E-shop ASKO - NÁBYTOK

ASKO – NÁBYTOK patrí medzi najväčších domácich predajcov nábytku. Jeho tradícia siaha až do roku 1991, kedy bola otvorená prvá predajňa v Prahe. V roku 2006 expandovali na slovenský trh, kedy sa otvorila prvá predajňa v Nitre. S heslom „Nábytok pre všetkých“ ponúka v 8 predajniach po celej Slovenskej republike kompletný sortiment vybavenia domácnosti, bytových doplnkov a kuchýň na mieru. S cieľom umožniť nákup ponúkaného sortimentu aj on-line, z pohodlia domova, prevádzkuje ASKO - NÁBYTOK od roku 2009 e-shop.

E-shop ASKO - NÁBYTOK

Prečo nakupovať cez e-shop ASKO - NÁBYTOK:

95 % PRODUKTOV SKLADOM

• K vašej spokojnosti neustále zvyšujú skladovú zásobu produktov a teraz v e-shope nájdete až 95 % produktov skladom, ktoré sú vám dodávané až z 9 skladov predajní ASKO - NÁBYTOK.

EXPEDÍCIA DO JEDNÉHO PRACOVNÉHO DŇA

• Po vytvorení objednávky má e-shop jeden deň na to, aby ju odovzdal dopravcovi, ktorý ju do jedného dňa dopraví priamo k vám domov. Zbohom dlhé čakanie.

MILIÓN SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍKOV

• Na vašej spokojnosti záleží zo všetkého najviac. O tom svedčí aj fakt, že cez milión zákazníkov sa rozhodlo zvelebiť si svoj domov, alebo záhradu tovarom práve z e-shopu ASKO - NÁBYTOK.

OSOBNÉ ODBERY VŽDY ZADARMO

• Vďaka širokej sieti našich predajní po celej Slovenskej republike máte možnosť si zakúpené produkty z e-shopu vyzdvihnúť osobne pomocou služby Click&Collect úplne zadarmo na kamenných predajniach ASKO - NÁBYTOK.

8 KAMENNÝCH PREDAJNÍ

• Nie ste spokojní s produktom, ktorý ste zakúpili v e-shope? Na vrátenie môžete využiť aj kamenné predajne ASKO - NÁBYTOK, kde s vami reklamáciu radi vybavia. Už žiadne komplikácie s vrátením produktu!

CHRÁNIME NAŠU PRÍRODU LOGISTICKY

• E-shop využíva aj sklady predajní, vďaka čomu skrátili cestu k vám domov! Nielen, že to zrýchľuje doručenie, ale zmenšuje to aj manipuláciu s tovarom, ktorý vám v 98% doručujú úplne nepoškodené.

CEZ 30 ROKOV NA TRHU

• ASKO - NÁBYTOK patrí medzi najväčších domácich predajcov nábytku. Dlhoročné skúsenosti sú pre vás zárukou spokojnosti s produktmi i službami, ktoré ponúkajú.

Cieľom spoločnosti ASKO – NÁBYTOK je byť prvou voľbou zákazníkov pri nákupe nábytku ako v kamenných predajniach, tak on-line. Aj preto kladú dôraz na zákaznícku spokojnosť a neustále skvalitnenie služieb, ktoré ponúkajú.

Okrem toho, že sú na všetkých predajniach k dispozícii vyškolení predajcovia, ktorí zadarmo ponúkajú odborné poradenstvo s ohľadom na akékoľvek potreby zákazníkov, informácie je možné získať aj cez chat, kde môže zákazník okamžite komunikovať s odborníkmi, ktorí mu pomôžu s výberom produktov, dopravou alebo napríklad reklamáciou.

Zákazníkom pomáha s on-line nákupom aj tzv. kombinovanie produktov, ktoré im ponúka také kúsky, ktoré sa skvele dopĺňajú s prezeraným tovarom.

Ako nakúpim v e-shope ASKO - NÁBYTOK?

