Nutrilon Advanced 3

Dojčenie predstavuje to najlepšie, čo môže mamička svojmu bábätku dať. Napriek tomu existuje mnoho scenárov, kedy rodičia pokračovať nemôžu, či už zo zdravotných alebo iných dôvodov. Potom je čas obrátiť sa na pediatra, ktorý vám s výberom mlieka pomôže. Najpredávanejšia značka na slovenskom trhu je Nutrilon¹.

VIDEO: Dva hrnčeky denne pre podporu imunity ❤️

Nutrilon rozhodne nie je na trhu žiadny nováčik. Výskumu materského mlieka sa venuje už 50 rokov tím s viac ako 500 vedcami a odborníkmi. Znalosťou materského mlieka sa potom inšpiruje pri výrobe pokračovacích mliek. Výživovými potrebami detí v ranom veku sa tím Nutrilonu inšpiruje aj pri vývoji batoľacích mliek. Všetky mlieka Nutrilon vyrába z vysoko kvalitného mlieka od kravičiek z kontrolovaných chovov. Mlieka obsahujú iba starostlivo vybrané ingrediencie, prispôsobené výživovým potrebám detí.

Dva hrnčeky denne pre podporu imunity²

Každé dieťatko je jedinečné, rovnako ako jeho výživové potreby. A to zohľadňuje aj Nutrilon Advanced 3. Jeho receptúra je inšpirovaná výživou detí v ranom veku. Starostlivo vybrané ingrediencie Nutrilonu Advanced 3 so špeciálnou zmesou oligosacharidov GOS/FOS sú vhodné práve pre deti od 1 roku. Obsahuje aj ďalšie dôležité živiny, ktoré podporujú imunitný systém² a správny vývoj vášho dieťaťa³.

Nutrilon Advanced 3

1 malý hrnček (166 ml) zaistí dieťatku takmer celú dennú dávky vitamínu D. Okrem vyššie spomínaných zložiek v tomto batoľacom mlieku nájdete tiež:

• železo - aj keď je v ľudskom organizme zastúpené stopovo, podieľa sa na celom rade činností – prispieva napríklad k normálnemu rozvoju poznávacích funkcií³
  • jód - prispieva k normálnemu rastu detí³.

Produkt naopak neobsahuje palmový olej.

Vlastnosti

• Nutričná vyváženosť- batoľacie mlieko Nutrilon Advanced 3 je navrhnuté tak, aby spĺňalo nutričné potreby malých detí vo veku 1–2 rokov. Obsahuje optimálne množstvo bielkovín, tukov, sacharidov, vitamínov a minerálov, ktoré okrem iného podporujú imunitný systém² a normálny vývoj vášho dieťaťa³.
  • Podpora imunitného systému² - batoľacie mlieko obsahuje vitamíny A, C a D, ktoré prispievajú k správnej funkcii imunitného systému².
  • Podpora vývoja mozgu - batoľacie mlieko obsahuje omega 3 mastné kyseliny. Nájdete v ňom omega 3 mastnú kyselinu alfa-linolénovú, ktorá prispievá k rozvoju mozgu a nervovej sústavy³. Železo zase prispieva k normálnemu rozvoju poznávacích funkcií u detí³.
  • Praktická príprava a podanie - príprava mlieka je tak jednoduchá, že ho bez problémov zvládnete jednou rukou, keď v druhej držíte svoje dieťa. Batoľacie mlieko Nutrilon Advanced 3 zoženiete v niekoľkých baleniach.

Nutrilon Advanced 3

¹Nutrilon je najpredávanejší rad pokračovacích a batoľacích mliek na slovenskom trhu v súčte dát podľa Nielsen Czech Republic a IQVIA Solutions a.s., súhrnný objem za obdobie 12/2022 – 11/2023.

² Vitamíny C a D prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému.

³ Železo prispieva k normálnemu rozvoju poznávacích funkcií u detí. Vápnik je potrebný pre normálny rast a vývoj kostí u detí. Jód prispieva k normálnemu rastu detí. Kyselina alfa-linolénová podporuje rozvoj mozgu a nervovej sústavy.

