Dojčenské a batolacie mlieka Beggs

Dojčenské a batoľacie mlieka Beggs boli vyvinuté v spolupráci s českými a slovenskými rodičmi a sú zlatým partnerom Českej pediatrickej spoločnosti. Sú bez sóje, bez GMO³, bez palmového a rybieho oleja.

Usmievavá mliečna výživa Beggs vnáša do rodín spokojnosť. Plná krémová textúra pohladí jazýček aj bruško každého malého stravníka. Mlieka Beggs sú pre mnohých rodičov a ich ratolesti neoddeliteľnou súčasťou každodenných rodinných rituálov.

Odborník o umelej výžive: Ktorá je vhodná pre vaše dieťa a prečo?

Beggs 2 pokračovacie mlieko (800 g)

Následná dojčenská mliečna výživa v prášku s baktériami mliečneho kvasenia (Bifidobacterium animalis subsp. lactis). Pre výživu dojčiat od ukončeného 6. do 12. mesiaca. Obsahuje zmes B. lactis (baktérií mliečneho kvasenia) a zmes oligosacharidov GOS/FOS a oligosacharidy materského mlieka (2´FL). Pridané vitamíny C a D¹ podporia správnu funkciu imunitného systému. Je tiež obohatené o plnotučné mlieko s kvapkou mliečneho tuku.

• obsahuje zmes oligosacharidov GOS a FOS,
  • obsahuje vitamíny C a D¹, ktoré prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému,
  • obsahuje oligosacharid materského mlieka (2´FL),
  • obsahuje DHA¹, ktorá pri dennom príjme 100 mg prispieva k normálnemu vývoju zraku u dojčiat,
  • obohatené o plnotučné mlieko a mliečny tuk²,

Recenzia mliečnej výživy Beggs

Beggs 3 batoľacie mlieko (800 g)

Mliečna výživa malých detí v prášku s baktériami mliečneho kvasenia (Bifidobacterium animalis subsp. lactis). Potravina pre výživu deti od ukončeného 12. do 24. mesiaca. Obsahuje zmes B. lactis (baktérií mliečneho kvasenia) a zmes oligosacharidov GOS/FOS.Pridané vitamíny C a D¹ podporia správnu funkciu imunitného systému. Je tiež obohatené o plnotučné mlieko s kvapkou mliečneho tuku.

• obsahuje DHA rastlinného pôvodu,
  • obohatené o plnotučné mlieko a mliečny tuk⁴,
  • esenciálne mastné kyseliny (ALA a LA) sú potrebné pre normálny rast a vývoj detí. Priaznivý účinok je možné dosiahnuť pri príjme 2 g kyseliny α-linolénovej (ALA) a 10 g kyseliny linolovej (LA) denne,

Dojčenské a batolacie mlieka Beggs

Beggs 4 batoľacie mlieko (800 g)

Mliečna výživa malých detí v prášku s baktériami mliečneho kvasenia (Bifidobacterium animalis subsp. lactis). Potravina pre výživu deti od ukončeného 24. mesiaca. Obsahuje zmes B. lactis (baktérií mliečneho kvasenia) a zmes oligosacharidov GOS/FOS. Pridané vitamíny C a D podporia správnu funkciu imunitného systému. Je tiež obohatené o plnotučné mlieko s kvapkou mliečneho tuku.

• obsahuje zmes oligosacharidov GOS a FOS,
  • obsahuje vitamíny C a D, ktoré prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému,
  • obsahuje DHA rastlinného pôvodu,
  • obohatené o plnotučné mlieko a mliečny tuk⁵,
  • zlatý partner Českej pediatrickej spoločnosti.
Kde kúpim dojčenské mlieka Beggs?

Dôležité upozornenie: Dojčenie je najlepší spôsob výživy dojčiat. Dojčenská výživa by mala byť používaná len na odporúčanie lekára. Následné a batoľacie mlieka majú byť len súčasťou zmiešanej a vyváženej stravy. Spôsob použitia a ďalšie informácie na obaloch. Obsahuje vitamíny C a D, ktoré prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému.

¹ Podľa požiadavky legislatívy všetky pokračovacie mlieka obsahujú DHA, vitamíny C, D.

² Obsahuje 0,25 g mliečneho tuku na 100 ml pripravovaného mlieka.

