Sunar BIO dojčenské mlieka 2, 3

Sunar BIO dojčenské mlieka 2, 3 sú najlepšia dojčenská a batoľacia výživa z čistej prírody a v BIO kvalite, vyrobená podľa prísnych pravidiel ekologického poľnohospodárstva.

Video: Lepšia chuť, bio smotana a viac bielkovín

Lahodnú mliečnu chuť dodáva dojčenskému mlieku BIO smotana. Vyšší obsah prírodných bielkovín prispieva k správnemu rastu a vývoju dieťaťa. Navyše je bez palmového oleja a schovaný v 100% recyklovateľnom obale, vďaka čomu je šetrný k prírode. Všetky časti obalu (s výnimkou fólie na odmerku) patria do kontajnerov na triedený odpad.

Sunar BIO dojčenské mlieka 2, 3

Dodržiavanie prísnych štandardov ekologického poľnohospodárstva sa odzrkadľuje vo vysokej kvalite dojčenského mlieka. Výsledkom sú produkty čisté ako príroda, z ktorej pochádzajú. Plemená kravičiek Montbéliarde a Prim'Holstein sú chované na rodinných ekofarmách, v juhozápadnej časti Francúzska v oblasti Massif central, ktorá je preslávená nádhernou čistou prírodou. Boli vybrané pre prémiovú kvalitu mlieka a úzku väzbu s farmárom. Stáda sa po väčšinu roka voľne pasú na rozľahlých pastvinách a sú dokrmované hlavne BIO krmivom. BIO mlieko z rodinných ekofariem je spracovávané šetrným procesom, ktorý zaručuje zachovanie vysokej kvality.

Kde kúpim Sunar BIO dojčenské mlieka 2, 3?

Hodnotenia a skúsenosti so Sunar BIO dojčenskými mliekami 2, 3

Máš skúsenosť so Sunar BIO dojčenskými mliekami 2, 3?
nati41  16. feb 2023

Veľmi dobré mliečko

Toto mliečko je skvelé. Bežne kupujem len výrobky sunar a sadol jej od prvej fľašky, tak som ani nebola veľmi prekvapená. Čakala som, že bude výborné a to, že je bio, je len obrovská výhoda. Malá mala žalúdočné problémy a mali sme diétu, ale hneď po nasadení mliečka nám sadol.
  • Bio kvalita
  • Pravá smotana, ktorá je v každom sunar mlieku.
  • Hlavne že malej chutí :-)
mazda323f  5. feb 2023

Sunar BIO 3

Sunar BIO 3 malému sadol, fľašu vypil na prvýkrát, nemusela som mu ho nútiť ako inú značku - iste zavážila aj príjemná, nie horká chuť. Prášok sa veľmi dobre rozpúšťa, netvorí hrudky. Čo sa týka BIO preferencií, je to na každom, mne nevadí priplatiť za kvalitu. A krabica je veľká :) Testovali sme krátko, a preto neviem, či malý zareagoval na mliečko, alebo mu ide ďalšia stolička, ale čítam, že viacerí mali problém s bruškom, tak to radšej spomínam. Celkovo som ale spokojná a dám mu ešte šancu.
  • príjemná chuť
  • dobre rozpustný prášok, netvorí hrudky
  • praktické - veľké balenie
ancike01  31. jan 2023

Mliečko Sunar Bio2

Po otvorení mliečko voňalo krásne, chuťovo pre mňa úplne super. Vyskúšali sme na noc, keďže chlapci cez deň nepijú mliečko. Bohužiaľ jedného bolelo bruško, ale druhému chutil😊.
  • Chuťovo super
  • Vysoká cena
nika3033  30. jan 2023

Mliečko Sunar BIO 2

Krásne voňalo hneď po otvorení, no synček odmietal piť mliečko. Každý deň to skúšam ale vôbec, dá si glg a hneď vypľuje. Ja som skúsila a chutilo. Cena je vyššia ale ak detičkám chutí a nemajú po ňom problémy tak prečo nie?
  • Krásna vôňa
vive  29. jan 2023

