Morfologický ultrazvuk v BA

29. júl 2021

Prosim Vas zienky, poradite odbornika na morfologicky ultrazvuk v BA a sirsom okoli? Konkretne meno lekara, s ktorym ste mali dobru osobnu skusenost. Dakujem pekne (okrem MUDr. Malova Senec)

pribinak
29. júl 2021

Mudr. Cunderlik

tajna1988
29. júl 2021

Holan

iva289
29. júl 2021

Mudr Slezak v Petržalke

lenkapap
29. júl 2021

Mudr Kotek vajnory 👍

katka0203
29. júl 2021

ja som bola v Kochu u Dr. Ditteho a bol uzasny, taky detailny vyklad toho co robi, kde co je a co ako vyzera som na ziadnom ultrazvuku este nezazila, bol to zazitok, za tych 19 eur to stoji 🙂 potom mi aj vytlacil asi 6 fotiek a ochotne odpovedal na vsetko, mily, trpezlivy

klip0
29. júl 2021

@katka0203 ahoj, prosim akoto že si platila len 19e ? Väčšinou okolo 90 stojí morfologicky ultrazvuk

martina_90
29. júl 2021

Slezak, Holan, Cunderlik.. len sa k nim treba objednat v dostatocnom predstihu 🙂

katka0203
29. júl 2021

@klip0 to uz ja neviem, gynekologycka mi dala odporucanie, objednala som sa, povedali 19e 🙂

katka0203
29. júl 2021

@klip0 prave pozeram cennik na stranke Kochu, je to 18,90 a je to "Zľavený poplatok za nemedicínske služby pri ultrazvukových a rádiodiagnostických vyšetreniach, s odporúčaním ošetrujúceho lekára" cize asi preto ze bolo odporucanie

hviera81
29. júl 2021

@lenkapap tam som bola aj ja, trvalo to asi 5 minut :( kamoska co bola u holana, tak to bolo cca 40 minut....

luccija
29. júl 2021

Jednoznačne MUDr.Slezak Petrzalka

autor
29. júl 2021

Ja neviem, ci je babyboom ale terminy maju niektori na september 🥺 volam mesiac vopred, je to malo?

martina_90
29. júl 2021

áno, ja som sa chcela dostať k dr. Holáňovi, a začiatkom júla už objednával na druhú polovicu septembra ☹ tiež som ostala zaskočená, keby viem objednám sa skôr...

autor
29. júl 2021

@martina_90 Ja som bola len v pondelok na 1 poradni takze som uplne v soku, ze nie su terminy.

martina_90
29. júl 2021

Nakoniec sa mi ale podarilo objednať sa k dr. Gáborovi (gynsana) no toho ti neviem osobne odporučiť, ultrazvuk ma čaká o týždeň.

autor
29. júl 2021

@martina_90 ja som nasla nakoniec termin u Mudr. Cunderlika, vobec nemam zatial skusenost. Idem naslepo podla hodnoteni. Tento prvy screening stoji 105€, dalsi 100€... nepreplaca poistovna. To len ak by niekoho zaujimalo.

martina_90
29. júl 2021

Áno, tak to stojí. Super že ideš k nemu podľa mňa, veľa dobrých info som naňho počula 🙂

cica8
29. júl 2021

@martina_90 ja som volala minulý týždeň a holan robí od 16.8 tak som zvedavá ci ma zoberie...

autor
29. júl 2021

@cica8 a kedy mas mat ultrazvuk? Snad ano.
@martina_90 no dufam, ze to bude v pohode. Poprosili ma, aby som prisla sama. Ale tak asi uz rataju s dalsim covid obdobim.

snehulienka82
29. júl 2021

Ja som jeho pacientka (Cunderlik), je veľmi dobrý doktor. Má rôzne poplatky, ale oplatí sa to, má tie najlepšie prístroje a je naozaj odborník. Neľutuj tie peniaze.

autor
29. júl 2021

@snehulienka82 ved ja viem, nelutujem. Planujem aj Nifty test neskor a tieto prenatalne veci su tiez dobre palky. Ale v BA bezne...

lienka.7
29. júl 2021

Ja som bola vcera u Kocha u Ditteho. Vsetko ukazal, povysvetloval... tych 19€ je ked mas ziadsnku od lekara na vysetrenie.
Potrebovala som termin hned, dali mi.ho v podstate na druhy den. Slezak aj Holan maju plno az do septembra, Cunderlik neviem, sestricka mi volala (nechala som odkaz na odkazovaci) ale kedze uz som mala termin, viac neviem.

lienka.7
29. júl 2021

@katka0203 ano, suhlasim.
Ditte bol super, uplne vsetko vysvetlil, poukazoval, ja som sa tiez pytala 😁 automaticky povytlacal foto... aj ta sestricka s nim bola vo vnutri zlata 👌

lienka.7
29. júl 2021

@cica8 ja som tam pisala mail a sestricka (asi) mi odpisala ze teraz nerobi ma termin az na 27.9.

snehulienka82
29. júl 2021

v ktorom si týždni? ja by som tiež chcela buď nifty, alebo trisomy, ale ešte som veľmi na začiatku... snáď to tento krát vyjde...

autor
29. júl 2021

@snehulienka82 ja v 9tom, robi sa to az okolo 24 co si pamatam. Mala som ho uz raz pri prvom dietatku. Baby inak, mali ste to niektora aj tak ze ste v 13tt a 20tt boli u ineho lekara? Lebo mne stale vrta v hlave ten povodny lekar, ze by som si aspon druhy termin dala u neho.

autor
29. júl 2021

@lienka.7 Slezak ma az september, Holan neviem - to som nezistovala a P. Mudr. Cunderlik terminy ma. Dnes mi ho dali.

autor
29. júl 2021

@lienka.7 a mozem sa spytat, on ma aj atestaciu v tej diagnostike? Lebo mne pred dvomi rokmi povedali ze do 10 lekarov na slovensku maju na to atest. a venuju sa tejto specialnej diagnostike. Ale podla moznosti ake su len v BA to nesedi. 🤭😄 kolko trvalo asi to vysterenie. Cena nizka sa mi zda, ale chapem ze im to preplacaju zp

lienka.7
29. júl 2021

Ja som bola u Slezaka s prvym, vtedy som termin dostala hned prakticky. Nechapem co teraz maju, sestricka (inak fakt velmi mila do telefonu bola) mi vravela ze to sa treba aj 5 tt dopredu objednat lebo ze robia len v utorky a stvrtky.

autor
29. júl 2021

@lienka.7 moj problem je, ze az teraz som dostala knizku a mala prvu poradnu. Nie je to ved ich chyba, je vela pacientiek asi.. ale rozmyslam, ze ten morfologicky si dam k nemu. Ten co je neskor v 20tt. tam samozrejme termin maju. Ved hadam to nebude vadit ked pojdem k dvom odbornikom.