Pálenie vonkajších genitálií

hermiona29
22. sep 2017

Ahojte ...liecila som sa na ureoplazmu 20 dni deoxymikoynom ....tej som sa zbavila ..ale bojujem s palenim bud po celom tele ..a teraz najviac dole vonku na vagine ..pysky a pri vstupe..najskor sa to objavovalo ojedinele ale teraz to je stale ..pali to uz aj v spanku ..neviem co to moze byt ..robili mi stery a tie boli dobre ...ale mam zltkasty a niekedy zapachajuci vytok...a mam problem ze nemam lactobacyli stale aktivne v posve ...velmi sa bojim co moze byt to palenie ...chcela by som babetko ..gynekolog mi povedal ze ked mam dobre vysledky ,ze sa mozme snazit a ze niekedy taketo problemy vymyznu ....ale ja sa bojim ked sa necitim fit to riskovat ...dakujem za kazde rady

denisa098
22. sep 2017

Lactobacili sa predavaju aj ako vyzivovy doplnok v lekarni,rosalgyn vyplach je mozne pouzivat aj v tehotenstve,kvalitnejsie umyvatko je Saforell tiez v lekarni,ukludnuje a pomaha aj ako prevencia ale inak jedine konzultovat s lekarkou,hlavne tu ureoplazmu aby si mala doliecenu.Skus potom zmenit aj prasok a nepouzivat avivaz a zehlit.Pocas tehotenstva sa ti to moze zmenit aj vplyvom hormonov.Drzim palce

mysickamys
22. sep 2017

V tehotenstve sa to moze aj zhorsit no nemusi. Ja som pred hetu mavala mykozu ojedinele a teraz kazdy druhy tyzden.velmi mi to otravuje zivot. Drzim palce pri liecbe

denisa098
22. sep 2017

Tiez pravda

hermiona29
autor
23. sep 2017

Dakujem ..ureu mam uz doliecenu ..mam pocit ze to palenie nastartovali ant .no som zvedava v pondelok u doktora ..uz sa trapim od maja ..a je to hrozne dlho ..snazim sa aj alternativne veci ..lactobacyli mam uz som vyskusala rozne ...aj rosalgin ale po nom palilo eate viac ....napadlo ma kolonoidne striebro vyskusat ..ako vyplach ale mam respekt ..teraz obmedzujem aj sladke ..ale je to tazke ked zacne palenie mam co robit aby som sa udrzala psychicky fajn keby sa to vyskytne raz za cas ale nonstop 4 dni je zaberak ..na jeden den sa to trochu skludni a zase ...ale verim ze snad ako prislo aj odide

nativanativa
23. sep 2017

@hermiona29 ja a tym mavam problemy tiez . Kupujem si jenamazol krem . Stoji okolo 5e a je to antimykotikum dostupne na volno predaj . Velmi dobre sa znasa .

danielahamar
23. sep 2017

To palenie po celom tele je asi alergia, ja by som isla cestou zodac, alebo fenistil

hermiona29
autor
23. sep 2017

@danielahamar skusala som fenistil kvapky aj krem a nezabralo ...😐

hermiona29
autor
23. sep 2017

@nativanativa aa ten kremik si davas tam dole na intimne partie ...idem ho googlit😉

alenky
23. sep 2017

@hermiona29 A nemoze to mat suvis s mocovymi cestami? Nemozes si nechat vysetrit aj moc. Ja som mala opakovane zapal moc.ciest po vylieceni atb.o tyzden mykoza a takto dookola na striedacku-psychicky som uz bola vycerpana preliecila som sa kvalitnym zenskym cajom co som vycitala na nete. A tak ako niekto uz spominal vyskusaj jenamazol mne sa tiez osvedcil

hermiona29
autor
23. sep 2017

@alenky moc som mala v poriadku ..ja som bola aj u urologa ...naposledy u koznej a dookola i ked je pravda ze caj na oblicky mi robil dobre

hermiona29
autor
23. sep 2017

A dakujem Vam babulky za kazdy nazor a radu ..velmi si to vazim 😘

lienkatulipan
23. sep 2017

Ahoj hermiona29. Ja som týmto tiež trpela asi 4 roky dozadu cca 1+1/2 roka v kuse. Bolo to priserne, v kuse každý deň. Bola som z toho zufala. Vystriedala som troch gynekologov,vyskúšala všetko mozne. Gynekol. vysetrenia som ale mala v poriadku, ziadny zapal ani mykoza. Takisto aj urolog. vysetrenia aj kozne všetko v poriadku. Skúsila som aj čaje, bylinky....aj kortikoidne injekcie mi pichali do intímnych oblasti a vyskúšala som aj akupunktúru. Ale nič nepomohlo a ako pises psychicky som uz bola na tom zle. Potom mi jeden gynekológ predpísal krém, ktorý sa používa na znecitlivenie pred zákrokmi, tak keď sa to ux nedalo vydržať, použila som obcas ten. Tak som mala aspoň na chvíľku od pálenia pokoj. V lete som vyskúšala aj more, ale ani potom to nebolo lepšie. Hladala som vsetko dostupne aj na nete. Zmierena s tým, ze budem takto trpieť navzdy, to same od seba asi po 1+1/2 roku prestalo..... to som uz ale skončila na antidepresivach 😢

