Plienky Fred & Flo Premium

4 skúsenosti

Detské plienky Fred & Flo Premium prichádzajú s novou, vylepšenou technológiou.
Plienky Fred & Flo Premium

Chránia pokožku pred vlhosťou

Plienky Fred & Flo Premium poskytujú tú najlepšiu ochranu pokožky pred vlhosťou vo dne i v noci. Vďaka špeciálnej trojkanálovej technológii odvádzania tekutín zostáva plienka suchá omnoho dlhšie.

Odolnejšie proti pretekaniu

Rýchlo absorbujú tekutiny, čím zabraňujú ich zadržiavaniu na jednom mieste a zaisťujú dieťaťu dokonalý pocit sucha. Vďaka systému prevencie úniku moču sú ešte odolnejšie proti pretekaniu, čo vám, aj vášmu bábätku, výrazne spríjemní život.

Rýchlejšia absorpčná ochrana

Nová absorpčná vrstva, zabraňuje pokožke dostať sa do kontaktu s vlhkosťou a poskytuje až 12 hodinovú ochranu pred únikom moču.

Priedušné a extra jemné

Plienky sú na dotyk jemné, priam hodvábne. Sú vyrobené z extra mäkkých a priedušných materiálov, ktoré sú šetrné k ich citlivej pokožke.

Indikátor vlhkosti

Stačí rýchly pohľad na plienku a vďaka indikátoru vlhkosti jednoducho zistíte, kedy je plienku potrebné vymeniť, čo určite ocenia nielen mamičky, ale aj oteckovia.

Sadnú dokonale

Plienky Fred & Flo Premium sú dokonale prispôsobivé. Super elastické boky a manžeta zaisťujú lepšie a pohodlnejšie uchytenie plienky. Nosenie plienky je tak pre dieťatko komfortné.

Dostupné sú vo veľkostiach:

1 New Baby 2-5 kg
2 Mini3-6 kg
3 Midi 5-9 kg
4 Maxi 8-14 kg
5 Junior 11-18 kg
Kde kúpim plienky Fred & Flo Premium?

Hodnotenia a skúsenosti s plienkami Fred & Flo Premium

Máš skúsenosť s plienkami Fred & Flo Premium?
romco11  11. jan 2022

Majú veľký úspech

U nás sme prešli na nové Fred&Flo. Lepšie sajú a tým pádom vydržia dlhšie. Hlavne v noci sa dieťa nebudí na to, že mu vadí plienka.
  • savosť
  • indikátor vlhkosti
  • super sedia
  • žiadne zapareniny
mamicka2001  7. jan 2022

My ich používame a som spokojná s nimi

Spokojná veľmi s plienkami.
  • Spokojná
tinibini  14. dec 2021

Tesco vyšperkoval plienky

Priznám sa, že som mala pochybnosti o kvalite a funkčnosti týchto plienok, keďže som počula už všeličo o plienkách z Tesca, ale musím povedať ,že sú úžasné.
Keďže mám 4 mesačného chlapčeka, ktorý sa neustále hýbe, tak je pre nás veľmi dôležité,aby plienky poriadne držali na mieste. Pri iných značkách sa nám stávalo,že pri intenzívnom 'tréningu nôh' si malý športovec skopol plienku, ale Fred&Flo plienky prešli týmto testom na jednotku s hviezdičkou.
Ďalšia obrovská výhoda je, že fakt vydržia celú noc, nie je to len reklamný ťah, ako väčšina sľubov ohľadom výdrže. Ani raz sa nestalo, že by plienky boli precikané, alebo prekakané, všetko ostalo kde má.
Pri iných značkách sa nám stalo, že sa dieťa síce ešte zmestilo do váhovej kategórie danej veľkosti, ale už plienky boli naňho malé, naopak pri nových Fred& Flo plienkách sadla veľkosť dokonale.
Maximálne odporúčam vyskúšať všetkým mamičkám, nebudete sklamané.
  • Držia poriadne
  • Úžasné absorpčné schopnosti
  • Reálne udržia dieťa v suchu až na 12hod
  • Pekný dizajn
  • Veľkosť podľa váhy sadla dokonale
  • Skoda, že sme ich nepoužívali od narodenia
3 ľudia považujú za užitočné
konik_testuje  9. dec 2021

Nové Fred & Flo Premium udržia spokojné dieťa, aj vás

Fred & Flo Pemium výborne sedia a pohyb dieťaťa nijak neobmedzujú. Pri zmene plienok sme nepostrehli žiadne nežiaduce zmeny na pokožke v podobe vyrážok, zaparenín či začervenania. Dieťatko je v suchu aj viac ako 12 hodín a vďaka tomu si môže dieťa, ale hlavne aj vy, dopriať dlhý spánok. Plienku dieťa nepreciká, čo znamená menej starostí s prezliekaním či praním detského oblečania. Fred & Flo Premium s novou technológiou nás presvedčili o svojej kvalite.
  • veľmi dobrá ochrana pokožky pred vlhkosťou
  • trojkanálová technológia odvádzania tekutín
  • odolné proti pretekaniu
  • rýchlo absorbujú tekutiny