Sunar BIO 3

Dojčenské mliečko Sunar BIO 3 nám veľmi vyhovuje. Dcérka nemá žiadne problémy s trávením, ani alergiami, sadlo nám úplne skvelo, bez problémov. Príprava mliečka je jednoduchá. Oceňujem zloženie, taktiež balenie sa mi veľmi páči a aj priložená odmerka je super. Otváranie nádobky je trochu náročnejšie, a obzvlášť ak pri príprave mliečka a otváraní máme na rukách aj drobčeka. Hlavne v noci pri papaní, vtedy je veru treba pomôcť si pri otváraní nádobky oboma rukami. Ale je super, že dieťatko samé nedokáže u nás otvoriť dózu na mliečko, je to bezpečne zatvorené. Chuťovo je mliečko Sunar Bio veľmi jemné a lahodné, bábätko je po vypití pekne spokojné a nasýtené.
  • Top zloženie
  • Detailný popis produktu
  • Pekný obal
  • Praktické balenie s odmerkou
  • Bezpečný uzáver
  • Trochu vyššia cena, čo je ale pochopiteľné vzhľadom na kvalitu a množstvo výrobku.
mirka331  29. jan 2023

Naša skúsenosť so Sunar bio

Veľmi milo som prekvapená z mliečka. Chuťovo príjemné, lahodné, nie je ani moc sladké ani nahorkasté. Bez zápachu. Žiadny palmový olej.
Trošku zlé otváranie, kým som odlepila fóliu skoro sa mi vysypalo.
  • Veľkosť balenia
  • Rýchla rozpustnosť
  • Žiadne hrudky
  • Otváranie
2 ľudia považujú za užitočné
bobi23  29. jan 2023

Chutné mliečko

Tak ako pri prvých dvoch detičkách som používala sunar, tak aj teraz. Ale v porovnaní so všetkými mliekami musím uznať, že toto je to NAJ! Tá príjemná vôňa a dokonca chuť mlieka! Mala som chuť si urobiť za pohár aj ja! 🤣 Navyše sa nám zlepšil aj nočný spánok. Toto mliečko odporúčam všetkými 10👐. A naďalej pri ňom aj ostávame. ❤️ Malinká, už len keď vidí krabicu, má iskričky v očiach. A mliečko jej veľmi chutí. Jediné, čo by som vytkla je skutočne ťažšie otváranie a aj vyššia cena, no za kvalitu sa platí! 😍🥰
  • Výborná chuť
  • Lepší spánok
  • Lepšie trávenie
  • Ťažké otváranie
bveronikab  28. jan 2023

Sunar BIO 2 mliečko 🍼🍼🫖

S mliečkani 🍼Sunar som veľmi spokojná, vyskúšali sme všetky typy, no toto mliečko BIO je topka. Má veľmi príjemnú smotanovú chuť, maličkému veľmi chutí 😋, aj mne 😃. Ochutnala som ho a mňamky.
  • Keď porovnám so Sunarom complex tak toto mliečko malému sedí viac nakoľko ho nezapeká🙏🏻.
  • Má veľmi príjemnú chuť
  • Bez palmového oleja
  • Bio kvalita
  • Viac zasýti
  • Ťažko sa otvára
00bubka00  28. jan 2023

Skúsenosť :)

Na začiatku som sa obávala či ho malý bude chcieť, keď skoro rok používame iný sunar, ale našťastie malý ani nezbadal, že má iné mliečko, tak mu zjavne chutilo :) Testovanie prišlo v období, keď nás často zapekalo, povedala som si OK asi je čas na zmenu mlieka. Hneď po troch dňoch sa trávenie upravilo a vyprázdňovanie bolo každý deň, čo ma najviac potešilo, že mliečko sadlo. Malému chutilo :) Potom som si pozrela zloženie, ktoré je s iným sunarom skoro podobné u niektorých vitamínoch sú dokonca menšie hodnoty :(
  • Nesmrdí po rybacine
  • Nezaťažuje bruško
  • Držiak na odmerku
  • Cena, ale tak za kvalitu sa vždy platí
  • Vrchnák, tiež sa mi to ťažšie otváralo ako som zvyknutá
3strawberry  27. jan 2023

