Stav po cisárskom

nikoletka6
8. máj 2024

Ahojte dievcata,chcem sa spytat dnes je to 9den co som po sekcii a od druheho dňa stale zomna vyteka ako keď mate menstruaciu len skorej take do hneda hlavne pri chôdzy a zataži a kojení ako dlho ste sa takto cistili?🙏🏻 ďakujem.

e1i
8. máj 2024

@nikoletka6 plnych 6t po

snowflakenel
8. máj 2024

6 tyzdnov , krvacanie,spinenie. Museli mi dat lieky na vycistenie maternice.
Pri prvom doetati som musela na.kyret.
9 dni.je.este.skoro.aby si nekrvacala. Budes oki, neboj

lucia147852
8. máj 2024

Cele 600nedelie s prestávkami

nikoletka6
autor
8. máj 2024

@snowflakenel a mala si nejake bolesti alebo si isla skorej na kontrolu ze sa ti nieco nezdalo kedze ti robili kyretaz?🙈 takze je to normalne takto sa cistit mozem 6tt ano?

nikoletka6
autor
8. máj 2024

@lucia147852 a prestavky si mala aké ze aj cely den nič alebo?

martinkatinka
8. máj 2024

@nikoletka6 neboj sa, nebude to 600 nediel, ale 6 nediel, cize 6 tyzdnov.

anavixy
8. máj 2024

Si v sestonedeli bez ohladu na to, ci si rodila vaginalne alebo cisarskym. Sestonedelie trva 6 tyzdnov, pocas ktorych mozes a nemusis cely cas krvacat, mozes krvacat s prestavkami, mozes krvacat len kratko, slabo alebo naopak intenzivne, je to velmi individualne. Intenzita krvacania sa meni, aj farba ocistkov. Pri dojceni sa maternica stahuje a tym sa ocistky vyplavuju viac. Pri sekcii sa dutina maternice vycisti dokladnejsie, preto krvacanie byva menej intenzivne aj kratsie. Hneda krv znamena, ze je krv zoxidovana a teda stara, resp. krvacanie je slabsie, preto krv stihne zoxidovat. Pokial nemas bolesti a ocistky nezapachaju, je to ok, ak by to bolo naopak, treba vyhladat lekara hned. 9 dni je velmi skoro na to aby si ocakavala, ze uz nebudes krvacat, moze to trvat aj mesiac (a nemusi).

lucia147852
8. máj 2024

@nikoletka6 aj skoro týždeň nič 😅 a potom zas

nikoletka6
autor
8. máj 2024

@anavixy ďakujem velmi pekne za objasnenie🙏🏻 Bolesti nejako nemam a zapachanie by som prirovnala ako pri menstruacii neviem ako inak by to malo zapachať

anavixy
8. máj 2024

@nikoletka6 je to takto urcite v poriadku 🙂