Skúsenosť s topperom/vrchným matracom

7. nov 2023

Pomoze podla vas topper na prilis makky, prelezany matrac? S akym ste spokojne?

katariiinkaa
7. nov 2023

My jeden máme, tuším značka dormeo a je skvelý 🙂 Za chvíľu sa sťahujeme a nechceli sme kupovať kvôli tomu nový matrac, keďže v aktuálnom byte máme posteľ len 140tku a v novom budeme mať už 180tku - mali sme starý pružinový matrac, tak sme skúsili kúpiť vrchný matrac a teda musím povedať že super 🙂 Cítiť obrovský rozdiel. Máme ho momentálne už niečo cez rok.

viestta
7. nov 2023

Na prelezany uz nepomoze, topper bude len kopirovat koryto v tom povodnom matraci.

danica2711
7. nov 2023

na preležaný matrac nepomôže, my sme ho mali práve naopak na tvrdom, rovnom matraci, aby tá vrchná vrstva bola trochu mäkšia. A bol super

luxus10
7. nov 2023

a chrbatik mas z pozicovne?

autor
7. nov 2023

@luxus10 nie ale mam postel na ktorej sa neda vymenit matrac a na novu postel momentalne nemam.

luxus10
7. nov 2023

tak by som na tu postel dala rost a na to matrac...

luxus10
7. nov 2023

alebo si cez bazos zapricin lacnu docasnu postel za par eur, a na to svoj matrac...

viestta
7. nov 2023

tak potom si kup vrchny matrac s kokosovou doskou, ale zazraky od toho necakaj, ten kokos aj tak casom povoli
https://www.dobresny.sk/detail/matrace/vrchne-m...

luxus10
7. nov 2023

na bazosi zozenies aj postele za odvoz...

autor
7. nov 2023

ja mam ale skor problem, ze tato postel nieje stara, nemam ju ani pol roka a nebola najlacnejsia preto sa snazim ten blby matrac zachranit aby som nemusela celu novu postel vyhadzovat :D Je to boxspring a nebola som ju skusat v predajni co bola chyba lebo ten matrac je priserne makky.

autor
7. nov 2023

@viestta dakujem, ten vyzera fajn

katariiinkaa
7. nov 2023

A nemáš možnosť ju vyreklamovať keď ju máš takto krátko a je taká zničená?

lusyc
7. nov 2023

Vrchný matrac nepomôže. Skúsila by som reklamovať postel.

viestta
7. nov 2023

Po pol roku reklamuj postel, pretoze nie je mozne aby sa za pol roka matrac prelezal