Kuliferdo: Práca s textom, Kolektív autorov

Súbor pracovných listov KuliFerdo – Práca s textom je určený všetkým, ktorí si chcú precvičiť a zlepšiť čítanie. Texty sú vytvorené tak, aby boli pre malého čitateľa atraktívne svojím obsahom a podnetné spracovaním. Pre žiakov 1. až 4. ročníka ZŠ na rozvíjanie špecifických funkcií so zameraním na slovenský jazyk.

Kde kúpim knižku Kuliferdo - Práca s textom?

#test_pantarhei

Hodnotenia a skúsenosti s pracovným zošitom Kuliferdo: Práca s textom

Máš skúsenosť s pracovným zošitom Kuliferdo: Práca s textom?
luma1  13. sep 2023 Overená recenzia

KuliFerdo pracovný zošit

Tento pracovný zošit ma veľmi milo prekvapil, práca s textom vo veľmi zaujímavom prevedení. V tejto dobe, kedy deti nevedia čítať s porozumením, je tento pracovný zošit vykúpenie. Texty s otázkami zameranými na pamät, precvičovanie si pamäti, viem čo čítam, písanie vlastného textu - rozvíjanie fantázie, presne toto som hľadala 🙏. Som nadšená. Páči sa mi rozdelenie pre ročníky kedže mám doma druháčku a štvrtáka, prešli sme si celý pracovný zošit. Decká to bavilo a mladšia si pýta čítať texty pred spaním ❤️. Tento pracovný zošit sa naozaj podaril! Bola by som veľmi rada, keby také mali aj v škole.
  • Práca s textom, zameraná na pamät
  • Čítanie s porozumením
  • Spracovanie, jeden text = viac úloh na vypracovanie
  • Rozdelenie po ročníkoch
  • Rozvíjanie fantázie - písanie vlastného textu
lucia646  27. aug 2023 Overená recenzia

Práca s textom s Kuliferdom

Túto publikáciu sme testovali so stredným synčekom, ktorý skončil 1.ročník a v septembri bude z neho druhák. Text, s ktorým pracoval mal názov Kefka Efka. Text bol jednoduchý na prečítanie i na porozumenie, najväčší problém robilo synčekovi len meno Jonatán, to stále čítal skomolene. Úlohy k textu boli miestami veľmi jednoduché, až mi synček povedal, že by to zvládol aj škôlkar :). Určite túto knižku dorobíme celú, lebo vedieť pracovať s textom je veľmi dôležité. Výhodou je, že pre každý ročník je určený jeden text a k nemu sa viaže potom veľa zaujímavých úloh.
  • prehľadné rozdelenie pre každý ročník
  • zaujímavé úlohy ku každému textu
bejbi777  27. aug 2023 Overená recenzia

Kuliferdo - Veselé písmenká

Tento pracovný zošit bol ako stvorený pre naše deti na letné prázdniny. Zošit pre žiakov prvého stupňa je rozdelený podľa ročníkov. Každý ročník obsahuje jeden text a potom s ním dieťa pracuje na ďaľších stranách. Je to robené veľmi pútavo a syn prvák zvládol všetko a dokonca ho to aj veľmi bavilo:). Taktiež dcéra tretiačka si všetko zopakovala a každý deň vyplnili pracovný list.
  • pútavé texty a pracovné listy
  • rozdelené podľa ročníkov
  • zamerané na čítanie s porozumením
  • práca s textom
lola777  27. aug 2023 Overená recenzia

Práca s textom.

Ide o pracovný zošit na rozvíjanie špecifických funkciíí pre žiakov 1.- 4.ročníka. Ak sa Vaše deti nevedia nabažiť pracovných úloh zo slovenského jazyka v škole, tak potom toto je to pravé na doma. :)
  • Rozdelené podľa ročníkov.
  • Úlohy zamerané na čítanie s porozumením.
  • Zaujímavé texty.

Kuliferdo

Pracovný zošit je zameraný na čítanie s porozumením. Obsahuje prácu s textom, rôzne úlohy, tajničky.. Deti hneď zaujme, keďže to nieje klasická učebnica.
  • Pútave úlohy pre deti
  • Práca s textom
  • Voľné strany na poznámky
mirien22  6. aug 2023

Top pracovné zošity

S Kuliferdom pracujem pri deťoch so ŠVVP a odporúčam všetkými 10. Konkrétne tento pracovný zošit je zameraný na čítanie s porozumením, k textu sa viaže mnoho zaujímavých úloh, odstupňované podľa ročníkov. Vhodné pre 1.stupeň ZŠ, príp. starších žiakov s ťažšou dyslexiou.
  • K textu sa viaže mnoho zaujímavých úloh
  • Odstupňované podľa ročníkov