Fisher-Price Luxusná hracia dečka Rainforest s hrazdičkou

Hracia dečka Rainforest od Fisher-Price® pomáha zamestnať vaše bábätko ako včielku, či už doma alebo na cestách! Dažďový prales ožíva hudbou, svetlami a zvukmi prírody, ktoré reagujú na pohyb vášho dieťaťa a navyše obsahuje viac ako 10 hračiek s aktivitami, ktoré môžete premiestňovať, tak ako to vášmu dieťaťu bude vyhovovať.

Kde kúpim Fisher-Price Luxusná hracia dečka Rainforest s hrazdičkou

Hodnotenia a skúsenosti Fisher-Price Luxusná hracia dečka Rainforest s hrazdičkou

Máš skúsenosť Fisher-Price Luxusná hracia dečka Rainforest s hrazdičkou?
poleva  1. jan 2023

Deka s hračkami

Úžasna deka pre bábätka, ktorá dieťatko ozaj zabaví
  • Super material
  • Krasne hračky
  • Prijateľná cena
  • Rozvoj detskej motoriky
michaela944  19. dec 2022

Kladná skúsenosť

S hrackou dekou som veľmi spokojná. Dieťatko sa na nej zabavì a zároveň si cvičí hrubú a jemnú motoriku prostredníctvom rôznych pohybov a samozrejme vďaka hráčkam, ktoré mu visia nad hlavou a môže sa za nimi naťahovať a chytať. Na podložke môže dieťatko aj "pásť koníky". Sombspokojná.
  • Farebnosť
  • Závesné hračky
  • Mohla by byť trošku vacsia nech na nej vie byť dietatko dlhšie
  • Vyššia cena
nelaaa17  19. dec 2022

Super hracia deka pre malé deti

Hracie deky sú vo všeobecnosti super nápad ako zabaviť malé dieťa, ktoré ešte nevie liezť a len tak leží. Dieťa sa zabaví a rozvíja jemnú motoriku tým, že sa naťahuje za hračkami a snaží sa ich chytiť. Hraciu deku sme využili pri oboch deťoch. #fisherprice
  • Dá sa spodok hracej deky vyprať v práčke.
  • Hračky sa dajú vymeniť za iné alebo premiestniť inam.
  • Niektoré hračky svietia, hrá hudba alebo šuštia.
  • Nedostatok by som možno videla pri vyššej cene, ale zase dá sa použiť pri ďalších deťoch.
nene_mamina  19. dec 2022

Zábava i telocvik

Skvelá zábava pre dieťatko. Pri dočahovaní hračiek si precvičí telíčko. pri ohmatávaní spoznáva materiály - pri šušťavom liste sa zabaví. Hudba a svetielka sú bonus.
  • Ľahko čistiteľná i na 30°C
  • Ľahko skladná a nezaberá veľa miesta.
  • Spodná deka sa dá využiť i pri cestovaní počas prestávky, na dovolenke poslúži.
  • Odopínateľné hračky možno umiestniť aj mimo hrazdičku - autosedačka, kočiar, postielka...
lwi  18. dec 2022

Výborný pomocník

Hrazdicka mi uľahčila a ušetrila množstvo času. Vyhrala sa, v nej aj staršia aj mladši dokonca párkrát spolu 🙂
  • Praktickosť
  • Údržba
  • Nezaberá veľa miesta, spratna
  • Stinulujuca
  • Bezpečná
  • Možno vyššia cena ale vydrží dlho
mimulka208  17. dec 2022

Najlepšia hrazdička

Skvelá hrazdička plná úžasných funkcií, ktoré moje dcérky zabavili na hodiny.
Jedna z nich milovala svetielka a hudbu, druhá sa nevedela odtrhnúť od šuštiaceho listu a žirafy.Odnímateľné časti s nami cestovali k babičkám, na nákupy i na výlety.Vydržali hádzanie na zem, prvé zúbky, slintanie i mojkanie v noci 😉
Za mňa veľké plus, že všetky časti boli ľahko umývateľné a prateľné 😀
  • Pestrofarebnosť
  • Ľahko očistiteľné materiály
  • Množstvo funkcií a rozmanitosť hračiek