Mňam

Mliečko Sunar Bio 2 sme testovali asi týždeň, vždy na noc (cez deň mlieko nepije). Prvú noc sa malá budila menej často, tak som sa tešila, že sa viac zasýtila, ale asi to bolo tým, že mala zmenu prostredia. Doma už nabehla na svoj spiaci režim. Takže aj keď nám nepomohlo k prespatiu celej noci, dcérka si pochutila.
Chuťovo je mliečko lahodné, kľudne by som si ho zarobila aj ja 😀, nechutí umelo ani presladene.
Kladne hodnotím uchytenie odmerky, konečne som nemala rozsypané zvyšky mlieka kade-tade a nemusela som sa báť, že mi vypadne odmerka po otvorení vrchnáku. Guľatý tvar balenia sa nám tiež pozdáva.
  • lahodná chuť
  • uchytenie odmerky
  • balenie
evanka_j  27. jan 2023

Sunar BIO 3 chutná

Moje rok a půl stará dcera zkoušela Sunar BIO 3 a podle všeho se tohle mlíčko osvědčilo na jedničku 👍. Hlavní indicií je to, že vždy vypije celou flaštičku a nenechává ani kapku jako u jiných mlék. Nezaznamenala jsem u dcery žádné problémy s bříškem ani se stolicí. Mně osobně mléko voní a připomíná mi tou vůní sušené mléko. Bez problémů se rozpouští ve vodě, stačí párkrát zatřepat a nenechává hrudky. Dalším plusem je velikost balení 700 g, které nám vydrží 2 týdny. Super je i systém na uložení odměrky, kterou nemusím lovit v krabici ani ji nikam pracně zacvakávat. Jediným mínusem je otevírání balení, které jde hlavně napoprvé velmi těžko otevřít.
  • Vůně
  • Odměrka
  • Velikost balení
  • Jde těžko otevřít
simona_boz  27. jan 2023

Konečne mlieko, ktoré malému chutilo.

Testovali sme mlieko Sunar Bio 2 a musím skonštatovať, že čo sa týka chuti, malému veľmi sadol. Mlieko má veľmi peknú mliečnu vôňu a vôbec nie je horkasté ako niektoré iné mlieka. Drobec vôbec nezaváhal vypiť hneď prvú flašku, čo pri zmene mlieka býval problém. A dopil odvtedy každú jednu 🤣. Čo sa týka 💩, nezhoršilo ani nezlepšilo mlieko problém s tvrdou stolicou, s ktorou ale bojuje pomaly od narodenia, takže v princípe to tiež hodnotím pozitívne. Balenie je 700g, čo nám stačilo takmer na celý týždeň. Síce je mlieko trochu drahšie, ale na druhej strane jeho zloženie za to stojí a sú veci, na ktorých pri ňom šetriť nechcem. Plechovka je praktická, naozaj sa trošku ťažšie otvára, čo je ale výhoda lebo to dieťa len tak neotvorí 😁. Jediné, čo by som trochu vytkla je, že v tom mieste na viečku na odmerku by mohla byť úchytka, bolo by to omnoho praktickejšie.
  • Výborná mliečna chuť
  • Skvelé zloženie
  • Praktické balenie
  • Vyššia cena
  • Chýba na viečku úchytka na odmerku
teletubbies  26. jan 2023

Sadlo ako uliate.

Sunar som používala ešte ja ako malá. Tak hneď prvá voľba pre moju malú bola taktiež Sunar. Doteraz sme používali prémiový. Vyskúšali sme bio. Malej celkom chutil, aj keď zmenu spozorovala hneď. Je lahodný, pekne vonia a zasýti až moc. Nakoľko ma malá citlivé trávenie, všetko bolo v poriadku až na 4. deň pitia mliečka.
  • Lahodný
  • Pekne vonia
  • Sýty
  • Bez palmoveho oleja
  • Bio smotana
  • Držiak na odmerku
  • Zle sa otvára vrchnák, pred koncom sa zlomil
  • Krátka odmerka nevyhovovala mojej ruke
miruska21  25. jan 2023

Celkom chutilo

Mojej dcérke mliečko veľmi chutilo. Trošku sme mali z nej redšiu stolicu, ale inak fajn. Zasýtilo ju dobre. Obal sa dosť ťažko otváral, a trošku s odmerkou to nie je dobré poriešené, ako pri iných mliečkach.
  • Výborná chuť
  • Dobrá konzistencia
  • Ťažšie otvárateľná krabica
konik_testuje  25. jan 2023

Jednoducho nám sadlo

Kto zažil situáciu, že žiadne náhradné mliečko nerobí jeho dieťatku dobre, pozná ten pocit radosti, keď konečne nájde také, ktoré jeho drobcovi ulahodí. A to bol presne náš prípad. Kým jedno ju zapekalo, druhé naopak. Tretie jej nechutilo. Sunar Bio3 našej testerke zachutil na prvý pokus. Lahodná chuť vďaka bio smotane je naozaj rozpoznateľná. Ja oceňujem, že ulahodilo nielen chuťovým pohárikom, ale aj brušku. Jednoducho nám sadlo.

