je 5 deň čo mi mešká , a test negatívny , dajte potom vedieť 🙂

mariska1989
11. okt 2023

Ešte je pri skoro na test počkaj ešte tak 4/5 dní a skús či vyskočí duch aspoň

autor
12. okt 2023

@lydion20 mne MS prisla

lydion20
12. okt 2023

Aj mne v noci

rbandiova
13. okt 2023

Ahojte žienky, chcela by som sa poradiť miesto menstruacie mam hnedy vytok? Je to normalne a krv nikde? Test negativny prosim ma z vam niektora take skusenosti?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre