Operácia hemoroidov - ako to prebiehalo po zákroku?

ivkaivka92
10. feb 2020

Ahojte, pred 5 dňami som bola na gumičkovani. Len sa chcem spýtať či je tu niekto kto má skúsenosti s týmto zákrokom ako to prebiehalo u vás po zákroku? Mám strašne nepríjemne pocity a navyše to strašne svrbí. Plus je to viac vonku ako predtým a nechce to ísť naspäť 😞 je to normálne? Odpadava to? Alebo niekde nastal problem?

kitycat
10. feb 2020

ahoj ja som nebla na gumickovani ale na laseri pred asi 3 tyzdnami...pri gumickovani ide o to ze sa ten H zaskrti a on casom odpadne asi preto ti to trci.., to svrbenie moze byt kludne nejaka chrasticka co sa ti hoji. Samozrejme ze mas neprijemny pocit ved ho tam mas zagumickovany... 🙂

nefertiti5843
10. feb 2020

@ivkaivka92 Práve pozerám Inkognito, bol tam proktológ, vravel, že laserom je to bezbolestné a do práce sa vraciaš do piatich dní.

gelifil
10. feb 2020

@kitycat kde ti to robili?

ivkaivka92
autor
11. feb 2020

@kitycat hej to chápem...len mi povedali že sa to začne scvrkávat a ja mám pocit že toto rastie 😞

ivkaivka92
autor
11. feb 2020

@nefertiti5843 ja som šla do prace hneď na druhý deň. Nebolelo ani toto len taký nepríjemný pocit som mala že potrebujem ísť na wc

kitycat
11. feb 2020

@gelifil v Cechach... Na druhy den som sedela uplne bez problemov

gelifil
11. feb 2020

@kitycat a platila si si?

kitycat
11. feb 2020

@gelifil ano v prepocte 120€ gumicka by stala 10 € :D ale ja som to chcela mat rychlo za sebou...vraj sa s tym gumickovanim chodi aj na viac krat

gelifil
11. feb 2020

@kitycat bola to lokalka?pustili ta v ten den?

kitycat
12. feb 2020

@gelifil bolo to "za ziva" vzdy ked to zacalo palit tak v podstate to bolo hotove...normalne som odisla po vlastnych...chvilu som to tam rozdychavala pobledla