Skúsenosti s Progesterone

mimasvihu
20. máj 2016

Ahojte, baby nemáte niektorá z vás skúsenosti s Progesterone Ladeepharma 100mg? Pred rokom som bola operovaná na endometriózu, potom som pol roka užívala Visanne, ten zabral super. Ale ešte stále mám menšie problémy so silným krvácaním, takže mi lekár predpísal tento progesterone na 10 dní.

isabellita
20. máj 2016

Mne lekar prddpisal Progesterone Ladeepharma 200, 1tabl vecer vkladat, a som po IUI-inseminacii spermii..

kris121
21. máj 2016

ja som mala 100 2x denne vkladat od 32tt som po ivf

isabellita
22. máj 2016

@kris121 no ja na IVF ked tak este len pojdem 🙈 A ano uz mi je jasne preco ma kazal davat len 1x za den, lebo ja mam Progesterone 200mg nie len 100. Takze je to ok. Dufam, že zaberie😉👍

kris121
22. máj 2016

@isabellita drzim palce ✊🏻✊🏻✊🏻

isabellita
22. máj 2016

@kris121 dakujem 😊 Ty uz to mas co chvila, ze? Tak pohodovy pôrod želám.

kris121
22. máj 2016

@isabellita dakujemeee

miskakolacikova
30. máj 2016

@isabellita ahoj aj mne to predpisala dr a na iui mam ist tento tyzden zajtra alebo pozajtra. Citila si nejake sprievodne tazkosti pri uzivani progreteronu? To su tabletky oralne ci sa vkladsnu do posvy? A este jedna otazka na zaver uz si testovala?🙂 drzim prsty!

isabellita
30. máj 2016

@miskakolacikova ahoj, predtym som 2x mala Duphaston a jedla som ho 2xdenne, teraz mi iny lekar dal Progrsterone 200mg a kazal vlozit dnu(aj krd vraj v letaciku pisu uzivat ustne) . Vyslovene mi kazal zavadzat to dole. Ka osobne nerada zatazujem zaludok tabletkami takze mi to vyhovuje. A uzivam uz 11den a necitim ziadne tazkosti. A testla som asi na 8den po IUI, co ke samozrejme velmi skoro. No mala som teraz posunutu ovulaciu a IUI podla merania folikulov mi robili az na 20DC, takze este cakam MS do stredy-štvrtka. Inak v stredu bude 2tyzdne od IUI mam ist na krv, no budem mimo BA, tak pojdem ked nepride mrcha buduci tyzden az. A dovtedy mozno testnem, uvidim, bojim sa sklamania. Sledujem si este bazalnu teplotu, ak sa bude drzat hore aj koncom tyzdna, tak testnem. Je to moje uz 3.IUI.. Tak do tretice, všetkp dobré🙏🙏🙏

miskakolacikova
30. máj 2016

@isabellita tak drzim prsty! a ak sa mozem spytat tak do ktoreho car chodis?

isabellita
30. máj 2016

@miskakolacikova do Repromedica v BA.
2xIUI mi robil ambulantne moj gynekolog, teraz som to vsadila uz na centrum-tak uvidime ci 3.IUI sa podarilo. A potom IVF...

lorry
8. jún 2016

Ahojte mate skusenosti s tabletkami Ladeepharma, progesterone ? Mozu sa aj uzivat aj oralne lebo mne to tak kazala doktorka, neuspavaju moc ?

miskakolacikova
9. jún 2016

@lorry ahoj ja ich presne uzivam teraz po iui. Ale vkldam mne dr povedala ze papat ak by som chcela si to mam skusit doma v klude lebo ospavaju a boli hlava

miskakolacikova
9. jún 2016

@isabellita ahoj tak ako vam to vyslo?

isabellita
14. jún 2016

@miskakolacikova nie ani 3.IUI nevyslo :( nechapem preco.

miskakolacikova
14. jún 2016

@isabellita ani nam to nevyslo. Uz som si poplakala sle co uz ideme dalej. O tyzden mamkonzultaciu s dr tak som zvedava co povie. My s manzelom chceme este skusit iui. Verime ze sa topodari nejak. Dnes som akurat bola mu zas kupovat vitaminky- kedze nas problem su zhorsene hodnoty spg a len som si spytala nieco, hocico na plodnost a ta pani mi dala par veci- je to taky rusky obchhod s liecivami a hovori ze jejsynovi sa podarilo po 15 rokoch. A teraz cakaju. Na jednej strane som si povedala ze my tolko casu nemame alezaroven ma to povzbudilo ze sa to raz aj nam urcite podari.