#test_asko_nabytok3

Hodnotenia a skúsenosti s e-shopom ASKO - NÁBYTOK

Máš skúsenosť s e-shopom ASKO - NÁBYTOK?

Dva nákupy v jednom - Prvý aj posledný

Ako hodnotím nákup cez online shop ASKO? Najskôr spomeniem to pozitívne. Tým bol telefonát priamo z predajne potom, čo som prešvihla termín vyzdvihnutia. Veľmi milý pán mi zavolal s tým, či mám stále o tovar záujem a ochotne termín vyzdvihnutia posunul o týždeň. Takže za toto palec hore. Ale to je, žiaľ, jediné pozitívum celého nákupu. Začnem tým, že výber tovaru dostupného na e-shope je žalostný. Navyše, keď si otvoríte 10 produktov, z ktorých všetky sú dostupné len na predajni, v podstate to ani nezistíte. Chýba tam totiž info, že produkt na e-shope dostupný NIE JE. Informácia o dostupnosti online je len pri produktoch, ktoré na e-shope sú, preto ak ste videli zatiaľ len také, ktoré nie, netušíte, že ak tam informácia “Skladom na e-shope” nie je, znamená to, že online produkt neobjednáte. Odporúčam teda doplniť widget “Nie je dostupné na e-shope”, pretože “Dostupné na XY predajniach” stále tomu, kto je na eshope prvýkrát, nepovie, že ONLINE NIE! Takýto widget by predišiel situáciám, kedy si naložíte plný košík tovaru a pri ukončovaní objednávky z 10 vecí je možné objednať 1. Ostatné však je možné nakúpiť osobne, čo by sa možno aj oplatilo viac, keďže v konečnom dôsledku som do predajne aj tak osobne zájsť musela, pretože 7,90 za poštovné? To ako vážne? Pri objednávke za 20 eur je to fakt komédia. Takže celkový dojem z nákupu je zlý zlý zlý.

Jednu hviezdičku dávam za snahu priblížiť sa k zákazníkom prostredníctvom e-shopu, druhý za super milého pána na zákazníckom servise a tretí za komunikáciu e-shopu po uskutočnení objednávky.
  • samotné rozšírenie kamenných predajní o e-shop
  • možnosť predĺžiť čas na vyzdvihnutie tovaru
  • dobrá komunikácia e-shopu po dokončení nákupu prostredníctvom e-mailov
  • zlé označenie tovaru, ktorý nie je dostupný online
  • malý výber
  • prehľadnosť e-shopu
  • vysoké poštovné

