Ochranný krém proti zapareninám WoodenSpoon

Ochranný krém proti zapareninám WoodenSpoon vám pomôže vyhnúť sa nepríjemnostiam súvisiacim so zapareninami v oblasti plienky. Podráždenú citlivú pokožku dieťatka jemne upokojí a počas celého dňa ju ochraňuje pred ich vznikom. Krém na detskú pokožku je vyrobený z organických olejov a masiel, non-Nano oxidu zinočnatého a jemného harmančeku. Má silné antibakteriálne a protizápalové účinky. Ochranný krém proti zapareninám WoodenSpoon je 100% prírodný a 88% organický produkt, bez chemických a konzervačných látok, syntetických prísad, GMO, ropných prísad a alergénov.

Ochranný krém proti zapareninám WoodenSpoon

Ochranný krém obsahuje:

• Bambucké maslo - veľmi jemné a výživné maslo, ľahko absorbované pokožkou. Pri pravidelnom používaní je pokožka jemná a hladká. Bambucké maslo je bohaté na vitamíny A, E, D, F, rovnako aj na antioxidanty, polyfenoly a mastné kyseliny. Má protizápalové a antibakteriálne vlastnosti.
  • Kokosové maslo - jedno z najpreferovanejších detských masiel, z dôvodu jeho jemnosti na pokožku, hypoalergénnym, anti-vírusovým a protizápalovým účinkom. Chráni pokožku a pomáha obnoviť jej prirodzenú elasticitu.
  • Makadamový olej - chráni, upokojuje a tíši jemnú detskú pokožku. Rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva nepríjemný mastný pocit. Pomáha regenerovať pokožku, obnovuje a vyvažuje suchú a popraskanú pokožku.
  • Kakaové maslo - podporuje krehkú a jemnú pokožku, na ktorej sa roztopí pri prvom kontakte. Zanecháva ju mäkkú a vyživenú, s úžasnou vôňou kakaových bôbov.
  • Sladký mandľový olej - bohatý na vitamíny A, E, D, B1, B2 a B6, horčík a vápnik, ako aj esenciálne mastné kyseliny. Upokojuje podráždenie a pomáha obnoviť suchú a popraskanú pokožku.
  • Eterický harmančekový olej - tento éterický olej bez alergénov je dôležitý pre udržanie zdravej pokožky detí. Má silné antibakteriálne a protizápalové účinky, zmierňuje podráždenie, sčervenanie, vyrážky a zapareniny po plienkach a bojuje proti každodenným problémom pokožky.
  • Non-nano oxid zinočnatý - oxid zinočnatý je známy ako jedna z najefektívnejších prírodných zložiek, ktoré pomáhajú pri podráždení pokožky a vyrážkach. Pomáha udržiavať pokožku suchú a chráni pred možným podráždením. Oxid zinočnatý sa často používa ako prírodná zložka ochranných krémov proti slnečnému žiareniu.
Kde kúpim Ochranný krém proti zapareninám WoodenSpoon?

#test_woodenspoon2

Hodnotenia a skúsenosti s ochranný krémom proti zapareninám WoodenSpoon

Máš skúsenosť s ochranný krémom proti zapareninám WoodenSpoon?

Oplatí sa vyskúšať - Wooden Spoon

Tento krémik na zapareniny ma zaujimavú konzistenciu, pokožka je po ňom hebká a mäkká. Vôňa je špecificky kokosová. Aj napriek tomu, že ide o prírodnú vôňu, je dosť silná pre mňa. Počas používania sme nemali ani náznak zaparenín. Velmi sa mi páči aj balenie.
  • Kokosová vôňa
  • Žiadne zapareniny
  • Pokožka bábätka je super hebká
  • Balenie
weronitae  3. dec 2023 Overená recenzia

Výborný prírodný krém na zapareniny

Krém je po otvorení príjemnej konzistencie vo forme peny. Po odobratí sa veľmi rýchlo mení na riedke mliečko. Treba s ním teda narabarať dosť rýchlo. Efeft na pokožke babätka je ale perfektný. Nechava jemný film, ktorý možno posôsobí mastne v prvú chvíľu ale rýchlo sa vstrebe a pokožka je nadherné vláčna. Pri opätovnom prebalení, pokožka zostáva stále vláčna.
Vôňa krému je čistá, citíť len prirodnú základnú vôňu kokosového oleja, čo mne osobne veľmi vyhovuje, pretože kokosový olej zbožňujem aj vo svojej kozmetike.
Krémik sa rýchlo mína ale za mňa je veľmi dobrý v porovnaní s ostatnými krémami všeobecne a úplne fantastický keď zohladním len prírodné produkty tohto typu.
  • Vláčna pokožka
  • Bez parfumacie
  • Treba s nim narábať rýchlo
  • Rýchlo sa míňa
mmagdula  2. dec 2023 Overená recenzia

