Špinenie mimo cyklu, čo to znamená?

mama321
8. sep 2019

Zdravim, prosím vás nestalo sa niekotrej z vás, že spinila mimo cyklu? Stalo sa mi to 1x... Včera som si na toalernom papieri všimlatrosku hnedkasteho vytoku, úplne málinko 2x, dnes po prebudení keď som išla na wc vytoku bolo viac a bol hnedej farby, mávam predmenstruacne spinenie, ktoré trva cca 2-3 dní, 28.7 sa nám s mužom stala nehoda do 3 hodín som užila tabletku Ellaone, mrcha prišla tak ako malá,len trvala namiesto 6dni cca 4 dní, spinenie začalo pred mrchu okolo 18.8, čítala som o ovulacnom krvácaní ale podľa priemeru mi vychádzalo že ovulaciu som už mala...k dr pôjdem isto, ráno si tam zavolám ...len som sa kus zľakla...vďaka

kittykat22
8. sep 2019

@mama321 nudzova antikoncepcia rozhadzuje cykus, mozes to mat z toho. Ak mas kazdy rok robeny HPV test, tak sa nemas coho bat.

mama321
autor
8. sep 2019

@kittykat22 min rok mi robil vo februári ten doplatkovy, tento rok sa ešte len chystám na preventívnu

kittykat22
8. sep 2019

@mama321 tak to bude z Ellaone. Je to protivna tabletka na organizmus. Ale zajdi k doktorovi, za to nic nedas 🙂 nech ta skontroluje

mama321
autor
8. sep 2019

@kittykat22 vlastne posledné 3 roky mi robil vždy ten doplatkovy... Len teraz som ešte nestihla ísť ale ráno hneď volám...len neviem či som aj neprechladla lebo aj hrdlo cítim kríze má pobolieva ju a včera som cítila ako keby zimnicu....uši a líca mi horeli ale bola mi zima...

smile31
8. sep 2019

Tiež by ma to zaujímalo na koľko sa mi stalo niečo podobné...