Nutrilon 2 Profutura DUOBIOTIK™

2 skúsenosti

Pokračovacie a batoľacie mlieko Nutrilon® Profutura® DUOBIOTIK™ predstavuje to najlepšie, čo môžu nároční rodičia dopriať svojmu bábätku. Najpokročilejšia patentovaná receptúra je špeciálne vyvinutá pre podporu imunitného systému a zdravého vývoja dieťaťa.

VIDEO: Nemôže byť vaše dieťa dojčené? Zaistite mu to najlepšie pre zdravý vývoj

Nutrilon 2 Profutura DUOBIOTIK™ obsahuje unikátnu zmes oligosacharidov materského mlieka HMOs 2'FL, prirodzene sa vyskytujúcich v materskom mlieku, oligosacharid materského mlieka 3'GL, taktiež prebiotické oligosacharidy GOS / FOS, omega 3 mastnú kyselinu alfa-linolénovú, ktorá podporuje rozvoj mozgu, a vitamíny C a D pre podporu imunity, a navyše, je bez palmového tuku. Zloženie je naviac obohatené o kvalitný mliečny tuku, ktorý dodáva mlieku plnú a lahodnú chuť.

Receptúra je prispôsobená tak, aby vyhovovala potrebám vašich najmenších a podporila vás pri hľadaní rovnováhy pri dojčení a kŕmení vášho bábätka.

Nutrilon® 2 Profutura® DUOBIOTIK™ teraz ponúka úplne nový obal s moderným dizajnom, ktorý zabezpečí jednoduchú a bezpečnú manipuláciu s obsahom, eliminuje nežiaduci kontakt s mliečnym práškom a zaručuje ľahké opätovné zatvorenie obalu. Nový obal je plne recyklovateľný, vyrobený s pomocou energie z obnoviteľných zdrojov.

Hodnotenia a skúsenosti s Nutrilon 2 Profutura DUOBIOTIK™

Máš skúsenosť s Nutrilon 2 Profutura DUOBIOTIK™?
ivana2504  6. máj 2022

Najlepšie

Povazujem Nutrilon za najlepší aj ho odporúčam v lekárni ako 1.voľbu. Použivam pri synovi nutrilon profutura 2 ale este hranaty obal mame tú staršiu receptúru takže výhra by potešila . Ešte sme tie novšie nemali.
  • Nutilon je topka v zložení dôverujem mu najviac
  • Vyššia cena neviem recyklovať ten obal kedže plast aj plech bude teraz ten nový
konik_testuje  14. apr 2022

Značka, ktorej môžete dôverovať

Predtým, ako som sa rozhodla siahnuť po dojčenskom mlieku, poradila som sa s našou pediatričkou. V rozhodnutí ma podporila a odporučila mi práve túto značku. Hľadala som mlieko, ktoré by sadlo po všetkých stránkach nielen synovi, ale aj mne svojím zložením. My sme s mliekom Nutrilon 2 Profutura DUOBIOTIK™ viac ako spokojní, a preto ostáva súčasťou našich všedných dní a nocí. Toto mliečko obsahuje najpokročilejšiu patentovanú receptúru od Nutrilonu, ktorá je vyvinutá špeciálne pre podporu imunitného systému a normálneho vývoja dieťaťa.
  • stará, overená receptúra v dizajnovom obale,
  • praktické, hygienické balenie,
  • výborná rozpustnosť,
  • krémová mliečna chuť,
  • zloženie a Nutrilon najpokročilejšia patentovaná receptúra,
  • bez palmového oleja.
  • vyššia cena