³ Bez GMO podľa legislatívy ako všetka dojčenská a detská výživa.

⁴ Obsahuje 0,45 g mliečneho tuku na 100 ml pripravovaného mlieka.

⁵ Obsahuje 0,47 g mliečneho tuku na 100 ml pripravovaného mlieka.

#test_beggs

Hodnotenia a skúsenosti s dojčenskými a batolacími mliekami Beggs

Máš skúsenosť s dojčenskými a batolacími mliekami Beggs?

Chutné a kvalitné prémiové mlieko

Aj keď je strava dvojročného dieťaťa už dostatočne pestrá, stále pokračujem v podávaní detského mlieka. V našej rodine je večerné mliečko nielen doplnok jedálnička, ale aj dôležitý moment dňa. Je to náš večerný rituál, kedy všetko stíchne a spomalí sa. Môj dvojročný dobrodruh sa opäť na chvíľku stane mojim malým bábätkom, ktoré pije mliečko v maminom náručí.

Na trhu je naozaj veľké množstvo značiek dojčenských, batoľacích či detských mliek. Preto ma prekvapilo, že o svoje miesto na ňom bojuje aj jedna nová. Premýšľala som, čo nové a iné môžu mlieka Beggs ponúknuť. Ohromilo ma, že za jej zrodom stáli rodičia z Čiech a Slovenska, ktorých spojila snaha o uvedomelé rodičovstvo, ktorú premietli aj do značky produktov Beggs. Palec hore. Fakt, že značka dokonale rozumie svojim zákazníkom a je budovaná na osobných skúsenostiach, je pre mňa dostatočným dôvodom dať mliekam Beggs šancu. Príbeh tejto značky a celková filozofia vytvoriť inovatívnu, kvalitnú radu chutných produktov, ktoré by rozumeli deťom, je mi, ako matke, veľmi blízka.

Mliečna výživa malých detí Beggs 4 má jemnú, lahodnú chuť. Páči sa mi zloženie, ktoré je prispôsobené potrebám, čo sa týka príjmu živín, ako vápnik, ktorý je potrebný na normálny rast a vývoj kostí detí, a vitamíny C a D, ktoré prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému. Nechýbajú ani baktérie mliečneho kvasenia a zmes oligosacharidov GOS/FOS.

Naopak, v mlieku nenájdete palmový či rybí olej a sóju. Rovnako je bez GMO³.

Veľké plus je pre mňa fakt, že je obohatené o plnotučné mlieko s kvapkou mliečneho tuku⁵ a baktérie mliečneho kvasenia.

Veľmi pekný dizajn zaujme na prvý pohľad. Dóza je pevná, kvalitná, s držiakom na odmerku. Mlieko sa dobre rozpúšťa. A v neposlednom rade, môjmu malému jedákovi chutí. Je to prémiové mlieko s prémiovým zložením a tak je aj jeho cena vyššia. Dovolím si však poznamenať, že zodpovedá kvalite.
  • Kvalitné zloženie
  • Obsahuje plnotučné mlieko a mliečny tuk⁵
  • Baktérie mliečneho kvasenia
  • Zmes oligosacharidov GOS/FOS
  • Pekný dizajn
  • Filozofia značky
  • Neobsahuje sóju, palmový a rybí olej
  • Bez GMO³
  • Mlieko vyvinuté v spolupráci so slovenskými a českými rodičmi
  • Vyrobené v Holandsku
  • Vyššia cena
lalisko1  18. sep 2023 Overená recenzia

Mliečko Beggs 4

O tejto značke som ešte nepočula, bola pre nás novinkou. Vyzerá super a tak aj chutí. S mliečkom sme nemali žiadny problém ako zažívacie problémy alebo alerg.reakcie - ekzém, vyrážky. Chutilo nám a aj vôňa je príjemná, vždy padla celá fľaška, čo sa pri iných nestávalo. Testovač Teo bol spokojný, čo je pre mňa dôležité. Plné bruško, spokojné dieťa❤. Mliečko odporúčam určite, kto nemá problém si priplatiť za kvalitu 👌. Jediné, čo sa mne nepáčilo, bola zlá čitateľnosť dávkovania na dóze. .Sme nadmieru spokojní a odporúčame všetkými 10timi.
  • +výborná chuť
  • +vôňa
  • +rozpustnosť + konzistencia
  • +zloženie
  • +veľkosť balenia
  • +odkladanie odmerky
  • + určite spokojné bruško papkáča
  • -zlá čitateľnosť dávkovania
aaalenkak  18. sep 2023 Overená recenzia