Mliečko sa veľmi dobre rozpúšťa. Páči sa mi, že výrobca použil 100% recyklovateľný obal, s ktorým sa navyše veľmi dobre manipuluje. Praktické uloženie odmerky na mliečko je síce drobnosť, ktorá ale vie veľmi uľahčiť život.

Oceňujem aj bio zloženie a dodržiavanie prísnych štandardov ekologického poľnohospodárstva pri výrobe mlieka. Za redakciu Modrého koníka môžeme Sunar Bio odporučiť.
  • lahodná chuť
  • vyšší obsah prírodných bielkovín
  • dobrá rozpustnosť
  • praktický a 100% recyklovateľný obal
  • bez palmového oleja
  • rešpektovanie prísnych pravidiel ekologického poľnohospodárstva
  • vyššia cena, ktorá je však pri bio produktoch pochopiteľná a opodstatnená
tosomja  24. jan 2023

Sunar Bio 3

Mliečko chutilo, dokonca aj staršiemu, ktorý už pije len kravské krabicové. Má peknú farbu, ale čo ma trošku zarazilo, bola silná aróma mlieka.
Obal sa ťažko otvára a iná odmerka mi tiež nesadla do ruky, som zvyknutá s dlhou rúčkou 🙂.
  • Farba
  • Bio
  • Ťažko sa otvára
  • Odmerka
  • Vysoká cena
domisshop  24. jan 2023

Čakali sme viac

V prvom rade sa chcem veľmi pekne poďakovať, že sme mali možnosť otestovať mliečko Sunar Bio 2, o to viac ma mrzí, že musím zhodnotiť, že nám práve toto mliečko vôbec nesadlo. Úplne nás začalo z neho zapekať a to sme ho testocali vyse týždňa, po vysadení tohto mliecka sme sa dostali po pár dňoch znovu do normálu. Čakali sme od toho viacej a ani jeho samotná chuť bola nič moc... Dosť mi vadil aj samotný obal nakolko sa to ťažšie otváralo a ku koncu sa ten vrchnák aj odlomil. Takže asi taký je náš pohľad na toto mliecko
  • Dobré zloženie
  • Nekvalitny obal, ťažšie sa otvara
  • Zapekalo nás z neho
danula1238  24. jan 2023

Spokojnosť

Sunar Bio 2 malému veľmi chutil. Má citlivejší žalúdok a aj napriek tomu nemal žiadne problémy. Mliečko ho nezapekalo, negrckal, pokojne spinkal celú noc. Za mňa veľká spokojnosť ☺️.
  • Nezapeká
  • Zasýti, drobec mi prespal celú noc
  • Zdravšia verzia mlieka
nika_mihoo  24. jan 2023

Sunar bio 2

Malý sa do mliečka zamiloval a to doslova. Hneď na prvý krát mu chutilo. Jeho chuť bola lahodná a vôbec nie horká ako pri iných mliečkach.
  • Nezaťažuje bruško
vcielka32  23. jan 2023

Spokojné dieťa

Máme doma sunar labužníka (sunar komplex, výživy, kaše), takže nás veľmi potešilo. Mliečko malý testovač prijal okamžite bez jediného zaváhania, takže evidentne chutilo. Mňa na mliečku uchvátilo už samotné balenie, ktoré je veľmi praktické a to, že sa mliečko krásne rozpúšťa a nezanecháva hrudky.
  • Praktické balenie
  • Dobre rozpúšťanie bez hrudiek
  • Bez palmového oleja
  • Dobrá vôňa
veronikalubko  23. jan 2023

Úžasné a chutné mliečko pre vašich drobčekov

Synčekovi veľmi chutí, vypije celú fľaštičku.
Lahodná smotanová chuť😍. Určite v ňom budeme pokračovať.
  • 🌸Lahodná chuť
  • 🌸Zloženie z bio produktov
  • 🌸Bez palmového oleja
  • 🌸Zasýti
  • 🌸Pokojnejší spánok
luptakovab  23. jan 2023

