Amniocentéza v Žiline

smolinka322
19. jan 2022

Ahojte dievcata, dnes som podstupila amniocentezu v nemocnici v Žiline, chcem sa opytat tych ktore ste ju absolvovali tiez v poslednej dobe kedy mam ist na kontrolu a ako to bolo s vysledkami. Lebo v sprave mam napisane kontrolne UZ v utorok o 11hod. Cca o 2 tyzdne s vysledkom amniocentezy. Tak tomu moc nerozumiem ci mam ist hned buduci utorok na kontrolu a pottom o dva tyzdne z lnova s vysledkami alebo ako?

dencagee
19. jan 2022

Keď príde výsledok z amniocentézy tak na sono najbližší utorok o 11. Mne to prišlo úplne zrozumiteľné, však v utorok o 11 cca o 2 týždne s výsledkom znamená o 2 týždne s výsledkom. Ale takéto sono sa robieva len v utorok a až od 11, preto je to tam napísané konkrétne, lebo iný deň ho nemá kto spraviť.

smolinka322
autor
19. jan 2022

@dencagee takze o tyzden na sono a o dva s vysledkom?

dencagee
20. jan 2022

@smolinka322 nie. Keď bude výsledok amniocentezy až potom na sono. Neviem to už inak napísať. Ale chodí sa len v utorok, preto je tam napísaný utorok. Ale nie teraz, až keď bude výsledok.

nattyyss
4. feb 2024

Prosím dalo sa v Žiline zaplatiť za zrýchlene výsledky?

smolinka322
autor
4. feb 2024

@nattyyss ja som sa na to nepytala ale tiez som chcela mat vysledky cim.skor ale telefonicky mi povedali za cca tyzden ze je to ok....a za dva som mala vysledky v ruke.

nattyyss
6. feb 2024

Tak ja len dávam info keby niekto hľadal v budúcnosti že sa dá priplatiť za výsledky do 48 hod