Syn už nechce iné mlieko 🍼🤷🏻‍♀️

Napíšem to asi takto - žiadna rybacia chuť a zápach, rozmiešava sa dobre, je priam až krémové - rozhodujú ale dvaja malí páni.
Zloženie sa mi veľmi páčilo, plné vitamínov, minerálov - človek má pocit, že robí niečo pre zdravie svojho dieťaťa.
Dokonca jeden pán tester už odmieta iné mlieko, takže asi mlieko získalo skalného fanúšika 🙂🍼.
Dúfam Beggs, že nezmeníš zloženie na rybí olej!
Mlieko určite odporúčam vyskúšať pri nasadzovaní UM aj vzhľadom na vyššiu cenu.
Konkurenčné značky, ktoré sme skúšali a veru sme vyskúšali až na pár výnimiek všetky, sa na Beggs nechytali.
Pre mňa je dôležitá chuť, toto kritérium mlieko splnilo.
Verím, že postupne aj dostupnosť mlieka v lekárni/obchodných sieťach bude lepšia a zaujíma ma tiež dostupnosť špeciálnych UM pre deti so zdravotnými problémami.
Myslim si, že táto novinka trochu zatrasie trhom a bude výraznou konkurenciou najznámejším značkám.
  • Bez rybieho oleja
  • Rozmiešateľnosť
  • Dávkovanie uvedené na 150ml - chýba tabuľka na rôzne množstvá vody
  • Dostupnosť
szida  17. sep 2023 Overená recenzia

Vôňavé mliečko

Ahojte, my sme skúšali mliečko Beggs 3. Prvé čo sa mi veľmi zapáčilo po otvorení, je vynikajúca vôňa. Mliečko, teda prášok sa veľmi dobre a rýchlo rozpúšťal vo vode. Vôbec som nemala problém, že by sa vytvárali hrudky. Môžem len odporúčať. Jediné, čo sa mi nepáčilo, je troška nezrozumiteľný rozpis dávkovania.
  • Rýchlo padnúca pena na mlieku
  • Kvalita mlieka
  • Miesto na odberku
  • Design, balenie
  • Rozpis dávkovania
mimuska125  17. sep 2023 Overená recenzia

Naša skúsenosť s Beggs

V prvom rade sme si prečítali zloženie. Zaujalo nás hneď, že obsahuje zmes baktérií mliečneho kvasenia a probiotik, vitamín C D na podporu imunity.
A samozrejme, že je bez palmového oleja.
Malej veľmi chutilo a príjemné voňalo. Má super miesto na odkladanie naberačky. Za nás maximálna spokojnosť.
  • Zmes baktérií mliečneho kvasenia
  • Probiotika
  • Vitamín C D
  • Bez palmového oleja
  • Esenciálne mastné kyseliny
ena1129  17. sep 2023 Overená recenzia

Krásny deň prajem.
Hneď v prvom momente po otvorení mlieka ma prekvapila krásna vôňa, celá rodina sme sa zhodli na tom, že vonia ako vanilka.
V ďalšom momente ma prekvapila veľmi ľahká naberateľnosť (odmerka je skvelá, super sa zarovnáva), mlieko sa veľmi jednoducho a rýchlo rozpúšťa a čo ma veľmi prekvapilo a urobilo dojem je to, že pena, ktorá sa na mlieku urobí, pri pretrepaní zmizne. To beriem ako veľmi veľké plus.
Dcérke mlieko veľmi chutilo a spotrebovali sme ho úplne celé.
Je to výborný produkt, ktorý môžem len a len odporučiť.
  • Rýchlo padnúca pena na mlieku
  • Kvalita mlieka
tana77777  17. sep 2023 Overená recenzia

Beggs 2

Po otvorení mliečka ma prekvapila krásna vôňa. Priestor na odmerku a aj zarovnanie sú veľké plus. Mliečko nám veľmi chutilo a aj zasýtilo. Boli sme spokojní.
kantruska  16. sep 2023 Overená recenzia

