Neplodnosť jedného vaječníka a snažilkovanie

majka21rk
18. okt 2012

Ahojte....mam taky problem mam 21a pred 8mi mesiacmi mi zistili neplodnost jedneho vajecnika teda pravdepodo ne..momentalne ho sleduju no stav sa nemeni.po.tomto zisteni mi nasadili.duphaston ktory som brala 3mesiace a nic......je.to uz 8mesiacov a pomaly zaxinam.stracat trpezlivost....zacala som uz pred.rokom.zdravobbbst spavat pravidelne ziadne zury a podobne......s priatelom.zijeme.spolu.uz.dva.roky a v lete budeme mat svadbu je to premna velmi bolestive.to.cakanie....povedLi mi ze kym to je menej to nase snaZenie ako.rok ze to.je.v pohode ...doteraz som to zvladal.Celkom.fajn nestresovala som sa proste som zqcal len.zit.zdravsie brat nejake.vitaminiky a to je vse....lenze myslim.si ze aj 8mesiaxov je dost dlha dobia tak som zacala skusat rozne.cajiky...momentalne pijem.pocas.cyklu.caj.z alchdmilbb

majka21rk
autor
18. okt 2012

Momentalne pijem caj z alchemilky no nic....poradte mi alebo ka povzbudte lwbo uz stracam svoju chladnu hlavu dakujem

evelin325
18. okt 2012

poznám tvoje trápenie, ja viem aké to je keď tak strašne túžiš po bábätku, ja som si zažila tiež svoje, skúšala som všetko možné, jedna známa mi poradila, ako sa jej podarilo otehotnieť po 5 rokoch, brala som femibion 400 a homeopatiká a po 4 mesiacoch som otehotnela, želám aj tebe také šťastie 🙂 Držím palčeky 🙂

miss_stanya
18. okt 2012

@majka21rk ak ti druhy vajecnik funguje normalne, mas velku sancu na tehu, len to psychicky nevzdavaj... a moj osobny recept je..skus cvicit- jogu. krasne prekrvuje cele panvove dno, naprava v tele "pokazene" a vysledok na seba neda dlho cakat. ak mas moznost, chod do toho 😎

majka21rk
autor
18. okt 2012

dakujem vam zeny ze ste mi poradili vacsina zien mi stale radi ze si mlada bla bla no kahko sa hovri ked nevedia ake je to, ja som vzdy chcela mat skoro babo a rodinku som trosku psychicky vyzretejsia a ine baby v mojom vekiu tak take rozmyslaju nad zabavou no premna to vobezd ne je plus tato moja diagnoza tak je ot take no ......

majka21rk
autor
18. okt 2012

evelin
@evelin325 prosaim ta a ake to boli homeopatika? a ten femibion s apredpisuje ci sa da volne kupit?

majka21rk
autor
18. okt 2012

@miss_stanya fiha pocula som ze cvicenie pomaha tak skusim jogu dufam ze pomoze casom...... viete osem mesiacov som vydrzala v pohode, mam akotak svoju psyhcicku pohodu stale ale uz nato dost casto myslievam a som stoho niekedy smutna,,,, tak som potrebovala pocut nejake pekne slova od zien ktore ma pochopia 🙂 dakujem

miss_stanya
18. okt 2012

@majka21rk my sme na nase dalsie mimi cakali rok a 3 mesiace.... a podarilo sa necakane a samo, takze pojde to 🙂))

majka21rk
autor
18. okt 2012

@miss_stanya tak snad sa nam to coskoro podari v juni chceme mat svadbu a celkom by som bola rada ak by sa nam to do juna podarilo 🙂

evelin325
18. okt 2012

@majka21rk tie reči, že si mladá poznám, aj mne to liezlo na nervy......Femibion 400 je voľnopredajní liek a tie homeopatiká sú z Nemecka, v našich lekárňach som ich nevedela zohnať, ja som ich kupovala cez http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=165801, pani mi aj perfektne poradila. Držkaj sa a hlavne nepočúvaj druhých 🙂

majka21rk
autor
18. okt 2012

dakujem vam 🙂 lebo naozaj mi je velakrat neprijemne ked mi tu pisu same zenske okolo tridsiatky alebo zname ktore su na karieru aa proste nevedia pochopit ze by somc hcela dieta a este s mojou diagnozou ,,, moj lekar mi odporucil mat dieta tak do dvoch rokov ... takze som trada ze ma tu tak podporujete... dakujem

majka21rk
autor
18. okt 2012

@evelin325 a a ko sa volali tie homeopatika ako ich mam najst na tejstranke??

evelin325
18. okt 2012

@majka21rk tie homeopatiká sa volajú schusslerove minerálne soli, napíš tej pani, aký máš problém a ona ti poradí, ktoré konkrétne potrebuješ, má tam aj mail, aj telefónne číslo, ak nenájdeš napíš 🙂

majka21rk
autor
19. okt 2012

ahoj neviem nenasla som tam ten kontakt ziaden tak ak bys i mi vedela nejako poradit ?

evelin325
20. okt 2012

@majka21rk dám ti na tú pani mail, napíš jej aký máš problém, ona ti určite poradí. Mail: mineralnesoli@gmail.com. Želám ti všetko dobré a veľa šťastia 🙂