Krém Woodenspoon

Potešilo ma balenie, keďže moja dcéra rada krémy otvára, kým ju prebaľujem. Tu sa dnu nedostala.😁 Krém má úžasnú jemnú vôňu a veľmi ma prekvapila tá jemná penová konzistencia. Krásne sa rozotrie a pri styku s pokožkou sa hneď aj topí, čo uľahčuje rozotieranie a vstrebanie do pokožky. Ďalej ma potešilo, že je to prírodný produkt. A krásne zaberá na začervenanie a zaparenie pokožky. Keďže dieťa mám už 15 mesačné a to čo dá do plienky už nie je len mlieko, tak som rada, že tento krém veľmi rýchlo účinkuje.
  • Balenie
  • Účinnosť
sashkam  1. dec 2023 Overená recenzia

Naša skúsenosť

Krémik nesklamal. Dokonca presiahol moje očakávania. Hlavne tá úžasná, neodolateľná vôňa. (Odporúčala by som pridať nálepku: NEKONZUMOVAŤ! 🤭) Avšak nie všetci sme rovnakí, možno niekomu nebude pekne vonať. Každopádne ide o účinky, spĺňa všetko, čo my maminky očakávame od krémov na zapareniny. Ďaľším benefitom je zloženie, že je to fakt prírodny produkt a kvalitný. Určite ho budeme používať aj ďalej a keď sa nám minie kúpime si nový 😊🌼👶🏻.
  • Úžasná vôňa
paralela  1. dec 2023 Overená recenzia

Nielen ako prevencia, ale aj ako riešenie zaparenín

Krém veľmi dobre pôsobí nielen ako prevencia, ale aj ako riešenie už výrazných problémov na pokožke. Dobre sa nanáša, vstrebáva, príjemná vôňa je bonus. Páči sa mi textúra krému.
  • prírodné zloženie
  • skutočne pomáha
  • dobre sa roztiera a vstrebáva
  • trošku nepraktické otváranie
adinaty  29. nov 2023 Overená recenzia

Krém, ktorý konečne zabral

Neverila som, že bude existovať krém, ktorý by som nemusela 3 dni čakať na zahojenke malej ritky. Tento konečne zabral bneď, večer sme natreli, ráno bolo po červenej ritke. A tá krásna vôňa kokosu 🥰 za nás obrovská spokojnosť.
  • Nádherná vôňa
  • Zaujímavá konzistencia
  • Šikovné balenie
  • Hneď zaberá
kika_25  29. nov 2023 Overená recenzia

Krém Woodenspoon

Po dlhšom čase používania môžeme krém Woodenspoon odporučiť aj ďalším mamičkám. 🙂
Má príjemnú vôňu, ľahko sa nanáša, rýchlo sa rozpúšťa na pokožke a vstrebáva.👌
Je naozaj jemný k pokožke dieťaťa.😍
Zapareniny nám po nanášaní zmizli.
Odporúčame všetkými desiatimi.👌🤩
  • Zloženie a štruktúra krému
  • Dobré nanášanie
  • Veľkosť balenie
  • Spôsob otvárania

Krémik na zapareniny

Som veľmi rada, že sme dostali možnosť tento krémik od WoodenSpoon otestovať. Krémik má jemnú, veľmi nenútenú vôňu, dobre sa roztiera, je prírodný a nedráždi pokožku. :)
  • Nenútená, jemná vôňa
  • Dobré natieranie
  • Prírodné zloženie
  • Nedráždi pokožku
gabccia  28. nov 2023 Overená recenzia

Krém proti zapareninám

Veľmi dobrý krém na zapareniny. Oceňujem, že je 100% prírodný bez chemických a konzervačných látok, syntetických prísad, GMO a alergénov. Zloženie má veľmi dobré. Mňa prekvapila konzistencia. Na prvý pohľad sa zdá, že je tuhý ale po nanesení na pokožku sa pekne rozotrie a vstrebe. Je to také ako našľahané maslo 😀. Dcérka mala zapareniny, keďže jej idú zuby a natrela som jej riťku na noc poriadne hrubou vrstvou krému a do rána to bolo pekne zahojené. Za nás krém odporúčame :-)
  • Veľké balenie
  • Veľmi dobrá konzistencia
  • Možno balenie, keďže mne viac vyhovuje keď je krém vo vytláčacej tube
len_nig  28. nov 2023 Overená recenzia