V niečom dobre, v niečom menej

Keď som zistila, že budem mať možnosť nakúpiť so zľavou v Asku, sprvu som sa potešila, lebo som mala na pamäti viacero vecí, ktoré by sa doma zišli. Keď som však uvidela tú horibilnú sumu za dovoz (7 eur za drobnú vec), zistila som, že sa to bude dať zrealizovať jedine nákupom online s osobným vyzdvihnutím na predajni. (Keby v mieste môjho bydliska predajňa nebola, určite by som tam žiadne drobnosti nenakúpila, ale je pravda, že inak by som asi rozmýšľala pri veľkom a ťažkom nábytku). Postupne som povyraďovala väčšinu z premyslených vecí, pretože buď neboli vôbec, alebo neboli na pobočke, kde som si ich chcela vyzdvihnúť. Prípadne boli za sumu, ktorú som za to nebola ochotná dať ani so zľavou. Po troch dňoch prehľadávania internetovej stránky Aska som predsa len objavila favorita, ktorý mi už robí doma radosť. Nehovorím, že stránka je úplne neprehľadná, ale predsa sa mi nezdá úplne intuitívna a niektoré položky som hľadala inde, resp. sa mi ťažšie orientovalo v rámci kategórií. V rámci výberu som prehľadala kategórie textilu, kuchynských a kúpeľnových doplnkov a záhradného nábytku. Napokon som si vybrala jesenného pomocníka do kuchyne, kde trávim reálne najviac času. Hrniec, ktorý som si vybrala, má tú výhodu, že je použiteľný prakticky na čokoľvek, keďže má špeciálnu pokrievku, vďaka ktorej sa dá voda pekne zliať bez toho, aby človek riskoval obarenie. Stal sa z neho môj dobrý pomocník, varila som v ňom už vajíčka, cviklu, zemiaky v šupke, kompót, a samozrejme špagety. Je to nemecký výrobok, čo vo mne pri kúpe vzbudilo dojem kvality a zatiaľ som s ním veľmi spokojná a dúfam, že mi bude dlho slúžiť.
Od momentu, ako som nákup zrealizovala, už nemôžem Asku nič vytknúť. Ešte v ten deň, ako som nákup cez internet zrealizovala, mi prišla notifikácia, že tovar je pripravený na vyzdvihnutie a keďže som bola dostatočne nedočkavá, šla som si hneď preň. V predajni ma poslali dozadu na výdaj tovaru, kde mi veľmi milý pracovník pobočky hrniec hneď doniesol a ešte mi dal aj tašku, aby som nemusela hrniec niesť domov autobusom pod pazuchou :-)
Takže keď to mám zhrnúť, vybrať vhodný tovar mi trvalo trochu dlhšie, ale zvyšok nákupu už išiel ako po masle.
  • rýchly a bezproblémový nákup cez internet (aj s možnosťou cashbacku)
  • expresná rýchlosť pri možnosti osobného vyzdvihnutia na predajni (ešte v ten deň)
  • milí pracovníci predajne
  • mierne neprehľadné rozdelenie tovaru do kategórií
  • obmedzený výber pri osobnom vyzdvihnutí na predajni
  • extrémne vysoká cena dopravy bez ohľadu na hmotnosť tovaru
andy1985  28. okt 2023 Overená recenzia

Testovanie e-shopu

Eshop Asko nábytok je prehľadný a má veľký výber. Objednala som obliečky na posteľ.
V blízkosti nemáme Asko Nabytok, takže som to musela dať doviezť kuriérom. Zarazilo ma, že majú až také vysoké náklady na poštovné. Škoda, že nemajú aj inú možnost dopravy, aspoň na poštu alebo packeta. Pravdepodobne už iné veci odtiaľ neobjednám. Doprava bola v poriadku a bola aj dosť rýchla od zaplatenia.
  • Prehľadnosť shopu
  • Kvalita výrobku
  • Akcie
  • Poštovné
  • Iná možnost dopravy
vikusjk  9. okt 2023

Posteľ

V ASKO nábytok som naposledy online nakúpila pred viac ako rokom, kupovala som čalúnenú posteľ pre mamku a bola som spokojná. Tovar mi dopravili do vybranej predajne, kde som si ho vyzdvihla, personál mi bol veľmi nápomocný, čo ma milo prekvapilo. Aktuálne presne túto posteľ si vybrala aj moja dcéra do svojej vynovenej detskej - už študentskej izby, takže ju znova kúpim online v Asku. Za mňa spokojnosť.
  • - rýchle dodanie na vybranú predajňu (na opačnom konci SR)
  • - ochotný personál
  • - vyhovujúca úroveň komunikácie zo strany obchodu
  • - dobrý pomer cena/kvalita danej postele
balkica  6. aug 2023 Overená recenzia

Prvý a posledný nákup

ASKO nie je nikde v mojom okolí a s poštovným 7,90€ ma to neláka ani k nákupu online. Trvalo mi niekoľko dní vybrať si niečo v určitej hodnote. Keď som našla kategóriu kufre, potešila som sa a v sekunde hneď aj sklamala, keďže v nej bola jedna jediná skladacia nákupná taška. Tak som hľadala ďalej. Ked som našla opäť niečo pekné, tak sa to nedalo doručiť, len osobný odber. Trvalo niekoľko dní, kým som našla aspoň zopár drobností. Nákup prišiel o 4 dni. Všetko v poriadku. Vybrala som si jeden košík, plastové dózy, utierku a sviečky. Ceny v pohode. Na to, že dodanie majú jedno z najdrahších, doručenie bolo najnezodpovednejším dopravcom akého poznám. Za mňa, online tu už nenakúpim.
  • Ceny
  • Akcie
  • Nedostatok tovaru online
  • Cena dopravy
  • Dopravca
  • Niektoré kategórie takmer prázdne

Môj online nákup v ASKO

Z online obchodu ASKO sme sme si vybrali kvetináč, mám rada betón a hodil sa nám do nášho bývania. Obchod ASKO mám 5 min. autom od bytu, tak to bola moja prvá online objednávka u nich. Sadli sme do auta a ja som rýchlo vyklikala čo chcem. Bolo to veľmi jednoduché. Všetko prebehlo ok až po dokončenie objednávky. Cez lupu som napísala čo hľadám a hneď mi vybehla ponuka. Rozmery mali rôzne, my sme vybrali najväčší na náš nový prírastok. Po príchode prišla fakt príjemná predavačka (tú musím vypichnúť do popredia) bola Ukrajinka, ktorá bola fakt veľmi ochotná a milá. Povedala som jej, že akurát som vytvorila objednávku a či si tovar vieme aj hneď vziať. Skontrolovala objednávku a povedala nám, aby sme si kvetináč išli vybrať, aby náhodou nebolo z neho niekde odbité. Išli sme na pokladňu a tam to už hladko nešlo, lebo jej kolegyňa asi na 7x nechápala, že ja iba doplatím zvyšok a ten ďalší vybraný tovar zvlášť. (učarovala mi šálka). Nakoniec prišla ešte jedna a nablokovala nám nákup. Po ceste domov sme prehodnotili, aké sú prázdne obchody, lebo sme tam boli len my dvaja a personál. Alebo všetci nakupujú len online? Lebo ja som človek, čo ide radšej osobne a môže daný tovar vidieť pred zakúpením, ale aj online je to veľmi rýchle.
Kvetináč spĺňa naše podmienky a je naozaj krásny :)
  • Rýchle vybavenie
  • Ochota personálu
  • Dostupnosť tovaru skladom
  • Poriadok a čistota v obchode
  • Okrem menšieho problému na kase, žiadne nedostatky nemám. (možno sa len zaúčala)
2 ľudia považujú za užitočné

Pekný výber, fajn ceny, to je Asko

Cez Asko eshop som objednávala prvý krát. Eshop je pekne prehľadne rozdelený do kategórií. Je to fajn, keď človek hľadá konkrétne veci, môže použiť aj vyhľadávanie na základe kľúčových slov. Ja som vyberala len nejaké drobné dekorácie, kvietky a vázu, no stalo sa mi, že veľa vybraných produktov nebolo možné odoslať v jednej objednávke, nakoľko neboli skladom alebo nebol možný ani osobný odber v mnou vybranej predajni. A to aj napriek tomu, že v predajni som ich neskôr videla skladom.
Vytvorenie objednávky bolo jednoduché, aj jej dokončenie. Nestretla som sa so žiadnym problémom, teda okrem dostupnosti k osobnému odberu na predajniach. Objednaný tovar som mala nachystaný na predajni v Nitre hneď na druhý deň, o čom som bolo upovedomená e-mailom a tuším aj s smskou. Personál pri pokladni bol veľmi milý a ústretový. Na vybavenie som čakala pár sekúnd. Nakoniec som nakúpila ešte pár chýbajúcich drobností pri pokladni.
  • Veľký výber
  • Fajn ceny
  • Prehľadný eshop
  • Ľahké vyhľadávanie
  • Skladová dostupnosť nie vždy aktuálna.
  • Drobné produkty nie sú k odoslaniu cez e-shop.
  • Veľa produktov vo vybranom obchode nie je skladom, aj keď ich skladom majú.
drobec105  30. júl 2023

Za mňa maximálna spokojnosť

Kupovala som pred 2mi rokmi kuchynskú linku u nich. Vybrala som si podľa letáka akciovú zostavu skriniek, s predajkyňou kuchýň som objednala, na druhý deň bola k dispozícii na vyzdvihnutie. Počas skladania sme zistili, že chýbajú úchyty k jednej skrinke, na čo som zaslala reklamáciu online, náhradné úchyty boli doručené v krátkom čase a nakoniec sme našli aj tie pôvodné.. 🙈
S linkou som spokojná, výborná kvalita a za naozaj dobrú cenu.
  • Kvalita spracovania
  • Komunikácia s predajňou
evangelina0  25. júl 2023

Nespokojná

Ja som nespokojná s prístupom,chceli sme kuchynskú linku,horko ťažko nám nacenili jednotlivé diely, lebo tam nebol zamestnanec. Keď sme si ju vyskladali podľa letáku a vrátili sa ďalší deň, keď sme ju chceli objednať,po 20 min hľadania zamestnanca sme dostali odpoveď,že pán z oddelenia ma dovolenku a nevedia,kedy príde,máme si zistiť.
pa3ckan  13. júl 2023

Odporúčam

Ja odporucam, dom sme zariadovali v roku 2015 ,80% nábytku mame z aska a teda nový sme kupovali iba gauc ,a opäť v asku, nakoľko to nevydržala eko koža.
  • -za nízku cenu dostacujuca kvalita
juliacenc  12. júl 2023

Neodporucam

Ja asko neodporucam. Pri reklamacii odmietaju vratit peniaze, a to je absolutne nepochopitelne a za mna nikdy viac asko.
5 ľudí považuje za užitočné
nikusiak9  11. júl 2023

Konferencny stolik

Kupovala som tam konferecny stolik. v 90perc. skladania sme zistili ze jeden diel je poskodeny. nastastie rychlo vymenili diel
  • rychle dodanie
  • poskodeny diel
ivanakubranska  10. júl 2023

Som veľmi spokojná s madracmi z ASKO. Rýchle dodanie, komunikácia so zamestnancami, určite sa tam vrátime.

szida  10. júl 2023

Knižnica

Hneď na začiatku som vybrala produkt, ktorý nebol dostupný, som každý týždeň sledovala kedy už budú mať. Po 2 mesiaci som zavolala na infolinku, tam pani vravela, že už 2 roky nemajú ten produkt. Tým pádom prečo nevymažú z ponuky? Som musela vybrať iný produkt. Čakala som na kuriéra 3 dni, lebo k nám noname kuriérska spoločnosť nevynesie tovar v čas, ale až po 2-3 dní. Neviem prečo Asko nespolupracuje so spoľahlivou spoločnosťou.
Samozrejme tovar som mala zaplatený vo pred. Knižnica prišla úplne roztrhanom, zníčenom krabici. Skôr by som nazvala, že zdrap papiera s lepiacou páskou. Som naznačila nespokojnosť kuriérovi, ktorý povedal, že balík už tak dostal a že by som sa nemala objednať tovar vo výpredaji, hlavne nie nábytok....Hneď som robila fotky. Regal sme dali do kopy, na niektorých miestach je troška odretá a ťuknutá, ale nie je moc vidno. Časti nábytka neboli označené, strašne veľa rovnakých políc, len dierky sú inde na každej. Som reklamovala v e-maily, ozvali o 2 týždne, chceli by fotky chybných časti a fotky z návodu, ktorý diel je to. Sama neviem ktoré diely majú chybu. Chceli ponúknuť zľavu na ďalší nákup, ale určite od nich viac nič neobjadnám
  • Dopravná spoločnosť
  • Balenie produktu
  • Návod na montáž
motylikxxx  10. júl 2023

Stolík

Kupovali sme stolík do obývačky,stretli sme sa s milými ústretovými predavačka mi, ďakujeme.
da_nie_la  10. júl 2023

Matrac

Sme veľmi spokojní s madracmi z Aska.Rýchle dodanie, komunikácia so zamestnancami, určite sa tam vrátime.
  • Produkt hneď mali na sklade
  • Komunikácia
ziabronozka  10. júl 2023

Posteľ

Pred rokom som si kúpila posteľ na dennodenne spanie a zatiaľ spokojnosť.
rachel36a  10. júl 2023

Sedačka

My máme z Aska sedaciu súpravu. Zatial spokojnosť
lady36  8. apr 2023

Taniere

V Asku si kupila sadu tanierov, postelne obliecky a vankuse. Zatial som s tovarom spokojna
marionetta22  6. apr 2023

Široký sortiment

V Asko som kúpila krásne a kvalitné obliečky na posteľ, kupujem tam aj bytové doplnky majú veľký výber....z nábytku mám len komodu a som s ňou zatiaľ spokojná.
  • Široký sortiment
bobulka823  5. apr 2023

Super nákup

E-shop je veľmi prehľadný a jednoduchý.
Hneď na mňa doslova vyskočila veľkonočná akcia. U mňa to bola láska na prvý pohľad. Objednala som si návliečky na vankúše. V mojom prípade bol možný len osobný odber, ale to mi vôbec nevadilo, aspoň som si mohla tovar pozrieť na vlastné oči. Zadala som objednávku a o pár minút som si ju mohla vyzdvihnúť. Takže oceňujem rýchlosť.
Návliečky som si išla prevziať nasledujúci deň. Boli také krásne, že som si ešte ďalšiu dokúpila.
Takže nákup z Aska určite odporúčam
  • Rýchlosť
  • Prehľadnosť
  • V prípade registrácie, zľavy na ďalší nákup
berry59  4. apr 2023

Potešenie s poukážkou ASKO

Dekorácie, ktoré som si objednala ma veľmi potešili.
Idem vám opísať krok po kroku môj nákup. Cez vyhľadávač som si našla e-shop Aska. Podľa môjho názoru je prehľadný aj pre človeka, ktorý ide nakupovať cez internet prvý krát. Išla som najskôr do kategórie dekorácie a podkategórie vázy. Pridala som si následne do košíka tú, ktorá mi padla do oka. Tak isto som si v podkategórií svietniky vybrala svietnik.

Po pridaní do košíka som si mohla vybrať, či chcem vyzdvihnutie na predajni (minimálne 7 predajní) alebo doručenie na adresu, prípadne do packety. Následne mi ponúklo platbu prevodom na účet alebo na dobierku + 2 €.
Vybrala som si prvú možnosť. Po zaplatení mi hneď prišiel potvrdzujúci email o prijatí objednávky, ďalší o vyexpedovaní tovaru, tretí s dokladom a nakoniec aj email, či môj nákup prebehol v poriadku. Na druhý deň som mala tovar pripravený na vyzdvihnutie v packete.

S tovarom som spokojná, vyzerá ako na obrázku a prišiel v poriadku. Pridávam aj fotky produktov, ktoré som si objednala.
  • Prehľadný e-shop
  • Veľký výber produktov
  • Množstvo zliav - 10% 20%
  • Pre mňa bol jeden mínus, že niektorý produkt o ktorý som mala záujem sa nedal doručiť na adresu a kamennú predajňu nemám po blízku, takže som musela takýto tovar vylúčiť.
petranagy  4. apr 2023

Asko doplnky

Dostala som možnosť testovať produkty Asko, ktoré som si vybrala - využila som tento poukaz na nákup dekorácií. E-shop je priehľadný, za mňa spokojnosť. Dodanie tovaru veľmi rýchle. Vybrané doplnky boli v poriadku, som veľmi spokojná.
Vybrala som si bielu vázu, veľkonočného zajačika ako dekoráciu.
Volila som jemné farby.
Myslím, že biela váza patrí do každej domácnosti, či už na živé alebo neživé kvetinky ☺️.
Biely dekoračný zajačik krásne zapadol do našej minimalistickej obývačky.
Huňatý zajačik béžovej farby je tá najkrajšia veľkonočná dekorácia akú som videla.
  • Kvalita
h233  20. mar 2023

Odporúčam.

