Čo jesť, keď mám hlad ako vlk?

xsimonkax
5. sep 2022

Baby čo jedovaté keď máte vlci hlad? Hlavne pred tv, celkovo večer, niečo z čoho človek nepriberie keď si aj viac zaje

zuzinka888
5. sep 2022

Hlavne nic jedovate😜😜

viestta
5. sep 2022

Kaleráb, mrkvu, tvaroh

bublinka1426
5. sep 2022

cottage a zeleninu

0silvia0
5. sep 2022

@xsimonkax ja vlcie hlady nemam. Ale ak by som mala, tak si nakrajam zeleninu.

paradajkova
5. sep 2022

oriesky, susene jablka, nakrajana mrkva, uhorka, paprika, paradajka a k tomu guacamole, alebo hummus

barborachors
5. sep 2022

zakladom je nemat hlad ako vlk, treba jest priebezne a zdravo. Ak ked nieco masnejsie, tak rano si daj, nie vecer pred tv… a zvedomele jest (nesledovat pc, mobil apod pri jedeni) A ked uz to fakt nedavas, tak vecer chuda sunka, kuraca, polievka z hrnku, alebo kysla kapusta… teda nie naraz samozrejme..

drake122
5. sep 2022

Slaninku, klobásku, oškvarky, schnitzle, praženicu z 5 vajec a zapiť kríglom coca coly👍

xsimonkax
autor
5. sep 2022

@drake122 ty si múdra, zo vsetkych komentárov najmúdrejší a určite aj najvtipnejši. Parada 🙃

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aurorastone
5. sep 2022

Keďže mam ms momentálne a balík chipsov doma tak jasná voľba a táto téma mi veru k abstinencii nepomohla 🤣

slovenka753
5. sep 2022

@xsimonkax ak si večer hladná máš zle nastavenú stravu. Ale ja si zvyknem urobiť večer kamilkovy caj ak mam večer mlstny jazyk.

pukina
5. sep 2022

ak mas vecer vlci hlad, tak sa potom nespravne stravujes - malo. Ak mas nastavene kaloricke tabulky, tak prehodnot a zvys prijem, pripadne zmen skladbu jedalnicka na potraviny s nizsim GI

tykat
5. sep 2022

Nahodou @drake122 ma pravdu... na vlci hlad poriadna zaplata. A v podstate ani nepriberies ak vynechas to pivo 😁
Ja kebyze mam vlci hlad a dam si kalerab tak sa moj zaludok prehryzie von.
Zaklad je nedohnat to do toho vlcieho hladu. Zistit preco sa objavi. Nedostatocna vecera? Zvyk nieco chrumat pri telke? Stres?

savanna
5. sep 2022

Najma je potrebne odvyknut si zobat nieco pri telke. Telka sa da pozerat aj bez jedla, je to len zlozvyk. Ak mam vecer hlad a nechcem uz jest nic vacsie, tak si dam zopar orechov alebo kusok syra.

sivana09
5. sep 2022

Ucinne bude ak zamenis sledovanie telky za inu aktivitu, pri ktorej ani na jedlo nepomyslis (ak si normalne najedena, hladovka samozrejme nie je ok) - zacvicit, nieco kreativne tvorit, pracovat, ucit sa jazyky alebo nejake ine uzitocnosti

buberova
6. sep 2022

Niečo vysoko objemové a nízko kalorické.. napríklad kukuričné chrumky alebo jasné ideálne zelenina a ovocie. Ale napríklad oriešky majú aj 600kcal na 100g a to rozhodne nie je dobrá voľba ak chceš chudnúť.

osky
6. sep 2022

Uhorky ,paradajky,kalerab,mrkva...prip.v Leute vodovx melon...
Urcite ziadne oriesky ani kukuricne chrumky
Ak Sa beziehungsweise stravujes len potravinami bez zeleniny ovocia,samozrejme ze si hladna
Daj si ku kazdemu jedlu poriadnu porciu zeleniny.uvidis,ako ta zasyti.a je Malo ksloricka,zdrava a ty nebudes mat vlci hlad

tehotna40
6. sep 2022

Mne na tieto večerné hladomory zaberajú kešu oriesky alebo melón (keď som bola tehotná, kyslé uhorky 😀)