Úžasný krém 😊

Za nás obrovská spokojnosť 😊.
Naozaj krásna, jemná vôňa, veľké balenie, čo dlho vydrží a jemný k pokožke 😊. Syn má atopický ekzém, tak dávame pozor na výber kozmetiky a značka Woodenspoon má naozaj šetrné zloženie. Jediné negatívum možno vidím v spôsobe otvárania, ale asi je to o zvyku 😊.
  • Dokonalá vôňa
  • Veľké balenie
  • Otváranie
dagi12  27. nov 2023 Overená recenzia

😇😇Krém s neskutocnou vôňou 😇😇

Krém, ktorý tak neskutočne krásne vonia som veru ešte nezažila. Je to niečo ako čokoláda. Fakt pohladenie čuchových buniek 🌸🌸🌸.
Zloženie je naozaj top, prírodné a pre boľavú riťku záchranou. Do jedného dňa bola zaparenina fuč.
  • Fantasticky sa rozotiera, má akoby našlahanú konzistenciu, pripomína mi to jeden make up. Po chvíľke rozotierania sa zmení na vodou a krásne vsiakne.
  • Veľká pomoc, odskúšané na zaparenej riťke, ktorá bola pred aplikáciou krému (idú zuby).
  • Po každodennom aplikovaní nebola žiadna zaparenina.
  • Vyskúšané na atopičke bez akejkoľvek reakcie🧡🙏🧡
  • Veľkosť balenia vyhovuje a aj obal.
  • Dobre sa otvára aj zatvára. Je šikovný a spratný.
barbora237  27. nov 2023 Overená recenzia

Voňavý krémik WoodenSpoon

Hneď, ako som otvorila krém, mi bolo jasné, že spotreba bude vyššia oproti konkurenčným krémom. Vďaka prírodným zložkám možno klasifikovať tento krémik ako prírodné maslo na riťku.
Krém má príjemnú našľahanú štruktúru, vďaka ktorej sa rýchlo na telíčku rozpúšťa, vábivú maslovú vôňu a jediné negatívum vidím v spôsobe otvárania a zatvárania, kedy som zvyčajne pokrémovala všetko naokolo. 🤣
  • Jemnosť
  • Štruktúra krému
  • Otváranie

Kremík výborný

Mala som dostatočný čas testovať krém s mojim malým synom, ktorý má často zapareniny a krém splnil účel. Zaujala ma zaujímavá konzistencia krému.Výborný naozaj, ľahučké rozotieranie a vstrebávanie. Konečne jeden z krémov, po ktorom nie sú mastné lepkavé škvrny. Malému krém smrdel 😁,ale čo už.
  • Rozotieranie
  • Zápach

Koniec zapareninám 🌟

Krém nám veľmi pomohol, stačí pár dni používať a ťažkosti so zadočkom sú preč.
Odporúčame všetkými desiatimi.
  • Príjemná penová konzistencia
  • Stačí málo použiť, tým pádom dlho vydrží
  • Jedine že neviem jednou rukou otvoriť keď malý zamestnáva moju druhú ruku 😁
kika_25  17. nov 2023 Overená recenzia

Woodenspoon

Krém Woodenspoon nám naozaj pomohol.👌
Je skvelý na citlivú pokožku dieťaťa.👶
Začervenanie alebo zaparenina zadočka zmizne za pár dní od nanášania krému.
Aj konzistencia krému je veľmi fajn.☺️
A stačí naniesť malé množstvo, takže krém vydrží naozaj dlho. 🙂

Koniec bolestivému zadočku

S týmto krémom mám len dobre skúsenosti. V skrini máme kúpené do zásoby a dokonca sme ho odporúčali aj ďalej dvom známym.
Za mňa veľká pochvala. Synčekovi určite pomohol, vyrovnať sa môže za mňa aj tým ďalším krémom, ktoré sú na trhu ešte drahšie.
  • Výborná konzistencia
  • Úľava od bolesti
  • Cena primeraná kvalite
noemikka  30. okt 2023

Vyborny krem

Je to velmi kvalitny krem, super na detsky zadocek od narodenia, hlavne do nejakeho jedneho roka. Potom sa ho tolko uz nemina a trva dlho, kym sa spotrebuje. :)