Materská škola Bajzova - V. Javorku

25. apr 2024

Dobrý deň, zaujímajú ma reálne skúsenosti s MŠ Bajzova.
Elokované pracovisko Vendelína Javorku.
Na stránke majú, že berú len 20 detí. To mi príde strašne málo …
Dieťa chcem dať skôr než bude mať 3r, zrejme šanca žiadna vzhľadom na celkovú kapacitu Žiliny. Ale aspoň bude v poradovníku.

matullienka
25. apr 2024

Nám tam chodí mladšia a som veľmi spokojná. Trest počítať s tým, že sú tam len 2 triedy a z toho sú jedna predškoláci. S dcérou do malej triedy chodia aj detičky, ktoré mali 3 roky až v priebehu školského roka, takže šancu máte

limetka713
25. apr 2024

Je to dvojtriedka a su v jednej triede 3-4 rocne deti a v druhej 5-6 rocne. Tento rok idu asi len 4 deti do skoly, takze vela miesta sa neuvolni.

autor
25. apr 2024

@matullienka
@limetka713
Nevedela som, že je to tam takto spojené. Ďakujem za vysvetlenie. Syna prijali na ZŠ Vendelína Javorku a ja som chcela aby druhé bolo čo najbližšie kvôli presúvaniu bez auta ráno/po obede. Na zápis ideme, i keď čakám divné pohľady keďže aktuálne bude mať 2 čerstvé roky. A uvidíme ako to dopadne. Chcem dať s nastúpom 01/2025 čiže 2r 8m.

limetka713
26. apr 2024

Urcite skus, mne tam syna prijali od januara a vtedy dosiahol rovno 3 roky, prihlaska normalne podana s poznamkou,ze nepotrebujem od septembra ale az od januara. A jedno dieta im vypadlo tak vzali mojho. A teraz chodi do skoly na ZS javorku a v skolke je dcera, a fakt pomoze ze je to blizko, rano by sme to nestihali inak.

autor
26. apr 2024

@limetka713 ďakujem za povzbudenie. Určite idem do toho, skúsiť. A ak sa nepodarí, dáme zatiaľ inam v blízkosti do súkromnej MŠ.

matullienka
26. apr 2024

Prípadne vyskúšajte aj stavbár, tá je tiež kúsok odtiaľ

autor
26. apr 2024

@matullienka ďakujem