errinye
23. sep 2017

Odporúčam Gyntimu - Probiotické vaginalne čipky. Držim palce

nativanativa
23. sep 2017

@hermiona29 ano . Tri aplikatory na noc . Uplne je jemny a nepali ako napr canesten - ten ma pali neskutocne

hermiona29
autor
23. sep 2017

@lienkatulipan boze uplne ta chapem co pises 😐je to nocna mora ...to sustavne palenie ..a uz aj ja som bola 4 dni psychicky tak nalomena ,ze som v kuse plakala a nechapala preco sa to deje ...a ked uz mam psychiku v čudu tak zacne aj telo palit ..ruky ..tvar ....hrdnik a zacnem sa opustat potom sa nejako nastartujem a idem dalej ...od maja sme mali s partnerom sex len 2krat ..tak sa bojim aky to bude mat dopad aj nas vztah ..ale snazim sa kvoli svojmu synovy ..malemu lebo ma potrebuje tych antidepresiv sa bojim ..ke to boj strasny s tymto neznamym palenim ..

hermiona29
autor
23. sep 2017

@nativanativa dakujem 😉

hermiona29
autor
23. sep 2017

@errinye dakujem 😉

lucylka25
23. sep 2017

@hermiona29 da sa to liecit aj homeopaticky. Kupte si v lekarni homeopatikum Sepia 9CH a davajte si 2 gulicky 5 dní. Ak by nepomohlo, kontaktujte homeopata, ktory vam doporuci presne homeopatikum na mieru vasim tazkostiam.

majuskabobi
23. sep 2017

Jenamazol je ozaj top,uz po prvej noci budes citit zlepsenie.. mne pomohlo aj ak som jedla vela kysl. kapusty a biele jogurty, ziadne sladkosti ani ovocie 🤓 vela zdaru

liv1
23. sep 2017

Baby ti tu uz vselico poradili. Ake skus este nieco. Vylucit okrem sladkeho aj lepok, a mliecne vyrobky. Alebo najprv jedno tyzden dva a ked nepomoze tak druhe. Na tvojom mieste by som skusila komplex veci.
1. laktobacily (mas, ale chladnickove su naj)
2. Pit urologicky caj
3. Robit si repikovy sedavy kupel (kolkokrat denne chces, voda ale nesmie byt tepla skor vlazna)
3. Vylucit sladke uplne. Ale ze uplne uplne, a skusit aj bez lepku a tych mliecnych vyrobkov
4. Ak mas cas poriesit si aj tu psychicku stranku
Ono je to ruka v ruke komplex vsetkych veci suvisiacich.
5. Spodne pradlo len cista bavlna, vobec nie tangace)
Spodne pradlo zehlit.
6. Podpora imunity - vitamin B, C a D.
Drzim velmi palce...

hermiona29
autor
23. sep 2017

Dakujem Vam skusim vsetko ....💜lactobacyli mam tie chladnickove ..sladke uz tri dni nejem aj lepok a mlieko ...a vitaminy som nakupila ...skusim aj tie homeopatika ...

lienkatulipan
23. sep 2017

@hermiona29 vyskusaj vsetko co sa da, co ti radia. Mozno u teba nieco zaberie. Budem držat palce aby si sa toho palenia zbavila.

liv1
23. sep 2017

@hermiona29 dieta to musi byt dlhodoba. Potrebujes to dostat z tela von 😉

hermiona29
autor
23. sep 2017

Baby ja sa len bojim aby to nebola nejaka rakovina koze 😓alebo aby to nepreslo do takeho stadia ..kedze ta koza je vystavena stale takemu paleniu ..strasne vela som citala na nete co sa tyka koznych chorob alebo gynekologickych ...a uz som s toho vystrasena ...lebo niekedy to palilo obcas a stale sa to zhorsuje asi by som nemala tolko studovat net ...ale ked skusenost s doktormi je taka ..ze ziadny zaujem

marusia12
23. sep 2017

@hermiona29 počuj... a chlapa ti preliečili tiež?

Skús si kupiť tablety jablkového octa.... ten zabíja gyn. kvasinky a o 3 dňoch máš pokoj. Horšie je, ak to na teba furt prenáša chlap, teda ak sa neprelieči aj on, je to dookola.

hermiona29
autor
23. sep 2017

@marusia12 hej on je prelieceny ..vsetko mu vyslo negativne a nema ziadne tazkosti a ani nemal a kedze sex sme mali az teraz od maja ..a problemy som mala aj ked sme nesexovali

marusia12
23. sep 2017

@hermiona29 tak skús ten jablkový ocot,to ti zaberie na 100000%

hermiona29
autor
23. sep 2017

@marusia12 skusim aj to ..dakujem

marusia12
23. sep 2017

@hermiona29 skús LEN to....uvidíš, že to zaberie

kk77
23. sep 2017

Ach jaj, ja teraz bojujem s niecim velmi podobnym, uz je to treti mesiac. Momentalne sa liecim femginom a vyzera, ze pomohol, este ma cakaju 3 tabletky a zacala som drzat dietu. Zatial som uplne vylucila sladke. Na akutne palenie mne pomohol imazol, dalo sa tak vcelku normalne zit. Ale ja uz sa nechcem len stale mazat. Ak mi nezaberie tato liecba idem k homeopaticke, ta mi pomohla aj s ekzemom. Snazim sa si to nepripustat, lebo ma to tiez psychicky nici, aj tak trpim panickou poruchou a beriem minimalnu davku AD. Neboj sa to dame a bude zase dobre!