Skúsenosť so sunar 3 bio

Za toto testovanie som vďačná, keďže som chcela syna postupne odstaviť od MM. Tak keď prišlo mliečko sme sa na to dali. Prvý deň mliečko ochutnal, zdalo sa, že bude chutiť, trošku vypil, len ako som mu ponúkala fľašku s mliekom častejšie, tak mi ju odmietal a plakal. Takže sme po cca 4 dňoch testovanie ukončili.
  • Veľké balenie
  • Dobrá konzistencia (nerobia sa hrudky)
  • Dobré balenie, nerosýpa sa, naberačka
laura1994  23. jan 2023

Hodnotenie mliečka Sunar 3

Syn má čoskoro 2 roky, stále fungujeme na UM, pretože kravské mu nerobí dobre. Mliečko má veľmi rád, na raňajky aj na večeru, aj v priebehu dňa si stále pýta mliečko. Mliečko používame nielen na pitie, ale aj do kašičiek, alebo robíme z neho aj banánový koktail.
  • - nie je problém so stolicou
  • - nie sú bolesti bruška
  • - dobré balenie
  • - bio mliečko
  • - príjemná vôňa
  • - bio smotana
  • - bez palmového oleja
  • - 100% recyklovateľný obal
  • - jeden nedostatok je, že mohli by robiť aj kilové balenia
dilarana  13. jan 2023

Osvedčená tradícia

Obľubené mliečko mojej vnučky. Keď nám došlo okamžite zacítila rozdiel. Veľmi dobre ho znáša, jej tráveniu veľmi prospieva
  • Dieťa ho dobre znáša
  • Prospieva tráveniu
natalll  9. jan 2023

Odporúčam Sunar je chutný

Som spokojná so Sunarom, cena kvalita super
  • Kvalita
anninna30  7. jan 2023

Sunar BIO 3

Skúšala som aj iné mlieka, priznám sa že sunar nebol prvý ale skončili sme pri ňom lebo ako jedine mlieko dcerke nerobilo zle, nezapeka, neprehaňa ju, je spokojná a ked uvidi flašu s mliekom hneď vyplúva dudel 😆 a ja sama som ochutnala všetky a toto mi chutí najviac
  • Jemná chuť, zasýti na dlhšiu dobu, dieťa nemá tráviace ťažkosti
  • Trošku vyššia cena, ale dnes už je to asi pri každom mlieku
sandra812  5. jan 2023

Sunar naša rodinná tradícia ❤️

Na Sunare som vyrastala aj ja už pred 25 rokmi som ho pila ,pre to som sa rozhodla že raz keď budem mať dieťa bude piť Sunar pre jeho najlepšiu kvalitu . Preto aj moja dcérka pije Sunar už vyše 25 mesiacov :) a nie len mlieko ale aj všetky výrobky od Sunaru.
  • Dieťa krásne prosperuje na váhe
  • Dostupnosť
  • Balenie
lenagawel  4. jan 2023

Pre nas najlepsie

My sme sa s malou dlho trapili roznymi mliekami co ju zapekali az kym sme presli na sunar, konecne pekne kaka a netrapi sa a velmi jej chuti. Teraz ideme na sunar 2 od 7 mesiaca :) Bio kvalita je pre nas dolezita kedze chcem pre svoje dieta to najlepsie a hlavne aj pre zivot okolo
  • dieťaťu chutí
  • bio kvalita
  • nespôsobuje trávacie problémy
mizsula  2. jan 2023

Sunar bio 2

Mikuláš bude mať 6m. Jedine mliečko, ktoré nám sedí a malý nemá bolenie bruška 😊🥰
ninkaa1  2. jan 2023

Najlepšie mliečko pre moje dieťatko

Moja skúsenosť je takáto ,že dnes som bola kúpiť ďalšie 3 do zásoby keďže stále je vypredané :)
Keďže som nečakane musela ísť s dcérkou na týždeň do nemocnice skúšali sme rôzne mliečka ale ani jedno nesadlo tak perfektne ako toto čiže u nás je to určite 100% istota a to najlepšie čo môžem môjmu synovi dať ❤️
  • Neboli bruško,ľahko stráviteľné ,negrcka od neho .Bábätko je spokojné