Skvelé mliečko Beggs

Pred testovaním tohto mlieka som o značke Beggs nepočula. Za mňa a moju dcérku je to perfektné mliečko. Mlieko Beggs má jemnú a krémovú chuť. Farba mlieka je smotanovo biela. Veľkou výhodou je, že pri namiešaní nerobí veľkú penu. Mám skúsenosť s iným mliekom a to robí zbytočne veľkú penu a dcérka sa pri dopíjaní mliečka trápi a stále saje penu. Je ľahko rozpustné vo vode. Pekne jemne vonia. Ľahko stráviteľné, nemali sme žiadne vyrážky ani bolesti bruška. A musí chutiť výborne, pretože moja dcérka ešte žiadne mliečko tak rýchlo nezjedla s konečným slovom "mňami" 😁. Takže určite odporúčam! Treba ho vyskúšať. Toto mliečko nesklamalo a budem ho naďalej kupovať dcérke.
  • Jemne vonia
  • Má smotanovo bielu farbu
  • Jemná a krémová chuť
  • Veľmi ľahko rozpustné vo vode
  • Nerobí veľkú penu, takmer žiadnu
  • Ľahko stráviteľné, nemali sme žiadne vyrážky ani bolesti bruška
  • Výborne chutí
andy024  16. sep 2023 Overená recenzia

Testovanie batolacieho mlieka Beggs

Moja dcérka pije mlieko už iba dvakrát denne, takže nám vydržalo pomerne dlho. Chutilo jej veľmi, je sladšie, má veľmi dobré zloženie, rozpúšťa sa celkom dobre. Aj vôňa mliečka je sladšia. Hodnotím veľmi pozitívne. Keďže má čerstvo rok a budeme pokračovať na mlieku číslo 3, zostávame už pri mlieku Beggs :)
  • Trochu vyššia cena

Testovanie mlieka Beggs

S dcérkou sme skúšali viac značiek a stále mi niečo chýbalo. Toto mliečko obsahuje presne to, čo od mliečka očakávam. Nie je prachové ako väčšina mliečok pre detičky. Dóza je šikovná a dá sa využiť aj po vypití mliečka. A najväčšie plus je, že vôbec nepení ako všetky mlieka doteraz. A čo ma tiež potešilo, odmerka sa dá pekne zarovnať. Odporúčam ho na 100% 🙂.
  • Lahodná chuť
  • Nepení
  • Dobre sa rozpúšťa
  • Praktická dóza
  • Jedine vyššia cena
mamkaroka  16. sep 2023 Overená recenzia

BEGGS 3 Mliečko 'must have'

Mlieko, ktoré sa oplatí vyskúšať. Je chutné, jemne sladké, super sa rozpúšťa. Sklenená fľaška, ktorú používame momentálne, sa preto ľahšie umýva aj po dlhšej dobe státia. Na skle nezaostávajú usadeniny z mlieka. Zloženie je podľa môjho gusta. Nemám čo vytknúť.
  • Ľahká rozpustnosť
  • Výnimočne jemná chuť
  • Sladkosť mlieka je akurát
  • Bruško bábätka je spokojné a nasýtené
gabccia  13. sep 2023 Overená recenzia

Mliečko Beggs 2

Po otvorení mliečka ma oviala príjemná vôňa pripomínajúca vanilku. Dcére mliečko veľmi chutí. Používali sme doteraz mlieko inej značky, ale prechádzame na toto. Pravdupovediac, ja som mlieko tejto značky nepoznala vôbec až doteraz. Oceňujem zloženie, hlavne obsah prebiotik.
  • - pekná vôňa
  • - praktické balenie, dózu ešte využijem
  • - super odkladací priestor na naberačku
  • - dcére mlieko veľmi chutí
  • - zloženie
  • - bez tráviacich problémov
tbd  12. sep 2023 Overená recenzia

Chutné mliečko

Môžem povedať, že je veľmi chutné, zloženie je tiež super, no malá mi ho nikdy nedopila. Neviem prečo. Či ju dosť zasýtilo a stačilo jej, netuším. Mala som problém aj s rozrábaním, teda skôr s penivosťou. Nech som to triasla hocijakým smerom, dlhšie, kratšie... neskutočne veľa sa napenilo. S týmto som skúsenosť ešte pri žiadnom UM nemala. Za to oceňujem dizajn a praktickosť balenia, naberačka má super umiestnenie. Krabicu si nechávam 😄
  • Praktické balenie
  • Veľmi pení
weronitae  11. sep 2023 Overená recenzia

