Som 2 dni po termíne pôrodu a vstala som s chrípkou

24. máj 2024

Ahojte. Cakam prve dieta, termin porodu som mala 2 dni dozadu, zatial nic a od noci som KO - sople, hrdlo, hlava... mam zacat uzivat paraleny? Na nervy som, namiesto susetredenia sa na porod, idem riesit chorobu.

sisa232
24. máj 2024

Treba zavolať doktorovi on ti povie lepšie ....ja som počas celého tehotenstva mala nádchu a hlava mi šla priam vybuchnúť ale lieky som neuzivala žiadne hlavne kvôli malej nech hneď od mala čo je v bruchu nemá žiadne lieky v sebe a riešila som bolesť hlavy studenym obkladom a nádchu sprejmi aj to len tými so soľou morskou....hlavne sa treba opýtať doktora lebo si po termíne hocikedy sa môže stať že budeš rodiť a budeš vysilena z choroby.

cookie29
24. máj 2024

A máš aj teploty? Lebo môže byt aj pôrod. Hormonálna impregnacia ja som posledný trimester nevedela dýchať.

martinka13
24. máj 2024

Mne 5 dní pred termínom tak seklo, že som nemohla chodiť. Musela som si dať aspoň paralen.

miroslava21
24. máj 2024

Ja som ochorela par dni pred planovanou sekciou, akoncila som na antiniotikach a eiadnym kaslom. Po sekcii bol des zakaslat. Najlepsie aa poradit s lekarom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre