Spermiogram v Trenčíne

molly9991
15. feb 2015

ahojte prosiiiim poradte mame ist s manzelom na spermiogram do TN doktorovi Sokolovi,ale citam take veci ze sa az bojim tam ist ☹ mate niektora s nim skusenosti??? dakujem

sonetta
15. feb 2015

@molly9991 my sme boli u Sokola a v Cegyse. po nasej skusenosti odporucam Sokola. co si citala, ked sa bojis?

molly9991
autor
15. feb 2015

@sonetta manzel mi poslal,taki clanok ze ako to u neho chodi ze sa to ma doniest do 30minut a vraj jednu prijali az po hodine a ze vraj dva krat mala zle vysledky a isla inam a tam bolo vsteko ok a tak dlhi clańok nic pekne...ale tak ja samozrejme tam pojdeme ale chcela som vediet..ale dakujem ti za slova 🙂

sonetta
15. feb 2015

@molly9991 nam povedali, ze do hodiny, aj tak sa vzorka nevysetruje hned. nech sa muz ale pripravi, ze okrem vzorky pojde na vysetrenie aj on. my sme boli najskor v Cegyse u Hlavacika. mm mal zle vysledky aj tam, ale nepacil sa nam Hlavacikov pristup.

kvetinka131
15. feb 2015

My s ním tiež nemáme dobrú skúsenosť. Ak už spermiogram, tak odporúčam v nejakom centre asistovanej reprodukcie v Bratislave alebo v Martine, lebo tam majú "odberné" miestnosti a určite aj laborantov na to vyškolených, nám tiež u Sokola povedal zlé výsledky a nakoniec v Martine v Heliose povedali, že nie sú síce ideálne, ale len trošku zhoršené. A otehotnela som nakoniec po IUI v Martine, ale povedali nám, že ak chceme druhé, môžme sa kľudne pokúsiť aj prirodzene, že má len trochu nižšiu pohyblivosť spermií. Ale u Sokola sme sa dozvedeli takú diagnózu, že koniec.

molly9991
autor
15. feb 2015

@sonetta hej hej uz som ho s tym oboznamila ze aj on pojde 🙂
@kvetinka131 tiez diky aj ked nie za moc povzbudive slova...ah jaj teraz neviem co do BA alebo Martina ? hm mozno teda vymyslime nieco take lebo presne o tych vysledkoch som citala ze nic moc ,ze hrozne a ze nakoniec bolo vsteko ok

kvetinka131
15. feb 2015

@molly9991 záleží kde bývate, dobré centrá sú v BA aj v Martine

molly9991
autor
15. feb 2015

@kvetinka131 no my sme z dubnice nad vahom,tak preto je to dost od ruky ale tak uvidim ako dopadneme

zabka1000
18. feb 2015

@molly9991 my sme boli v Trenčíne u Sokola...na recepcii povedala, že stačí priniesť hocikedy vzorku, odber stačí doma....tak sme tam leteli ako blázni a keď prídeme, rada od recepcie až ku dverám....nabehla som dopredu, že mi sme len priniesli vzorku, a že pokiaľ viem, musí to byť do hodiny spracované a od odberu prešlo už pol hodiny....vraj mám čakať....asi po piatich minútach čakania VONKU pred dverami, som im znova volala, že to chceme rýchlo odovzdať, že potom si počkáme koľko bude trebe....opäť NIE, treba čakať..tak sme sa asi po pol hodine dostali k recepcii...odovzdali vzorku, dostali lístkok a čakali sme ešte viac než ďalšiu pol hodinu...našťastie výsledky boli ok, ale ak by aj neboli, nebrala by som ich do úvahy po takej dobe....takže, ak máš možnosť, radšej odporúčam nejaké centrum....

molly9991
autor
18. feb 2015

@zabka1000 dakujem moc ☹ toto aj ja stale pocuvam ale ako poznam mojho muza ten tam narobi bordel a obavam sa ze ak ho nastvu uz sa tam nevrati....tak snad bude vsetko ok....nakoniec tam pojdeme v pondelok mm nemoze ist z prace skor

zabka1000
19. feb 2015

@molly9991 ja som bola vtedy taká vytočená, že by som im to tam najradšej vyliala po stole, ale muža som tam dostala po mesačnom prehováraní a viac by to asi nespravil, tak som to akosi predýchala...

martinkamm
28. júl 2017

@zabka1000
@molly9991
@kvetinka131 babulky a kolko u neho stoji spermiogram ked je na vlastnu nasu ziadost???dakujem

zabka1000
28. júl 2017

Nie som si úplne istá,bolo to už dávno,ale tuším sme platili 27 eur a to spravil mužovi aj preventívnu prehliadku

martinkamm
29. júl 2017

@zabka1000 dakujem

jajawka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martinkamm
29. júl 2017

@jajawka my uz mame termin na 1.8....a odber ma v pohodli domova a len to prinesie potom.

katik_
17. máj 2018

@molly9991 ak smiem vedieť, ako ste boli nakoniec spokojná s TN a ako to prebiehalo? ďakujem