Poznáte dobrého psychológa?

30. apr 2024

Prosím zienky. Máte skúsenosti / hlavne kto už bol / komenty typu veď pozri googl je ich dosť nepotrebujem / potrebujem pána psychológa súkromného pre syna 16 ročného. Ma psychologickú štátnu a nemám pocit , že je dobrá. Keď počúvam za dverami … mám pocit že mu radi ako keby psych. Ani nemala vyštudovanú. Proste niekoho fakt skvelého komu sa syn rad vráti. A rád sa bude s ním rozprávať a dôverovať mu. Ak prosím máte kontakt tak mi prosím poraďte a cenovo koľko vyjde. Ďakujem.

0silvia0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
30. apr 2024

Prepáčte. Je tam za. Ako Zilina v skratke.

autor
30. apr 2024

Zilina

ms_green
30. apr 2024

Nepíšeš dôležitú informáciu kde hľadáš.

Druhá vec, ja som chodila na terapiu dva roky a tiež mi to občas prišlo, že nechápem niektoré postupy, to ale neznamená, že to nie je dobrý psychológ s dobrým vzdelaním. Nehnevaj sa ale príde mi teda dosť zvláštne, že počúvaš za dverami. Veľká časť terapie je o dôvere aby sa človek chcel otvoriť a hovoriť. Neviem ako by som reagovala keby sa dozviem, že niekto počúva za dverami. Ani najlepší psychológ by mi nepomohol.

autor
30. apr 2024

@ms_green prepáčte ale je to moj syn. Tak asi každá matka chce vedieť čo je problém. Ja som jeho matka. Nie nejaký špicel ktorí je zvedavý na niečo čo sa ma netýka.

autor
30. apr 2024

Ja som v nadpise dala ZA. - Zilina. Modrý konik si pozmenil nadpis.

ms_green
30. apr 2024

Ja tomu rozumiem, že ste jeho matka a psychologička je povinná vám podať informácie o jeho zdravotnom stave. To ale neznamená, že máte počúvať za dverami.

autor
30. apr 2024

@ms_green prepáčte ale neprišla som sem zas počúvať matky mudrlantky ktorých je tu na MK ako maku v diskusiách. Je to moj syn a moja vec . Pekný deň

autor
30. apr 2024

@ms_green apropo. Keby som mala z pani psych. Pocit že robí dobre prácu nemusím počúvať. A nemusím tu písať či niekto nepozná niekoho. Tak si prosím vaše mudrlantske komenty nechajte do iných diskusi.

ms_green
30. apr 2024

Dúfam, že nájdete niekoho, kto vám bude vyhovovať. 🙂

luccija
30. apr 2024

Koľko x tam bol?na prvých sedeniach si ho musí získať a nie hneď dávať rady.A hľadala by som psychoterapeuta @dori2 je psychoterapeutka možno niekoho poradí je z toho kraja

autor
30. apr 2024

@luccija no cca 8x. Ďakujem

luccija
30. apr 2024

Synovi je sympatická?a celkovo psychológ nepovie rovno sprav to takto to nemôžeš čakať rady ako od právnika.Mozno by mu viac sedel chlap,?

luccija
30. apr 2024

Hlavné, aby to on poňal tak, že mu chce dobre a musí povedať všetko čo ho trápi, ale sú povahy čo sa hanbia, boja nie sú tak otvorene.Tak snáď nájdete držím palce

autor
30. apr 2024

@luccija ja to nemyslím doslovne že rady. Bol tam cca 8-9x. A nic sa nezlepšuje. Možno keby to bol chlap tak sa mu otvorí viac. A možno by mal ten chlap úplne iný prístup. Preto vravím že či niekto pozná dobrého …

autor
30. apr 2024

@luccija no presbe toto je asi ten problém. Potrebovala by som niekoho kto by si syna získal prístupom a on mu dôveroval.

dori2
30. apr 2024

v ziline odporucam rozhodne daniela kotrca, paci sa udaje https://psychoterapeuti.org/sps/stranka/psychot...

autor
30. apr 2024

@dori2 ďakujem krásne. Môžem ešte otázky ? Myslite že berie nových pacientov a akú ma taxu ? Nikde to tam nevidím. Určite mu zavolám

autor
30. apr 2024

@dori2 ďakujem. Volala som. No nemá žiaľ voľne termíny. Mám iba skúsiť zavolať koncom mája či sa nie čo neuvoľní

dori2
30. apr 2024

to ma mrzi, zial je to pomerne “bezne” ze tie terminy su take…

autor
30. apr 2024

@dori2 dal mi kontakt aj na o. Matka. Ten je tiež plný …náhodou ešte nejaké meno nepoznáte ? 🙏

dori2
30. apr 2024

iba zilina?

autor
30. apr 2024

@dori2 áno.

dori2
30. apr 2024

to vas moc nepotesim,osobne uz nepoznam nikoho. sale na tej stranke kde som posielala kotrca si dajte vyfiltrovat podla krajov a uz len skusat. tam su zarucene ludia s riadnym psychoterapeutickym vzdelanim. mali by to vsetci poskytovat kvalitne

autor
30. apr 2024

@dori2 ďakujem za pomoc. 🙏🙏🙏krásny deň

dori2
30. apr 2024

drzim paste 🙂

lonely66
30. apr 2024

autorka, skús pána Grófa. Ale tiež je "čakačka" cca 3-6 týždňov, podľa obdobia, situácie. Ale je výborný, vážne. Hodina cca 80 eur, na to sa treba pripraviť. Ale stojí to za to. Záleží od problému, treba však rátať s minimálne 2-3 sedeniami (drobné problémy), do 10 a viac (vážnejšie veci). Návštevnosť cca 1x do mesiaca, viac mu kalendár nedovolí. Má to fakt plné...