Beggs 2 chutné a lahodné

S mliekom Beggs 2 sme boli veľmi spokojné čo sa chuti, rozpustnosti a praktickosti balenia týka. Mimo to, design plechovky je fakt krásny. Sladkosť v porovnaní s ostatnými dvojkami umelých mliek, ktoré sme testovali je niekde v strede. Sedi to aj chuťovo aj reálne po kontrole množstva sacharidov na obale.
Takže, kto hľadá zlatú strednú cestu, toto mliečko by som odporučila.
  • Krásne a praktické balenie
  • Sladkosť mlieka je vyvážená
  • Zloženie mlieka
  • Žiadne žalúdočné problémy
terka224  11. sep 2023 Overená recenzia

Beggs 3

U nás mlieko úspech nemalo. Náš malý ho úplne odmietol (ako všetky mlieka doteraz) 😕
Napriek tomu mu nemôžem dať negatívne hodnotenie, chuťovo je mliečko dobré, vôbec nie je horké a verím, že iným deťom chutí.
  • Chuť - sladké mlieko bez horkosti
  • Ľahko rozpustné
mmagdula  11. sep 2023 Overená recenzia

Beggs 3

Veľmi ma potešil priestor pre odmerku a aj na zarovnanie. Toto je veľké plus. Keď sme ho dostali, mali sme tráviace problémy, takže som mala trošku obavy. Ale prekvapilo, bruško sa ukľudnilo, stolica bola pravidelná. Potešila som sa aj zloženiu. Obsahuje vitamíny C a D. Obsahuje DHA rastlinného pôvodu a je obohatené o plnotučné mlieko a mliečny tuk. Plus je bez palmového a rybieho oleja a sóje.
Keď som malej mlieko pripravila, veľmi jej chutilo. Dokonca aj krásne nasýtilo. A vydržala dlhšie v noci spinkať. Splnilo moje očakávania.
Toto mliečko odporúčame.
  • Priestor pre odmerku
  • Nepení
  • Dieťa spokojné
  • Obal
16oriesok  11. sep 2023 Overená recenzia

Beggs 4

Keď mliečko prišlo, zaujalo ma hneď krásne balenie. Po otvorení hneď že wau, odmerka a jej priestor na odkladanie, super nápad. Dcérka mala od začiatku iné mliečko, ale už pije aj normálne kravské mliečko, tak bola mierna obava s vyskúšaním, no všetko prebehlo v poriadku. Takže za nás super, odporúčam.
  • Krásny obal
  • Cena primeraná
  • Horšia rozpustnosť
didy124  11. sep 2023 Overená recenzia

Beggs 4

Už na prvý pohľad ma zaujal obal, nápaditý, krásny dizajn. Keď som otvorila krabicu, bola som nadšená. Má odkladací priestor pre lyžičku a výborne spravené miesto pre zarovnanie odmerky. Doteraz sme používali iné mlieko a teda musela som si vymyslieť spôsob, akým nemať stále odmerku hodenú v prášku. Obal z tohto mliečka si odkladám a bude využitý na niečo iné. Mliečko sa krásne rozpúšťa, ani raz mi nezostalo nerozpustené vo fľaške. Malej chutilo, hneď pri prvom jedení zjedla celú dávku, čo sa nestáva keď jej skúsim dať niečo nové. Chvíľku som mala pocit, že menej kaká, ale potom sa jej to pekne upravilo a pravidelne kakala ako vždy. Je cenovo porovnateľné s mliečkom, ktoré máme, čiže v podstate aj cena ok, no škoda, že nie je lacnejšie, hneď by sme pri ňom ostali. Inak ho odporúčam, určite sa kvalitou vyrovná iným. Neobsahuje palmový olej, má všetky potrebné vitamíny, čiže za mňa je to veľmi dobré mliečko.
  • Rozpúšťa sa krásne
  • Trošku vyššia cena

Beggs 2

Po otvorení sa vyvalila naozaj krásna vôňa. Rozpustnosť bola super a malému mliečko chutilo, a to má vyberavý jazýček! Trošku som sa potrápila, keď som pozerala zloženie a dávkovanie, ale našli sme. Inak nemám čo vytknúť, zloženie super, široký otvor, takže manipulácia je super, a aj plechovku využijem😅
Čiže s mliečkom som spokojná, synček tiež, odporúčame!
  • Super rozpustnosť
  • Pekná vôňa
  • Neprehľadné zloženie a dávkovanie