Dojčenie je najlepším spôsobom výživy detí. Dojčenská výživa by sa mala používať na odporúčanie lekára. Batoľacie mlieka majú byť len súčasťou zmiešanej a vyváženej stravy. Spôsob použitia a ďalšie informácie sú na obaloch. 02/2024.

Hodnotenia a skúsenosti s Nutrilon Advanced 3

Máš skúsenosť s Nutrilon Advanced 3?

Opäť sa nám osvedčil

Ďakujeme veľmi pekne za možnosť skúsiť overenú jednotku. Mali sme pozitivnu skusenosť s Nutrilon 1 a aj 2. Keďže sa z našej malej stava jedáčka s mlsným jazýčkom, a niekedy sa rozhdone že ona to papať nebude a hotovo, tak som sa aj trochu bála či aj Nutrilon Advanced 3 sa stane našou každodennou súčasťou. A podarilo sa.
Nevidim na tomto vyrobku žiadne negativa. Nemali sme problem s travenim ani nič podobné. Zloženie je na jednotku.
  • Balenie vyborné
  • Nenarúša travenie
  • Chuťovo neutráne
  • Dostatok vitaminov
sashkam  16. mar 2024 Overená recenzia

Naša skúsenosť s Nutrilonom

Maličkú som od začiatku prikrmovala s Nutrilonom, bola dojčená od narodenia ale bohužial som nemala dostatok mliečka a Nutrilon bol vhodnou náhradou. Ešte stále pije denne 2 fľašky. Pri odbaľovaní mi hneď dala najavo že chce "ham ham" piť mliečko 😄 teraz k veci, Nutrilon odporúčam každej mamičke ktorá nemôže dojčiť, alebo ako ja nemá dostatok mliečka, proste je to vhodný výber už od narodenia.
  • Kvalitné zloženie
  • Držiak na odmerku👌🏻
  • Dokonalá konzistencia mliečka po zarobení
olivka26  16. mar 2024 Overená recenzia

Mliečko nutrilon 3

Dcere mliecko hned zachutilo.
Rano,naobed a vecer vypila celu svonu davku.
V noci po mliecku spokojne spinkala.Spokojne dieta=spokojna maminka 🤍
  • Rychle sa rozpusta
  • Prijemna chut
  • Velke balenie-ktore my potrebujeme
keitlinka  14. mar 2024 Overená recenzia

Nutrilon 3

Presne v čase, kedy sme začali malej dávať toto mlieko, sa jej drali von dva zúbky naraz, a odmietala nám cez deň akúkoľvek stravu. O to viac to dobiehala v noci, kedy si vypýtala a bola schopná vypiť aj 3-4 plné fľašky. Keďže mlieko Nutrilon 3 obsahuje veľa vitamínov, bolo v tomto období pre nás vyslovene záchranou, aby malej nič v životospráve nechýbalo, hoci bežnú stravu nemala.
Zúbky sú už vonku, dcérka zase všetko cez deň spapá, ale mliečku Nutrilon sme zostali na noc verní - stále padnú 2 fľaše :) Za nás ho teda určite odporúčam!
  • Dobrá konzistencia
  • Dobrá rozpustnosť
  • Veľa vitamínov
  • Malej chutí, tak asi aj dobrá chuť (ja som neskúšala ;) )
  • Keď sa vo fľaške hrká smerom hore-dole, tak trochu viacej pení, odporúčam miešať krúživými pohybmi, vtedy je tip top.

Nutrilon 3 mliečko

U nás malo úspech, keďže sa nám prerezávaju zúbky, sme veľmi veľa na mlieku. Pixlička už padla, malému veľmi chutí. Super sa rozpúšťa, nerobí žiadne hrudky upchávajúce cumlík. Má dobré zloženie a veľké balenie, čo mi teda potrebujeme🙆🏼. Ja naozaj nemám čo vytknúť.
  • Prehľadné dávkovanie aj zloženie
  • Super rozpustnosť