Dcéra veľmi túžila po domčekovej posteli, ktorú videla v jednom nemenovanom obchode. Objednali sme jej ju ale neboli schopní ju 3 mesiace doručiť a keď ju nakoniec doručili, bola neúplná. V eshope Aska sme našli presne takú istú posteľ, objednali a hneď na druhý deň sme ju mali prichystanú k odberu, bezproblémová komunikácia na výdajnom mieste, bezproblémová platba. Po tejto skúsenosti sme cez eshop objednali aj matrace a kopec iných vecí do domácnosti a so všetkým sme boli NADMIERU spokojní.
  • ponuka
  • rýchlosť
  • ochota
nikushka2012  14. mar 2023

Ja môžem len a len odporučiť

Ja mám výbornú skúsenosť vždy ideme tam najskôr a potom ideme pozrieť klasika a vzdy sa vrátime do Asko 🤩🥰 ja to tam proste milujem aj keď na posledy to bolo vyberanie synčekovi detskú zostavu skoro 4 hodiny už sme konečne vybrali ale s toho výberu mali oba jeden kus nábytku ostatné na inom sklade a kedže sme nie z blízka tak sme vyberali zasa ďalšiu ale sme spokojný a ešte nám bola daná aj zľavička ;) a už pokukávam aj na gauč 🤩🤩🤩 už len čakám na akciu :) Takže za mňa odporúčam 🍀
  • Kvalita
  • Ochota predajcu
  • Komunikácia
  • V niektorých produktoch zbytočne vysoké ceny, ale vždy sa da nájsť stredná cesta....
nikelca  14. mar 2023

Nedám naň dopustiť

Po svadbe sme rýchlo a lacno potrebovali zariadiť domácnosť. ASKO rozhodne nesklamalo či už doplnkami ale aj veľkým nábytkom. Favoritom za mna bol jedálenský set lavica stôl a dve taburetky, ktorý vydržal s nami 10 rokov, 2 deti a 1 sťahovanie. A stále vyzerá ako nový :)
  • Lacný
  • Kvalitný
  • Super výber
  • Dobrá odolnosť
  • Prehľadný eshop
oksik641  14. mar 2023

Nábytok

My sme chceli pre deti do detskej skriňu, peknu stabilnu a hlavne kvalitnú a neskôr aj regály do detskej a nakoniec zo všetkých obchodov sme to kúpili v ASKU v KE. Mame to 3 roky a chvalabohu je to stále také, ako keď sa to poskladalo. Pekné, nič sa nekolíse a prežilo to dokonca aj presúvanie do inej miestnosti. Takže za mna odporúčam. :)
  • Super jednanie v obchode
  • Poradili nám s výberom
  • Pekne veci
  • Super cena
  • A na to ze to nie je na mieru robene tak aj kvalita je super
csina  13. mar 2023

Malá kuchynská linka

Kúpili sme mame do malej garsónky klasickú rovnú jednoduchú kuchynskú linku Irma. Nákup cez e shop je jednoduchý a prehľadný. Linku sme si vyzdvihli na predajni, doma poskladali podľa návodu. Všetky komponenty boli v poriadku, linka dobre slúži. Osobná návšteva na predajni však bola veľké sklamanie. Na pokladni bola len jedna arogantná predavačka, ktorá sa správala nevhodne. Potrebovali sme dokúpiť drez, nebolo však možné nájsť nejakého pracovníka, ktorý by nám bol nápomocný. Opakovane nás od pokladne posielala hore na oddelenie kuchýň hľadať kolegu, hoci sme jej vraveli, že tam nik nie je, nebola ochotná nám pomôcť, vraj nech si počkáme na kolegu, ktorý tam má byť, len odbehol na obedňajšiu prestávku. Bolo okolo 17tej hodiny, asi neskorý obed. Chodili sme bezradne viac ako 30 minút po predajni aj s 81 ročnou mamou. Nakoniec nám pomohla nejaká pani predavačka z iného oddelenia, ktorá nám aspoň ochotne pozrela dostupnosť produktu. Asi by som si osobnú návštevu v budúcnosti veľmi rozmyslela. Nákup on-line však prebehol v poriadku.
penelope10  13. mar 2023

