Vyberali ste si dátum svadby podľa dátumu menštruácie?

15. júl 2023

Vyberali ste si dátum svadby podľa toho ako vám vychádza menštruácia?

nevenka
15. júl 2023

Nie, lebo som to mala totalne nepravidelne, raz 40, raz 30 dni, to si nenaplanujes. Ale ak mas moznost, ze mas pravidepne, tak si to vyrataj a skuste. My sme vyberalu 3/4 roka dopredu, u mna nemozne...

mamamasama
15. júl 2023

Bola som tehotna 😅

lienocka9793
15. júl 2023

Nie lebo sme mali vybratý pre nás špecifický dátum 😅

evaachesa
15. júl 2023

Tak toto mi teda naozaj nenapadlo keď sme vyberali termín. 😅

vkatush
15. júl 2023

Povedala som mu ZO SRANDY mesiace predtým, že má musí nabuchať pred svadbou, aby som nemala akurát vtedy krámy a aby sa mi zväčšili prsia.
A ZO SRANDY som si robila aj test. 2 týždne pred svadbou. Tie 2 čiarky boli veľká sranda, ktorú sa teraz snažím uspať 😂

deti95060810
15. júl 2023

už som bola tehotná...

jaskolka
15. júl 2023

Nie. Ani mi to nenapadlo, vlastne hneď ako sme si určili termín, zistila som, že som tehotná, ale tehotenstvo skončilo MA. Ale vôbec som potom neriešila, či budem mať vtedy menzes.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sasesoe
15. júl 2023

Nie, podla toho ako bola volna sala

qwer2019
15. júl 2023

Nie, vôbec. Ale moju milovanú mamu to napadlo, ako prvé 🤣🤣🤣 dúfam nebudeš mať vtedy žiaden krám, to by nebolo ktovie čo 🤣🤣

januska12323
15. júl 2023

Ideálne je nemať čo si budeme hovoriť ale to sa dá pri pravidelnom trafiť max. 2 mesiace dopredu. Skúsiť môžeš ale stavím sa, že to vyjde presne naopak.

ivik4
15. júl 2023

Co? By ma ani nenapadlo a aj keby som chcela, vtedy mi chodila ako sa jej zachce

panonia
15. júl 2023

Tak to ma ani nenapadlo.

kate_cs
15. júl 2023

Vôbec. Vyberali sme podľa toho, aby bola najväčšia pravdepodobnosť, ze bude teplo, lebo sme mali obrad aj hostinu na lúke. Vyšlo to na druhu polovicu augusta, ale menštruáciu som nemala. A hlavne. Všetko riešiš tak veľmi popredu, že nemáš šancu to odhadnúť na pol roka dopredu. Niekedy aj viac.

kristinapetronela
15. júl 2023

Nie ,lebo na ten dátum sme čakali je extra takže nech sa dialo čokoľvek bolo nám jedno 🙂

risolino
15. júl 2023

Áno 🙂

aduskatt
15. júl 2023

Nie....a zrovna som sa trafila do nej....😂

sajmonka_1216
15. júl 2023

netušila som, kedy mi o 1,5 roka príde ms.. ani by mi to nenapadlo riešiť..
a čo ked si to naplánuješ a potom príde stres, urobí svoje a aj tak ich dostaneš na svadbu? to nasere čo ?

fizbo
15. júl 2023

Ja veru ano. Nie kvoli svadobnej noci, ale aby som mala pohodlie a nemusela este aj kramy riesit 🙂

autor
16. júl 2023

@aduskatt ako ste to zvládli? 🙂

marsmykkok
16. júl 2023

Nemala som ešte svadbu, ale ja kedže prvé dni silno krvácam, mám bolesti, závraty, chcela by som mimo menštruácie. Ale to by dopadlo asi ako s dovolenkou, 6 mesiacov pred dovolenkou dám najmenej pravdepodobný termín menštruácie a just sa nejaký mesiac posunie a príde výrazne skôr alebo neskôr a vychádza mi to na dovolenku. A po dovolenke ide niekoľko mesiacov ako hodinky ked mi to je jedno. 😂

aduskatt
16. júl 2023

bolo 30 st, ja to mám prvé dni fakt že hrozné.....o 23,00 koniec a domov..... no a samozrejme obrovská sukňa, takže hygiena za asistencie švagrinej - sukne držala....dnes sa na tom už bavím, ale vtedy mi moc do smiechu nebolo🙂

zuzulka558
16. júl 2023

Tehotná už ťažko 😅 takže nie,,, ani keď ideme preč to neriešim dovolenky výlety, vzdy dostanem keď prídeme domov, asi preto ze na to nemyslím žiadny stres keď príde tak príde to beriem a možno preto ich nikdy tam nedostanem lebo ich mam v paži 😅😅 myslím si

martul
16. júl 2023

Áno.

zuzuliatko18
16. júl 2023

Nie, podľa času, kedy kvitnú slnečnice (a vyšlo nám to na jednotku)😃

acsa
16. júl 2023

@mamamasama aj ja 🤭

michaela329
16. júl 2023

7 mesiacov dopredu sa to nedá moc odhadnúť u mňa. Ale ak by som ich mala dostat, tak by som zo riešila antikou, moja ms s endometriozou je brutal 😬

cervenaruza123
16. júl 2023

Nie, ale po vybere datumu som si hned pocitala, ci nemam vtedy dostat menzes. Nemala som. Ale nakoniec sa mi tusim zo stresu aj tak poposuvalo a vlastne som pocas svadby este mala menzes. Nastastie nie prvy den, lebo prvy den som zvykla vracat a pretrpiet cely v bolestiach 😀

misskkaa
16. júl 2023

U mňa by to bol dosť veľký problém.. Ja si dokonca dovolenky, návštevy, kedysi rande vyberala podľa dátumu menštruácie.. Ja chodím na injekcie proti bolestiam vtedy 3 dní doslova nežijem co presedím na WC a dopujem sa tabletkami, Takže ja čokoľvek plánujem tak plánujem maximálne mesiac dopredu 😟

jaond19
16. júl 2023

Nie lebo som bola tehotna :D dovolenku si vyberam podla menzesu a zatial som mala stastie :D