Máte skúsenosti s mykózou a meškaním menštruácie?

alicavincur
20. máj 2019

Ahojte, asi druhý deň meškania menštruácie sa mi zas a znovu objavila mykóza, alebo niečo tomu podobné. Bola som hneď u doktora, dal mi guličky na vkladanie a výplachy rosalgin. Poradil aj výplachy sódy bikarbóny. Objavuje sa mi to dosť často....teraz som mala asi 5 mesiacov pokoj, ale teraz znovu. Pečivo nejedávam, aj keď sladké mám veľmi rada, obmedzujem ho čo najviac(biely cukor nejem) ráno jedávam kaše sladené medom a s ovocím. Pri mykóze ešte ani raz nemeškala menštruácia. Momentálne mešká 6. deň. Zrejme to asi môže byť spôsobené mykózou, však? Jeden teh. test som robila, bol negatívny. A lieky od doktora zatiaľ nezaberajú. Má niektorá podobné skúsenosti?

bubli21
20. máj 2019

@alicavincur ja som mávala mykozu pravidelne, začala som brať orálne lieky candistop a mykózy boli fuč .. až neskôr sa objavila aj so spomínanou zmeškanou menštruáciou mykóza a bol to príznak tehotenstva 🙂

alicavincur
autor
20. máj 2019

@bubli21 Mykóza je pľuha! Už som všeličo vyskúšala, sedacie kúpele v bylinkách, olejoch i rôzne domáce liečenie a toľko liekov od doktora, že to ani nie je možné. Tak neviem, uvidím a počkám...ale žiadne iné príznaky tehotenstva nemám, len tá meškajúca. Počkám, uvidím. Ďakujem pekne 🙂

mkado
20. máj 2019

@alicavincur a nieco z alternatívnej mediciny ste neskusala? Aj moja kamoska s tým mala problem a alternatíva ju poriesila 🙂

alicavincur
autor
20. máj 2019

@mkado skúšala som biorezonanciu a kvapky k tomu od p. doktora Jonáša - toto už ale dávnejšie. Momentálne aj čínske byliny v tabletkách....ona čo konkrétne skúsila? 🙂

bubli21
20. máj 2019

@alicavincur ako vravím skus ten candistop je to len prírodný liek 🙂 ja som mávala kvôli byvalemu hrozne silne mykózy ;) a pomohlo mi to nevedela som sa ich zbaviť v lekárni to stojí cca 10€ a máš ich tam 60 🙂

alicavincur
autor
21. máj 2019

@bubli21 určite skúsim ;) ďakujem krásne.....inak už mi prišla aj menštr.....takže z tohto nič .. :D

1vanessacard
1. jún 2019

@alicavincur tiež som mávala mykozi často po pôrode, bolo to strašné, ale doporučil mi v lekárni probiotika super dophilus je to probiotikum presne na mykozi, užívala som ho pol roka a mám pokoj......