Batolacie mliečko Beggs 4

Hneď ako sme mliečko otvorili, malý maškrtník prišiel s fľaštičkou. U nás sa pilo 2-3 x denne.
Ráno: „Mami, mliečko!“
Na spánok na obed občas pýtal mliečko a večer pred spaním nemohlo chýbať .Super mliečko, žiadna bolesť bruška, hnačky, nič. Len plné a nasýtené bruško dieťatka.
Takže môžem len odporučiť!
  • - zasýti
  • - bez bolesti bruška
  • - veľkou výhodou sú probiotiká v mliečku
  • - cena zodpovedá kvalite
sugabuga  10. sep 2023 Overená recenzia

Beggs 4

Po otvorení mliečka ma ihneď zaujalo miesto na odkladanie odmerky, to bolo prvé pozitívum 😊. Obávala som sa, či nebude synčeka bolieť brucho, alebo či mu bude mlieko chutiť, ale hneď krásne vypil všetko, čo som mu spravila. Žiadne ťažkosti nemal a mlieko je veľmi chutné a sladké. Cena mlieka je tiež prijateľná. Oddporúčam všetkým maminkám, ktoré váhajú s kúpou mlieka pre ich dieťatko :)
  • Sladká chuť
  • Žiadne hrudky
miriam1993  10. sep 2023 Overená recenzia

Beggs 2

Mliečko chutilo, avšak nám zistili alergiu na kravskú bielkovinu. Cena je tiež super, dúfam že z neho bude raz aj HA 😁.
  • Voňavé
  • Chutné
  • Máme Babybrezzu a mliečko sa tam pri príprave hrudkovie, takže treba zarábať ručne.

Testovanie mlieka Beggs 2

Už po otvorení krabice mlieko neskutočne krásne voňalo a malý gurmán samozrejme tiež mlieku neodolal. Mlieko mu veľmi chutilo aj vďaka jeho krémovej konzistencii a nerobilo žiadne tráviace ani iné ťažkosti. Krásne sa rozpustí vo vode a nenecháva hrudky. Veľké plus je aj jeho cena. Keďže nie je veľmi vysoká, môže si ho dovoliť hádam každý. Mliečko hodnotíme pozitívne vo všetkých smeroch. 😊
  • Bez ťažkostí
felicidad  8. sep 2023 Overená recenzia

Super mliečko 🍼

Mliečko hodnotíme len pozitívne - 10/10 👍
Mala som trochu obavu ako na ňho syn zareaguje, predsa len od narodenia bol na inej značke, ale on vôbec nezbadal rozdiel. Mliečko mu sadlo na prvý pokus, chuť je výborná, nádherne sladko vonia a obsahuje probiotiká. Cena je porovnateľná s tým, ktoré sme kupovali doteraz, takže zostávame pri Beggs ❤️
  • Úžasná vôňa
  • Obsahuje probiotiká
  • Výborná rozpustnosť
alexio67  8. sep 2023 Overená recenzia

Testovanie Beggs

Mliečko nám veľmi chutilo, nerobilo nám žiadne tráviace ťažkosti. Dobre sa rozpustilo vo vode. Boli sme spokojní.
  • Obsahuje veľa vitamínov
  • Probiotika
  • Super chutí
  • Dobre zasýti

Vynikajúce mliečko

Tak naše testovanie sa skončilo pretože naša Emmka už celé mliečko vypila. Veľmi jej chutilo. Bolo lahodné, rýchlo rozpustné, zasýtilo ju na 2-3hodiny. Išli nám zúbky, tak mliečko si doslova pýtala a keď videla fľašku, veľmi sa tešila. Mliečko obsahuje baktérie mliečneho kvasenia (Bifidobacterium animalis subsp.lactis),
obsahuje zmes oligosacharidov GOS a FOS,
obsahuje oligosacharid materského mlieka
obohatené o plnotučné mlieko a mliečny tuk²,
bez palmového oleja, rybieho oleja a sóje. Veľmi sme boli s mliečkom spokojní, nakoľko nemala žiadne ťažkosti s bruškom.
  • Rýchlo rozpustné
  • Lahodná chuť ozaj ako mliečko
  • Nerobili sa hrčky
  • Obsahuje prebiotika a Vitamíny