Prírodná kozmetika Bupi

Od roku 2003 sa s detským mydlom BUPI začala spájať žabka Bupi, ktorá sa stala symbolom pre túto značku. Ku klasickému mydlu Bupi, ktoré je dodnes najpredávanejším detským mydlom na Slovensku, pribudli ďalšie produkty na starostlivosť o detskú pokožku, ktoré s kúpaním priamo alebo nepriamo súviseli.

Nové v kategórii Prírodná kozmetika Bupi (1)

Bupi Cool&Pretty a Sport&Fun sprchové gély

Hodnotenia a skúsenosti s prírodnou kozmetikou Bupi

Máš skúsenosť s prírodnou kozmetikou Bupi?
lenfilka  28. sep 2021

Spokojnosť

U nás sme s výrobkami Bupi veľmi spokojný. Moje 3 detičky od narodenia používajú šampóny, sprchové gély a telové mliečka. A voňajú mi stále ako bábätká.
janko10  28. sep 2021

Milujem Bupi

Používam túto kozmetiku, milujem tú vôňu. :) Je šetrná pre malé telíčko (umývacia pena, mydlo, vlhčené utierky...). Rada používam aj pracie prostriedky.
benadik  24. sep 2021

Hravý kupeľ 5 detičiek vďaka Bupi

V našej domácnosti používame len drogériu Bupi ❤
petuliv  22. sep 2021

Bupi je klasika

Pre mňa je Bupi klasika, detské mydlo musí byť vždy doma po ruke a odkedy mám bábätko nejdem sa nasýtiť tej jemnej vône prádla po praní v Bupi tekutom právom prostriedku. 👍
  • Jemná vôňa
  • Kvalita
  • Tradícia značky
michur  22. sep 2021

Výrobky na kúpanie

S výrobkami Bupi som veľmi spokojná. Majú krásne vône. Sú úžastné na detskú pokožku a tiež šetrné na vlásky.
lujzaberlanska  20. sep 2021

🌼

Používame detský prácí gél aj mydielka na ruky a sme spokojní! 🌼❤️
  • Skvelá vôňa, šetrnosť k detskej pokožke✔️
  • Zatiaľ som nenašla
olga154  18. sep 2021

Veľmi dobré

Dobrý deň, keď som mala malé deti používala som tieto produkty a bola som veľmi spokojná už som na ne aj pozabudla, keďže už sú dosť veľkí ,ale stoja zato. 😉
  • Jemné a šetrné k pokožke
maria666666  17. sep 2021

Mydielka sú top

Zo značky Bupi používame hlavne mydielka, raz lanolínové, raz kamilkové alebo s olivovým olejom. Deťom kupujem aj Baby umývací levandulový gél a Baby šampón. S týmito výrobkami sme veľmi spokojní. Mám 3 deti vo veku 6,6 a 12 z toho dvaja chlapci maju občas problém s pleťou. Mladší v okolí úst a starší na lícach.
  • Mydielko nedráždi pokožku
  • Pokožka je kludná a nezapaluje sa