Kupili sme malu nočnu lampu

Mala nocna lampa, skvele zapadla do detskej izby
  • Pekna farba
  • Ladi nam
  • Dobra cena
alenka35  13. mar 2023

Kuchynsky stol so stoličkami

Kupovali sme v predajni, vyzerali fajn, no po mesiaci sa stoličky zacali rozpadavat , cast na sedenie , srobiky zo stoliciek tak isto. Stol bol tiez zachvilu labilny. Za nas asko urcite nie, aj ked cena bola super, kvalita ziadna
0rosija0  13. mar 2023

Kúpa stoličiek - na rýchlo v eshope

Nedávna skúsenosť, vyberala som stoličky cez net, ktoré budú hneď skladom. Poslala som objednávku, zrazu skladom v ZA neboli, iba v Ba. Ok, tak nech ich za 40 eur dovezu - približne toľko bola doprava. Objednávala som v pondelok, potrebovala v piatok. Do štvrtka nič, ani info. Volám na ich infolinku, český pánko povedal, že nie je žiadna šanca, aby dorazili do Za v piatok. Vraj majú 3 prepravné spoločnosti a on netuší, ktorou to pôjde. A už vôbec by to neprišlo do Za predajne. V piatok mi volala milá pani zo Za predajne, či mi má stoličky zaslať, lebo práve prišli. Dohodli sme sa a prišla som si pre ne v piatok, aj poštovné som ušetrila. Stoličky krásne, ale zamestnanci netušia, ako to u nich chodí.
  • Niečo je fajn, za dobrú cenu, ale treba vidieť, alebo mať šťastie
  • Info linka sama nevie, ako to u nich chodi
lucinka563  13. mar 2023

Labilný stolík

Ja som si v Asku objednala malý stolík, na obrázkoch krásny, popisom v e-shope pevný, kvalitný.. bol chrómový so sklom.. okolo kvality a pevnosti ani nešiel.. veľmi nekvalitný.. cenovo okolo 200€ bol v akcii.. no keby ho vidím naživo, určite ho nevezmem.. fotky na eshope ukazovali kvalitný luxusný stolík.. bolo to cca 2 roky dozadu a už nikdy viac nákup v eshope
  • Nekvalitný tovar
tanyag  13. mar 2023

Nespokojnosť

Ešte minulého roku som si objednala skriňu, na eshope písalo, že ju majú skladom a mala byť u mňa pred Vianocami. Po kontaktovaní eshopu som sa dozvedela, že skriňu skladom nemajú, nikto ma ohľadom toho nekontaktoval, skriňu mi teda mali doručiť o 2 týždne ododňa objednania, čakala som na to viac ako 6 týždňov, vždy som eshop musela kontaktovať ja, žiadne informácie ani nič nepodávali. Až keď som po 6 týždňoch chcela zrušiť objednávku, vtedy mi napísali, že skriňu donesú do 2 dní. Doniesli. Ale ten pán, čo to doniesol mi ani nechcel pomôcť so skriňou k vchodovým dverám paneláku, vraj nemá na to čas, zastavil auto na strede cesty, dosť veľký kúsok od bytovky a sama som si to mala vziať, viac ako 60kg...po menšej výmene názorov mi skriňu k paneláku odniesol ale ohundral to tak, že som bola úplne znechutená. Takže moja skúsenosť je takáto a nikdy viac z Aska nič neobjednám.
  • Tovar nebol na sklade aj keď bolo uvádzane, že je
  • Doba dodania viac ako 6 týždňov
  • Žiadna komunikácia zo strany eshopu
  • Neochota dopravnej spoločnosti, drzosť a neprofesionálne správanie šoféra