Platby na gynekológii

mimimiruska
22. máj 2023

Tak vám neviem dámy..ale mam taky pocit asi iba môj že na ty gynekológii nechám vždy polku výplaty... tento mesiac dve vyšetrení ma vyšli na 100e.. a to jedno ster s krcku maternice aby se zistilo ta rakovina dopredu 30e to bych ešte pochopila ale ze za akykoľvek prístroj nebo niečo da do mna ..platiť také sumy...neviem asi sa mi to len zdá..ale myslela som ze niečo hradí poistovna no bola som vyvedena s omylu...ze vše si hradí pacientky... dnes som v čakárni pozerá cenníky a zadná sláva ty ceny za vse..

jaga18
22. máj 2023

Treba si nájsť druhého gynekológa. Ja platím 15e ročný poplatok, sú gynekologovia, kde sa ani to neplatí. Za žiadne vyšetrenie neplatím už nič navyše.

mima1608
22. máj 2023

@mimimiruska ja neplatím na gyn nikdy nič, ani teraz v tehu, keď mi na každej poradni robia sono.

levandula7
22. máj 2023

chodím k súkromnému gynekológovi a nikdy som tolko neplatila.. max 20€. u štátneho by malo byť všetko okrem nadštandardných vyšetrení na žiadosť pacientky zadarmo, dokonca aj takzvané ročné poplatky sú nezákonné, aj keď ich mnoho ordinácií vyžaduje.. nájdi si iného gynekológa.

majamat
22. máj 2023

ja u gyn neplatim nic.

lenka2710
22. máj 2023

@mimimiruska ja som akurát teraz platila 25€, lebo som chcela rozšírenu cytologiu, ale inak som nikdy nič neplatila 🤷‍♀️

gejb
22. máj 2023

@mimimiruska ja som to tak mala u starého gyn, dával si platiť aj za preventivky (50€!) a keď som sa ohradila tak mi vynadal, že to nie on ale poistovňa ma okráda. Zobrala som si kartu a platím teraz len ročný poplatok 60,nič viac.

mimimiruska
autor
22. máj 2023

Tak akože super chodím v mesto Brezno ... dnes som dala ďalších 10e..

mimimiruska
autor
22. máj 2023

@gejb a mam niekde se ohradit ci ako ?

zuzanka.zuzu
22. máj 2023

@levandula7 štátny gynekológ? och bože 🤦 pošleš mi link na aspoň jedného štátneho gynekológa kdekoľvek na slovensku prosím?

salamistka
22. máj 2023

Aj môj gynekológ si pýta 30 eur ročný poplatok, ďalej 10 eur za objednanie na konkrétny čas, preventívna prehliadka je bezplatná, ale UZG prsníkov 10,- Eur a mamografia 25,- eur...tie posledné dve vyšetrenia si riešim na inom pracovisku, kde to je bezplatné, keďže na preventívnu prehliadku mám nárok zo zákona, neviem prečo by som mala za to platiť.

1ryba
22. máj 2023

@mimimiruska platím 1 euro za použitie jednorazových nástrojov.

diewcatqoo
22. máj 2023

Chodim ku gynekologicke v Brne. Platim akurat 30 Kc za jednorazove zrkadlo a 50 Kc za fotku ultrazvuku. Doktorka ma zavedeny aj jednorazovy rocny 300 Kc dobrovolny prispevok, v ktorom je zahrnuta nadstandardna starostlivost. Ale neplatila som ho nikdy, nikdy ho odomna ani nepytala, vzdy mam pocit, ze sa o mna stara nadstandardne aj bez prispevku.

54tinka54
22. máj 2023

@mimimiruska ja neplatím u mojej gyn nič

floki1994
22. máj 2023

@mimimiruska tak ja neplatim nič..vsetko mi hradi poistovna

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bubobubo29
22. máj 2023

@mimimiruska a ku komu chodite v brezne ak smiem vediet? Kedysi som tam chodila k dr. Svantnerovi a nikdy som tam nic neplatila

bubobubo29
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanka.zuzu
22. máj 2023

@levandula7 ehm ehm... toto je nemocnica, nie klasický gynekológ 😉 čiže zase nič 😀

gejb
22. máj 2023

@mimimiruska ak sa s nim chceš hádať tak môžeš, ja by som zmenila doktora.

mandzula
22. máj 2023

Neplatim ani cent - sukromna, zmluvna.

levandula7
22. máj 2023

@zuzanka.zuzu je to gynekologická ambulancia v univerzitnej nemocnici, spravovaná štátom. vzhľadom na úroveň tvojho písomného prejavu sa vôbec nečudujem, že máš v tom zmätok 🙂 skús poprosiť niekoho dospelého, aby ti to vysvetlil.

marylynka
22. máj 2023

@mimimiruska ja som bola dnes a.neplatila som nič v rámci preventívny iba ročný poplatok 50 samozrejme bez dokladu vždy je to tak nikdy nič neplatím myslím že doktor klame

kvetinka75
22. máj 2023

ja platím ročný poplatok 20 eur a to je všetko.

ropucha6
22. máj 2023

@mimimiruska a ty si nevies pozriet cennik? Ak vybera poplatky, snad ho musi mat vyveseny. A ked vybera nejake pofiderne sumy, zmen gynekologa. Ja sice platim rocny poplatok celkom vysoky, ale potom uz nic.

ak_tak0202
22. máj 2023

Tiež neplatím vôbec, žiadne ročné poplatky, ani za objednanie na presný čas, počas tehotenstiev tiež nič, ani len za fotku. V rámci zdr. poisťovne mám aj rozšírenú LBC cyto komplet preplatenú.

viestta
22. máj 2023

@levandula7 je to konzialrna a prijmova ambulancia kliniky v statnej nemocnici. Tato ambulancia nie je ambulanciou prveho kontaktu a ani nema evidovane pacientky na ktore berie kapitaciu od ZP. Takze nie, nie je to "statny" lekar prveho kontaktu. Kto ma v tom gulas si ty.

zuzanka.zuzu
22. máj 2023

@levandula7 😂😂😂 toto je príjmová ambulancia, nevyšlo, nevadí, dám ti teda ešte jednu šancu poslať mi link na štátneho gynekológa... nech sa páči, ty guláš, predved sa 😘

levandula7
22. máj 2023

@zuzanka.zuzu ty si si zabudla dať ráno lieky, však? 😂 ja ti dám šancu byť veľká holka a naučiť sa používať google 🙂

mimimiruska
autor
22. máj 2023

@ropucha6 no práveže tam ma ceny uvedené za sterelaziciu a takove zákroky... aj kartu kdyz u neho budem chcieť zrušiť tak musím platiť aj keď chcem náhľad do karty ci niečo také tak raky platiť...neviem proste se mi to zdá prehnane... abych pokazdy co mi strčí ten blbinec (neviem nazov) dolu abych platila..nieli aj niečo viac...