Pálenie pošvy

spanielocka
16. okt 2020

Dobry den chcela
by som sa spytat ci nemáte niektora skusenost stym , mám palenie pošvy iba z vonka všetky vytery u gynekologa su negativne aj na pohlavne choroby atd za rok som mala urobenych 5 vyterov kazdy negativny .. mam pálenie ktore napr trva tyzden potom to prejde same od seba , potom ma pali zase potom to zase prejde pocas menstruacie ma nepáli napr minuly mesiac ma nepáliho ked som mala plodne dni tento mesiac ano ... je to divne lebo ma nepáli stale .. nejem múku , cukor tiez nie lem si obcas dám banán kava vobec ja uz neviem pouzývam hypolalergény prasok , zehlim , sušim v susicke podotykam partner bol tiez u urologa vsetko negativne aj močové cesty mam ciste ja uz som zufala nemate a nieje to ani od sexu lebo aj ked nemame sex tak ma páli 😔 s partnerom sme spolu 5 rokov a posledny rok mam tieto tazkosti z nicoho nic dakujem za reakcie

janinamojka
16. okt 2020

@spanielocka skus len doplnit probiotika.. Ja som mavala podobne problémy, stacilo ked som kusok niečo zjedla, stacilo kus stresu a mala som problém.. Nechcem robit reklamu ale napisem IP co som uzivala a vlastne aj beriem preventívne hocikedy.. Ked citim ze tam dole nieco zacina tak si zvysim davky a je to ok..

maaji
16. okt 2020

@spanielocka Aj ja som to tak mala pálenie a svrbenie pošvy používala som taku mastičku aj priateľ ju používal fakt mi to pomohlo v lekárni mi ju odporučili len už sa nepamätám na názov 🤔

janinamojka
16. okt 2020

@spanielocka inak ano, to keď mas ovulaciu a si ok a potom zas.. To je hladinou hormónov, pred ms je zmena a sliznica nachylna, meni sa tam dole ph.. Presne ako pises, pred ms zacnu problemy a pocas ms prejdu a zmiernia sa..

habrunkaslavena
16. okt 2020

Dobrý večer, proísm aj ja do správy poslať, nakoľko mám skoro také isté problémy. akoby zvonka ma páli, počas cyklu to mizne a potom náhodne objaví.. dakujem

janula223
16. okt 2020

@janinamojka prosim ta mozes aj mne napisat, aj ja mam ten isty problem,dakujem

spanielocka
autor
16. okt 2020

@janinamojka Dobry vecer probiotika beriem uz dlhodobo a zenske probiotika mam Dop... ako ste mi pisali v sprave , a boli ste stym aj u lekara ked vas palilo alebo co zjete ze sa vam to vie spustit ? dakujem

spanielocka
autor
16. okt 2020

@habrunkaslavena Ja som uz zufala z toho , jeden gynekolog povedal ze to moze ist o bakterialnu vaginozunale ako ? ked mam vzdy ster negativny ? narusene PH v posve ja sa uz zblaznim vy mate ake priznaky ? 😔

spanielocka
autor
16. okt 2020

@janinamojka Celé je to divne ja to nechapem strasne by som chcela aby to uz skoncilo a preco to páli ? ked to same prejde potom zase páli 😔 sak keby som mala asi nejaku bakteriu tak mam problemy stale a nie ze same od seba to prejde ? nechapem tomu a kazdy jeden vyter negativny

spanielocka
autor
16. okt 2020

@janula223 Ake máte priznaky riesila ste to aj s gynekologom? 😔

habrunkaslavena
16. okt 2020

@spanielocka mne robila len kultivaciu. Nikdy mi ph nerobila. Ja si vyplachujem rosalgin a davam fungicidin. Akonahle pride cyklus je to ok a pitom to zacne cez ovulaciu. Ale nie je to kazdy mesiac. Ked mam oslabenu imunitu a ked preszeniem cokoladu. Staci ze,zjem polovicu malej o milka cokolady a uz citim .

lyci
16. okt 2020

@spanielocka nemoze to byt z holenia?

viikkki
16. okt 2020

Ja som mala tiež takéto problémy začala som si prať nohavičky, spodok pyžama, nohavice v lovele... Nejem nič mliečne iba občas puding atď. Korenie a kyslé tiež škodi, skus si kúpiť probiotika a Cvitamin do pošvy možno máš len problém s flórou,... Vyskúšala by som ešte wobenzyn je na imunitu... Plus skus sa prestat holiť tak dole (alebo aspoň nie tak často) a keď máš ťažkosti vyskúšala by som ešte imazol krém a idelyn tablety + intímne mydlo ydelin to je super na každodenné použitie 😊😉

spanielocka
autor
16. okt 2020

@viikkki Dobry vecer periem veci v Lovele nejem mliečne veci mam alergiu na ne , sladkosti vobec iba občas banán Imazol krem z neho ma este viac páli 😔 skusala som ... toto je vidim ze beh na dlhé trate , ale
dakujem

spanielocka
autor
16. okt 2020

@lyci Uz som skusala sa aj neholit aj vtedy to páli 🤷🏽‍♀️

viikkki
16. okt 2020

@spanielocka podľa mňa mate problém s pH v pošve, skúsila by som tie idelyn tablety sú to vlastne len probiotika a u gyn sa popýtať na to C-cko do pošvy 😕

aiti
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karkulka89
21. mar 2021

@janinamojka môžem aj ja poprosiť

sunshine_18
21. mar 2021

Skus Aloe vera sprej mne pomohol presne na toto...

janajanaga
20. apr 2021

@spanielocka dobrý deň. Prosím pomohlo Vám niečo ? Ja už sa tým trápim mesiace a nič nepomáha... som zúfalá, Dakujem za odpoved

sunshine_18
21. apr 2021

@janajanaga skúste si rozpustiť sódu do vody a sedavy kúpeľ si spraviť z toho každé ráno.. Vysadiť sladké... Mne pomohlo piť aj alchemilkovy čaj a HLAVNE antibakteriálne intímne mydlo

katka708
14. jún 2021

Trochu neskoro ale.....Pokiaľ nemáte vytoky, len svrbenie a pálenie, skúste používať mucogyne, hydrofemin gél alebo cicatridine krém. Asi ide o vag.suchost vplyvom hormónov a pocitovo je to ako pri mykoze. Skúste prestať s canestenon a imazolom, tie to zhorsia.

@janajanaga
@karkulka89
@spanielocka
@janula223