Spolu do fitka

mima18
6. feb 2022

Ahojte
Som zo Žiliny a rada by som začala chodiť do fitka na nejaké skupinové cvičenie. Odreagovať sa od povinnosti materských a aj sa troška obklopiť ľuďmi, keďže som s malou skoro stále sama.
Chystám sa do Fitka v KNM, konkrétne toto cvicko https://www.riecky.eu/sluzby/skupinove-cvicenie...
Prvá hodina zdarma, tak že uvidím čo to bude. Nemáte niektorá chuť sa pridať? Lepšie dvom ako samej.

ruzasipova
6. feb 2022

@mima18 Preco zo Ziliny do KNM? Ved tu v Za mame viac skupinovych veci vyslovene pre zeny.

mima18
autor
6. feb 2022

@ruzasipova to len preto, lebo tam chodí priateľ cvičiť a to tam pozná. Mne je jedno kde aj v Žiline, len sa mi nechce úplne samej ísť.

mima18
autor
6. feb 2022

@ruzasipova ty chodíš niekam cvičiť?

ruzasipova
6. feb 2022

@mima18 Su dve moznosti. Hocikedy sa da pripojit na cvicenia v Bubeme na Solinkach. Ale ked som si precitala popis, co by si mala v KNM, tak toto iste sa teraz otvara vo stvrtok v centre Rodinna rozpravka, co je pri stanici. Je to pre novych ludi. Cele telo, zo zaciatku ti ani cinky nebude moc treba, kardio, posilovanie. No proste ak to myslis vazne, toto odporucam. Ja chodim k tej babe uz na pokrocilejsie cvicenia a ver, ze to stoji za to.

ruzasipova
6. feb 2022

A sama tam nebudes. Bude vas tam viac. Odkaz na fb: https://facebook.com/events/s/bodyforming-zacia...

mima18
autor
7. feb 2022

@ruzasipova to vypadá super. Ďakujem za radu. Toto mám ešte aj kúsoček od bytu prejdem aj pešo.

ruzasipova
7. feb 2022

@mima18 A tento stvrtok idem dokonca k zaciatocnikom aj ja. Lebo moju stredu mi to tento krat nevyjde. Veronika (cvicitelka) bude ukazovat lahsie a tazsie verzie cvikov. Sama som zvedava.

mima18
autor
8. feb 2022

@ruzasipova tak sa stretneme, chystám sa aj ja 🙂

petik22
8. feb 2022

@ruzasipova baby a alo sa stanem clenom OZ? a treba OP?

ruzasipova
8. feb 2022

@petik22 Nepotrebujes byt clenom obcianskeho zdruzenia. Len sa v tych priestoroch robia kurzy. Este do januara byvali uplne niekde inde. OP myslis ockovana - prekonana? To netusim ako je v novych priestoroch.

majushka1503
Odpoveď bola odstránená
Zobraz