Varixy (kŕčové žily) na maternici

svetliii
4. apr 2022

Dobrý deň, mám 27 rokov a dr. mi zbadal na maternici varixy, bolo ich tam dosť a teda dosť ma to obmedzuje. Mám veľké a časté bolesti hlavy, veľké bolesti krížov a niekedy aj bolesť v mieste vaječníkov a maternice, pri menzese detto. Dr. mi na to dal iba Detralex, ale nemám pocit zmeny. Je tu niekto s podobnou skúsenosťou? Prípadne mi viete poradiť nejaké prírodné a overené medicíny? Dr. povedal že pri ďalšom otehotnení problém nebude, ale otehotnieť sa teda sakramentsky bojím a nechcem riskovať napr. prasknutie kŕčovej žily. :/ dosť ma to obmedzuje ale dr. to nejako neriešil. Ďakujem za každú skúsenosť

svetliii
autor
4. apr 2022

.

svetliii
autor
4. apr 2022

.....

zubrienka1
4. apr 2022

Ja mam tiez na maternici varixy. Mna nastatsie nebolia. Tehotenstva som mala v pohode, nic neprasklo. Posledny porod som musela mat ukonceny sekciou, tak to trochu viac krvacalo... Ale po porode sa to vyriesilo transfuziou a bola som v poriadku.

julka21
5. apr 2022

@svetliii ja mám tiež

svetliii
autor
5. apr 2022

@julka21 a máte nejaké ťažkosti? Ako to riešite?

monicas37
28. apr 2022

@svetliii mne to tiež zistili a lekár mi povedal že mám piť ginko čaj. A bývala kolegyňa na to brala kvapky energy Gynex,užívala pravidelne a bola spokojná