Hravá škôlka GRAFOMOTORIKA

1 skúsenosť

Pracovný zošit GRAFOMOTORKA je prvým zo série Hravá škôlka, vytvorenej v súlade so Štátnym vzdelávacím programom pre predprimárne vzdelávanie. Skúsený autorský tím pripravil príťažlivý systém hravého učenia, zameraného na grafomotoriku, rozvoj jazykových schopností, trénovanie pamäti, pozornosti, logického myslenia a matematických schopností, ako tvorivosti a fantázie.

Tento zošit pomôže vášmu predškolákovi rozcvičiť rúčku tak, aby úspešne zvládol nácvik písania v prvej triede. Nájdete v ňom praktické tipy a rady na rozvoj zručností, pracovné listy s konkrétnymi cvičeniami i súhrn všetkého, čo by mal budúci prvák v oblasti grafomotoriky ovládať.

Dieťa je k práci motivované pútavým úvodným príbehom a veselou riekankou, ktorú sa môže naučiť naspamäť. Cvičenia tak prispievajú aj k rozvoju slovnej zásoby a k schopnosti dieťaťa samostatne uvažovať.

Pre predškolákov a začínajúcich prvákov

Počet strán: 32
Väzba: brožovaná väzba
Autor: Jana Pavlíková a Jana Čerešňová
Rok vydania: 2021
Vydavateľstvo: Príroda

Foto-zdroj: www.priroda.sk

Hodnotenia a skúsenosti s knihou Hravá škôlka GRAFOMOTORIKA

Máš skúsenosť s knihou Hravá škôlka GRAFOMOTORIKA?
kubicova161  18. mar 2022

PZ pre dcérku

Kúpila som tento PZ pre svoju dcérku. Som nadšená! Pracovny zošit je krásne ilustrovaný, úlohy sú pekne spracované a ako bonus sú informácie pre rodičov,ktorí budú mať budúcich prváčikov.
  • Krásne ilustrácie, tvrdý papier.
  • Nenašla som žiadne.