miskakolacikova
14. jún 2016

@isabellita a ty jedno babo uz mas doma tak urcite sa podaria aj dalsie. Ja som chcela mat asi 3 a teraz by mi stacilo uz len to jedno aspon☺️

isabellita
14. jún 2016

@miskakolacikova tiez som teraz doobjednala si zasoby (za 100€🙈), Nosifol Forte 4krabicky a mužovi 2krabicky Folandrol (aj ked u nas vsetko v poriadku vraj).. Tak uvidime.. Ja uz som mala 3IUI a uz som v procese IVF, vo stvrtok odber vajicok a buduci tyzden verim ze aj uspešny transfer. Kolko IUI mas za sebou uz?

miskakolacikova
15. jún 2016

@isabellita ja mam inofolic, ten nositol je v niecom iny? Ja mam len 1x ale chcem este skusim sspon raz iui. A teraz ako stimulujes pred odberom?

isabellita
15. jún 2016

@miskakolacikova nosifol to je len iny vyrobca-v podstate to iste. Inofolic som brala pol roka, vraj je dobre niekedy zmenit znacku a prestriedat to. Na kazdeho vraj zabera nieco ine 😉 Teraz stimulujem 5dni Clostylom a potom pocham Gonal a nakpniec Pregnyl. Zajtra mam odber vajicok, buduci tyzden transfer. Som zvedava🙈

miskakolacikova
17. jún 2016

@isabellita drzim ti prsty!✊🏼
Kolko vajicok sa podarilo zobrat?
Ja som inofokic tiez brala ale potom som prestala kedze u mna problem nezustili... Ale teraz opat nasadim vsak nemoze ublizit🙂

isabellita
17. jún 2016

@miskakolacikova odobrali 10 vajicok, a dnes volali ze sa oplodnili 9. A este uvidime kolko prezije za 5dni, ked bude vklad. V utorok by mal byt vklad.

miskakolacikova
19. jún 2016

@isabellita budem na teba v utorok mysliet!🙂

miskakolacikova
13. júl 2016

@isabellita ako sa vam dari moja?

lia1234
12. sep 2016

Ahojte, chcela by som sa poradit. Som po IUI a mam užívat 2x (rano, vecer) za den Progesterone 200mg. Mate s tym skusenoti? Lebo na letaciku sa pise užívat 1x za den. Popripade nejake vedlajsie ucinky po uzivani takého mnozstva?

Dakujem za odpoved.

isabellita
3. okt 2016

@miskakolacikova tak ako aj tebe, ked sme spolu v marcovkach 😀

simona296
5. okt 2016

Ahojte neviete mi poradit do kolkych dni pride menstruacia po uzivani progesterone laadepharma?brala som ho od 15.dna cyklu 3x denne.

jaja902
6. okt 2016

Dobrý deň chcem sa spýtať načo sú dobré tabletky progesterón 100mg predpísala mi ich doktorka lebo sa snažíme o bábo z priateľom mám doma dve baby z prvého manželstva a som po operácii krčka maternice koli zlým výsledkom cytologie.a chceme babo

jaja902
10. okt 2016

To mi fakt nikto nevie poradiť?

mary34
5. nov 2016

DOBRý DEň..mám dcéru 13. ročnú dcéru ..má velké problémy s menštruáciou..ktorá jej trvá aj 15 dní..boli sme to riešiť..u detskej gynekologičky predpísala jej jednu liečbu..a povedala že 2 liečba pokračuje s liekmi progesterone ladee..bojím sa jej to dať..má to užívať 2 x za den...bojím sa že zacne vela zarastať..a rásť prsia..dakujem za dalšie rady

danielita1205
6. nov 2016

Ahojte , aj mne doktor nasadil progesteron lebo mi po liečbe /clostyl a pregnyl/ neprišiel ms tak mi kázal užívať 7 dní po dve tabletky a vraj aj mi ani potom nepríde tak mám ísť zase k nemu . A ako som sa dočítala nie len na mňa pôsobili tie lieky tak ýe ma príšerne bolela hlava a len by som spala .